فعالسازی مجدد پابجی : نکات مورد نیاز برای پابجی

پابجی موبایل بازی جدید، خارق العاده و شگفت انگیز در سبک بازیهای اکشن – بقا از استودیوی بازیسازی Tencent Games است که برای بازی در سیستم های اندروییدی ساخته شده است. درباره ممنوعیت استفاده از آن و فعالسازی مجدد پابجی بخوانید.

بازی پابجی موبایل ، در سراسر جهان بسیار پر رونق تر از سایر بازی‌های آنلاین جریان دارد.علاقه بسیار زیاد به این بازی باعث شکل گیری گروه های بسیاری حول محور این بازی در فضای مجازی شده‌است. این جوامع رونق بازی را  هر چه بیشتر کرده و دستوراتی، به روز رسانی‌ها، راه های گریز در بازی، ، و بسیاری چیزهای دیگر که تجربه بازی شما را بهتر می‌کنند ارایه می‌دهند. در این گروه ها نکات و ترفندهایی به بازیکنان این بازی ارائه می شود تا هنگام بازی این ترفندها را در ذهن نگه داشته و از آنها استفاده کنند، اما به یاد داشته باشید که برخی از آن‌ها مخالف سیاست های تولید کننده این بازی هستند و می‌توانند منجر به شدیدترین مجازات ها حتی زندانی  تا ۱۰ سال نیز شود.

بخوانید:‌ نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام در موبایل و کامپیوتر

در زیر چند نکته وجود دارد که قبل از استفاده ازا ین ترفندها بهتر است، به یاد داشته باشید تا بازی شما بهبود قابل توجهی پیدا کند.

از اپ های خارجی استفاده نکنید

استفاده از اپ های خارجی برای تسهیل بازی شما به هر شیوه‌ای که توسط سازندگان ممنوع اعلام شده باشد، باعث غیرفعال شدن اکانت شما یا ممنوعیت موقت کاربری شما خواهد شد. برنامه‌هایی وجود دارند که به شما اجازه می‌دهند با کمک یک صفحه‌کلید و ماوس این بازی را به خوبی بازی کنید، Octopus یکی از این برنامه‌های محبوب است. اما اگر سازندگان بازی سرنخی پیدا کنند مبنی بر اینکه  شما از این اپ استفاده می کنید ،از بازی کردن محروم خواهید شد.

علاوه بر این، می‌توان تصاویر گرافیکی را با استفاده از  ابزارهای GFX تغییر داد. با تغییر FBS، برخی از موقعیت ها را برای دیدن بهتر دشمن حذف کنید. این کارها اشتباه هستند چون همگی نوعی تقلب به شمار می روند. نصب و استفاده از این برنامه‌ها قطعاً منجر به ممنوعیت کاربری اکانت شما حتی بدون اخطار خواهد شد.

ممنوعیت استفاده از روش دور زدن فیلتر

سازنده بازی پابجی اهلام کرده است که اکانت کاربرانی را که از این ابزار برای بازی استفاده می کنند را مسدود خواهد کرد. دلیل اصلی استفاده از این روش‌ها به دست آوردن ویژگی های شخصی شده و منحصر به فردی است  که در منطقه شما موجود نیست. سرورهای پراکسی هر چیزی که به دنبالش هستید را برای شما فراهم می کنند اما با استفاده از چنین قابلیت هایی در معرض خطر گرفتار شدن و منع استفاده از این بازی هستید.

فعالسازی مجدد پابجی

شدت ممنوعیت های اعمال شده برای اکانت شما به میزان و نوع مرگ شما در بازی بستگی دارد. برخی از کاربران برای مدت‌زمان کوتاهی، یعنی ده دقیقه یا بیشتر، منع می شوند. برخی از آن‌ها چندین سال بدون اخطار قادر به استفاده از اکانت خود نخواهند بود. اگر حساب شما از کار انداخته شده‌است و شما هیچ کاری که منجر به ممنوعیت  شده انجام نداده اید، پس می‌توانید به شرکت سازنده نامه بنویسید و مشکل خود را بیان کنید.

برای لغو ممنوعیت، می‌توانید با اعتراف به اشتباه خود و درخواست پوزش از آن‌ها، این کار انجام دهید. سرویس مشتریان Tencent معمولاً پذیرای این ممنوعیت در مورد مجازات های  با درجه پایین می‌باشد. اما موارد جدی نقض سیاست های این شرکت هیچ گزینه‌ای جز یک  تحریم طولانی را به همراه نخواهد داشت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *