تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه : چطور سایز سینه را افزایش دهیم؟

چطور می توانیم سایز سینه را افزایش دهیم؟ تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه چه چیزهایی هستند؟ انواع حرکت ورزشی برای بزرگ شدن سینه.

بزرگ یا کوچک بودن سایز سینه به عوامل مختلفی از جمله ژنتیک، سبک زندگی و وزن بدن بستگی دارد. اگر جز کسانی هستید که علاقه مندند سایز سینه شان بدون اینکه نیاز به عمل جراحی یا پروتز باشد بزرگ به نظر برسد می توانید به سراغ تمرین کردن و حرکات ورزشی بروید. همانطور که می‌دانید تبلیغات بسیاری برای چنین مواردی می‌شود انواع کرم‌ها یا مکمل‌ها و یا قرص‌ها را به شما معرفی و تبلیغ می‌کنند که روی آنها نمی‌شود حساب باز کرد و تضمینی نمی‌کنند. از همین رو بهتر است سراغ روش‌های طبیعی به خصوص ورزش کردن بروید و از راه سالم اندام خود را زیبا کنید.

بخوانید: تمرینات ورزشی برای بزرگ شدن باسن به سرعت

تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه

تمریناتی که روی ماهیچه‌های ساق پا، کمر و شانه تمرکز دارند به عضلات قفسه سینه شما کمک می کند و وضعیت بدن شما را بهبود می‌بخشند. شما می توانید این هفت تمرینی که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم را در خانه و با پیش پا افتاده‌ترین وسایل انجام دهید بدون اینکه نیاز باشد به باشگاه بروید و هزینه‌ای پرداخت کنید.

حرکت شنا با دیوار

برای انجام این حرکت مقابل دیواری بایستید و دستها را در سطح قفسه سینه روی دیوار قرار دهید، یک پا را جلو و دیگری را عقب قرار دهید. به طرف دیوار خم شوید و هل دهید. هرچقدر بیشتر خم شوید ورزش بیشتر شانه ها را تحت تاثیر خود قرار می دهد. هر چقدر صاف و ایستاده باقی بمانید ورزش بیشتر قفسه سینه را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه

این حرکت را تا ۱۰ الی ۱۵ بار تکرار کنید.

حرکت چرخش بازو

دست های خود را باز کنید و شانه‌ها را در یک سطح قرار دهید. سپس به آرامی دست‌ها را به چرخش دربیاورید به مدت یک دقیقه و بعد این حلقه چرخش را کوچکتر کنید و پس از آن دست‌های خود را به سمت بالا و پایین به مدت یک دقیقه حرکت دهید . این حرکت را یک یا دو بار با یک استراحت کوتاه بین آن انجام دهید.

تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه

همچنین می‌توانید از یک اشیاه مثل بطری پر آب استفاده کنید و آن را در دست بگیرید و دست‌هایتان را به چرخش درآورید.

حرکت پرس بازو

برای انجام تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه می‌توانید بنشینید یا بایستید و دست‌ها خود را باز کنید و مقابل قفسه سینه‌تان دراز کنید. سپس دست‌هایتان را تا پشت باز کنید و بعد آن ها را به سمت جلو ببندید. دوباره این حرکت را تکرار کنید برای مدت یک دقیقه.

ورزش سینه بزرگ

همچنین می‌توانید از اشیایی به عنوان وزنه استفاده کنید.

حرکت دعا کردن

برای انجام این حرکت دست‌های خود را باز کنید و سپس کف دست‌هایتان را به مدت ۳۰ ثانیه روی هم بگذارید. آرنج خود را ۹۰ درجه خم کنید و همانطور که کف دست‌هایتان بهم چسبیده است به سمت جلوی قفسه سینه‌تان بیاورید و ۱۰ ثانیه نگه دارید و سپس دست‌ ها را آزاد کنید.

تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه

این حرکت را ۱۵ بار انجام دهید.

حرکت پرس سینه افقی

یکی دیگر از تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه این است که بازوهای خود را به سمت جلوی بدنتان باز کنید و سپس آنها را به صورت زاویه ۹۰ درجه خم کنید. بازوهای خود را به اندازه کافی باز کنید و ببندید. این کار را به مدت یک دقیقه انجام دهید.

تمرین ورزشی

حرکت پرس سینه

در هر دو دست خود یک دمبل بگیرید و سپس دست‌های خود را بالا ببرید و سپس مطابق فیلم پایین بیاورید تا جایی که آرنجتان خم شود.

تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه

حرکت شنا با زانوی خم

یکی دیگر از تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه این است که چهاردست وپاروی زمین قرار گیرید . زانوها را به هم بچسبانید . بادست راه بروید تاپایتان کشیده شودو زانو راخم کنید تا پاها به زمین تماس نیابند . دست هاباید درکنارسینه باشند . آهسته باهم کردن آرنج سینه‌ی خودرابه زمین نزدیک کنید وآهسته بازگردید. این حرکت را چند بار انجام دهید.

بزرگ کردن سینه

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *