پاک کردن توییت ‌ها : آموزش آرشیو و حذف توییت ها به صورت یکجا

آیا تا بحال برای شما پیش آمده است که یک پیام را در توئیتر توییت کرده باشید و بعد از یک مدت کوتاه از توییت کردن آن پشیمان شده باشید؟ یا تا کنون به پاک کردن توییت ‌ها فکر کرده اید؟

بسیار خوب، در این صورت باید بسیار خوشحال باشید که راهی وجود دارد که این کار خود را جبران کنید  چرا که در این مطلب می توانید راه هایی را یاد بگیرید که با استفاده از آنها می توانید به سرعت از شر پیام هایی که دوست ندارید دیگران ببینند در حالی که انها راتوییت کرده اید خلاص شوید.

اگر می‌خواهید خود را از رسانه‌های اجتماعی دور کنید و یا حتی اگر در تلاش برای تغییر نام خودتان در رسانه‌های اجتماعی هستید، می‌توانید از تعدادی از خدمات معتبر استفاده کنید که در آنجا می‌توانید از آن‌ها برای پاک کردن تویئت های خود به صورت عمده استفاده کنید.

بخوانید: راهنمای گرفتن تیک آبی اینستاگرام و معتبر شدن

اگرچه تنها ۳۲۰۰ توییت اخیر شما در جدول زمانی اکانت توئیتر شما ظاهر می‌شوند، اما توییت های قدیمی را می‌توان با جستجو از طریق کنسول جستجو پیدا کرد.

آرشیو گرفتن از توییت ها

 اگر فکر می‌کنید ممکن است از تصمیم خود برای پاک کردن توییت ‌ها پشیمان شوید، می‌توانید کل آرشیو توئیتر خود را دانلود کنید ، این فایل ZIP شامل تمام توئیت ها و پاسخ های توییتی  شما خواهد بود.

از مراحل زیر برای دانلود کردن آرشیو توئیتر خود پیروی کنید:

  • بر روی تصویر پروفایل خود کلیک کرده و سپس به تنظیمات دسترسی و حریم خصوصی مراجعه کنید
  • به سمت انتهای صفحه بروید و سپس به بایگانی تان مراجعه کنید
  • 3) ) شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد که لینکی قابل دانلود دارد. این لینک حاوی فایلی است که پرونده‌ای که آرشیو شما را در بر می‌گیرد در آن وجود دارد.

پاک کردن توییت ‌ها

آموزش راه‌های پاک کردن توییت ‌ها

. برای افرادی که کمتر از ۳۲۰۰ توییت دارند:

TweetDelete به شما اجازه می‌دهد به صورت گروهی حجم وسیعی از توییت های  گذشته خود را بعد از مدتی که برای مدت مشخصی از آنها استفاده نشده‌اند حذف کنید .متاسفانه، به دلیل محدودیت های اپ های تولید شده توسط  طرف های  سوم تولید کننده محتواها و اپ ها، شما تنها می‌توانید ۳۲۰۰ پیام توییتی خود را حذف کنید.

شما می‌توانید پیام های توییتی که در آینده ارسال می کنید را بعد از مدت هایی که در ادامه گفته می شود پاک کنید:

: ۱) دو هفته

 ۲) ۲ هفته

۳) یک ماه

۴) دوماه

۵) ۳ ماه

۶) ۶ ماه

۷) یک سال

 برنامه فوق به طور خودکار هر دو روز یکبار اکانت شما را بررسی می کند. شما می‌توانید با رفتن به Settings و حریم خصوصی تان، دسترسی به حساب توئیتر خود را لغو کرده و بدین ترتیب امکان دسترسی برنامه فوق به اکانت و پاک کردن توییت ‌ها خود را از بین ببرید.

پاک کردن توییت ‌ها با  TwitterEraser

 TwitterEraser به شما اجازه می‌دهد تا ۳۲۰۰ ها را حذف کنید، به روز رسانی کردن این برنامه  به سرویس اصلی با پرداخت هزینه ۶٫۹۹ دلار به شما اجازه می‌دهد تا هر تعداد پیام توئیتری را همانطور که می‌خواهید حذف کنید.

 شما می‌توانید کل آرشیو خود را پس از امضا کردن برای TweetDelete آپلود کنید و سپس از فیلترهای جستجو برای پیدا کردن توئیت های مورد نظر خود  براساس تاریخ، هشتگ و کلمات کلیدی  و حذف آنها استفاده کنید.

هنگامی که پیام های توئیتی را به صورت کلی و انباشته حذف می‌کنید، این تغییرات بلافاصله اعمال نخواهند شد، چرا که در تعداد درخواست هایی که اپ می تواند در هر ساعت برای توئیتر ارسال کند محدودیت هایی وجود دارد و اگر تعداد توییت هایی که قصد پاک کردن انها رادارید به چندین هزار توییت برسد زمان نسبتا زیادی طول میکشد تا این درخواست ها در اکانت شما اعمال شود.

پاک کردن توییت ‌ها مانع از قابل جستجو بودن آنها برای سایر کاربران خواهد شد، اما توئیتر همچنان آرشیوی از پیام های حذف شده شما را در خود  نگه می  دارد. آن‌ها سوابق همه توئیت ها را در صورت نیاز به تولید آن‌ها برای اهداف قانونی نگه می‌دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *