نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام در موبایل و کامپیوتر

 پیشرفت و رونق اینستاگرام از یک برنامه به اشتراک گذاری تصویر به شکل مربع ساده ای که  به یک غول اجتماعی که امروزوجود دارد, امری بسیار جذاب بوده است. اینستاگرام این کار را با حفظ سادگی کارکردهای خود انجام داده است . در این مطلب درباره نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام در موبایل و کامپیوتر به شما آموزش خواهیم داد. 

 نام کاربری که با آن ثبت نام کرده اید چیزی نیست که برای همیشه غیرقابل تغییر باقی بماند . شما میتوانید هر زمان که بخواهید  نام کاربری خود را تغییر دهید . اگر نامی که تایپ می‌کنید در حال استفاده توسط شخص دیگری باشد, نمی‌توانید از آن نام کاربری استفاده کنید , ممکن است تعدادی از نام کاربری ها را تست کنید تا آن گزینه که قابل قبول است را انتخاب کنید  . شما می‌توانید نام کاربری خود را از طریق گوشی‌های هوشمند خود ( android یا ios ) ویا از طرق مرورگر دسکتاپ خود تغییر دهید . گام‌های برداشته‌شده برای انجام این کار در زیر آمده‌است :

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام در موبایل و کامپیوتر

راه‌های نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام در موبایل و کامپیوتر

تغییر نام کاربری اینستاگرام از طریق تلفن همراه

اینستاگرام یک پلت فرم اجتماعی است که برای گوشی ها ساخته شده است . بنابراین در ابتدای کار نام کاربری اینستاگرام از طریق تلفن همراه تغییر می دهیم

الف: راه‌اندازی برنامه اینستاگرام روی موبایل

ب: به زبانه پروفایل شما که در سمت راست نوار دسترسی سریع قرار دارد , بروید .

ج: روی دکمه ” ویرایش مشخصات ” کلیک کنید که تنها اطلاعات مربوط به دنبال کنندگان شما وموارد  زیر یافت میشود .

د. در صفحه بعد , می‌توانید یک نام جدید برای خود انتخاب کنید . ( توجه : شما نمی‌توانید نامی را انتخاب کنید که توسط کاربر دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد , شما باید چند نام کاربری را امتحان کنید تا نامی را پیدا کنید که تا به حال مورد استفاده قرار نگرفته است) روی دکمه ذخیره کلیک کنید .

تغییر نام کاربری اینستاگرام از طریق مرورگر کامپیوتر

الف : وب سایت اینستاگرام را  در مرورگر خود باز کنید .

ب : با کلیک روی آیکون که در گوشه سمت راست قرار دارد بروید .

ج. روی صفحه پروفایل کلیک کنید , روی دکمه ” ویرایش مشخصات” کلیک کنید .

در بخش ” نام کاربری ” نام جدیدی را وارد کنید که می‌خواهید به آن تغییر کنید . ( توجه : شما نمی‌توانید اسمی را انتخاب کنید که توسط کاربر دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد . پس از انجام همه تغییراتی که می‌خواهید انجام دهید , به پایین صفحه بروید و برای ذخیره تغییرات کلیک کنید .

دو روش بالا راه‌های نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام در موبایل و کامپیوتر است . نکته دیگری که باید در ذهن داشته باشید این است که زمانی نام کاربری خود را تغییر می‌دهید , نام قدیمی شما را می‌گیرد و هر کسی می‌تواند از آن استفاده کند .

پس ممکن است دیگر نتوانید به نام کاربری قبلی خود برگردید  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *