ارسال فایل حجیم با ایمیل + چگونه فایل های بزرگ را ارسال کنیم؟

راه های مختلف ارسال فایل حجیم با ایمیل چیست؟ چگونه می توان از طریق گوگل درایو و ایمیل فایل سنگین ارسال کرد؟ برنامه کم حجم کردن فایل برای ارسال.

 در حالی که اکثر ما با استفاده از ایمیل برای ارتباطات شخصی و حرفه‌ای آشنا هستیم ، محدودیت حجمی که توسط اغلب سرویس ها در فایل‌های ما اعمال می‌شود ما را به مشکل می اندازد.

تعداد زیادی پورتال ‌پستی مانند جیمیل ، یاهو ، MSN و بسیاری دیگر وجود دارد . محدودیت حجمی با توجه به پورتال ‌های پستی که شما از آن استفاده می‌کنید ، متفاوت است . اما خوشبختانه ، راه حل هایی موجود هستند که به شما اجازه می‌دهد تا فایل‌های بزرگ را از طریق ایمیل ارسال کنید . بخوانید تا یاد بگیرید چطور می‌توانید فایل‌های بزرگ را با استفاده از ایمیل تان به دیگران ارسال کنید .

ارسال فایل حجیم با ایمیل

راه های ارسال فایل حجیم با ایمیل

گوگل درایو

شما می‌توانید فایل موردنظر خود را آپلود کنید و لینک دانلود را با دوستتان به اشتراک بگذارید. گوگل درایو حدود ۱۵ گیگابایت ذخیره رایگان را  برای شما فراهم می‌کند . برای ارسال یک فایل از طریق ایمیل با استفاده از گوگل درایو ، موارد زیر را انجام دهید :

بخوانید: پیدا کردن رمز وای فای : وصل شدن به وای فای بدون رمز

مرحله ۱ : برای ارسال فایل حجیم با ایمیل به گوگل درایو مراجعه کرده و وارد اکانت خود شوید .

 مرحله ۲ : بعد از ورود به حساب کاربری خود ، روی دکمه upload کلیک کرده، و فایلی را که مایلید با شخص دیگری به اشتراک بگذارید انتخاب کنید. می‌توانید روند بارگذاری خود را در گوشه سمت راست ببینید

مرحله ۳ : بعد از شروع بارگذاری ، می‌توانید از دکمه تنظیمات اشتراک گذاری استفاده کنید و حریم خصوصی فایل را مطابق با علاقه خود تغییر دهید .

 مرحله ۴ : شما حالا می‌توانید پرونده را مستقیما ً از طریق جیمیل ارسال کنید و هنگامی که روی دکمه گزینه اشتراک کلیک می‌کنید ، گزینه ارسال فایل از طریق فیس بوک ، توئیتر و غیره را نیز در اختیار دارید .

راه های مختلف برای ارسال فایل حجیم

 این یک روش سنتی‌تر برای ارسال فایل حجیم با ایمیل و تقسیم یک فایل بزرگ به بخش‌های کوچک‌تر برای انجام این کار است . اگر یک فایل دارید که حدود ۷۰ مگابایت است , می‌توانید فایل را به هفت قطعه ۱۰ مگابایت تقسیم کنید . شما می‌توانید از برنامه‌های فشرده‌سازی فایل مانند  ۷-zipبرای ایجاد یک آرشیو استفاده کنید و سپس فایل را تجزیه کنید .

روش‌های فهرست‌شده در بالا که اجازه انتقال فایل‌های بزرگ را می‌دهد اگر برای شما خیلی سنگین به نظر برسد , بهترین گزینه که شما دارید این است که از هر کدام از خدمات ارسال فایل که به صورت آنلاین در دسترس شما قرار دارند استفاده کنید .

خدمات بسیاری وجود دارند اهم از رایگان و پرداختی که این کار را در کنار ارسال فایل حجیم با ایمیل انجام می دهند , تعداد انگشت شماری از این خدمات در زیر ذکر شده‌است :

 الف ) JumpShare

  JumpShare به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از خدمات رایگان , فایل‌ها را به رایگان ارسال کنید . تنها عیب این است که اندازه به ۲۵۰ مگابایت محدود می‌شود . در حالی که انتخاب خدمات پرداختی به شما اجازه می‌دهد تا فایل‌های هر اندازه را منتقل کنید .

 ب ) Securely Send  

– Securely Sendانتقال فایل ها  تا ۲۰۰ مگابایت هنگام استفاده از سرویس رایگان و فایل‌های هر اندازه هنگام استفاده از یک حساب پرداختی را اجازه می‌دهد .

 ج) WeTransfer

این پلت فرم انتقال آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که فایل‌ها را به طور رایگان منتقل کنید .

د)OneDriv

این تسهیلات ذخیره ابری توسط مایکروسافت است که فایل را به صورت خودکار به  Outlook هدایت میکند  و به شما اجازه می‌دهد تا ۵ گیگابایت را آپلود کنید.

ارسال فایل حجیم با ایمیل

ه)  Dropbox

دارای ظرفیت ۵ گیگابایت است و گوگل کروم به آن اجازه می‌دهد تا به طور یکپارچه با جیمیل ادغام شود

و) DropSend

این سرویس از شما نخواهد خواست که برای اشتراک پرونده‌ها ثبت‌نام کنید . ویژگی‌های اشتراک فایل منحصر به فرد مانند Outlook مایکروسافت به کاربران اجازه می‌دهد تا فایل‌های بزرگ را از طریق حساب DropSend به ایمیل وصل کنند .

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *