نمایش فایل های مخفی در اندروید + روش بدون نیاز به اپلیکیشن

نمایش فایل های مخفی در اندروید چگونه است؟ دیدن فایل های مخفی در اندروید بدون برنامه و دیدن فایل های مخفی با برنامه اندرویدی چگونه است؟

اندرویید  آسان‌ترین راه‌حل‌ها برای دیدن تمام فایل‌های مخفی را به شما ارائه می کند . تعدادی فایلهای سیستمی در اندرویید وجود دارند که در پوشه‌های سیستم ذخیره سازی دستگاه شما پنهان میشوند.

اگر چه برخی از آنها ممکن است مفید باشند , اما تعدادی از آن‌ها فقط فایلهای  فشرده بدون استفاده هستند که فضای ذخیره سازی را مصرف می‌کنند . پس بهتر است آن‌ها را از بین ببرید و اندرویید خود را مدیریت کنید .

استفاده از پیش فرض فایل اکسپلورر برای نمایش فایل های مخفی در اندروید

پیش فرض فایل اکسپلورر در سیستم‌عامل اندروید بسیار موثر است . پوشه‌های مخفی را به راحتی می ‌توان دید . در فروشگاه گوگل پلی , شما حتی می‌توانید برخی از برنامه‌های کاربردی مدیریت فایلهای اندرویید را می توانید پیدا کنید که فایل‌های مخفی را نشان می‌دهند و یا گزینه‌ای برای نمایش فایل های مخفی وجود دارد . برای این کار , شما باید برنامه را باز کنید و سپس مدیریت فایل را باز کنید . بعد از آن می‌توانید روی منوی نقطه‌چین کلیک کرده و تنظیمات را انتخاب کنید . سپس گزینه  نشان دادن فایل های مخفی شده را فعال کنید . فایل  اکسپلورر  به طور پیش‌فرض فایل‌های مخفی را به شما نشان خواهد داد .

نمایش فایل های مخفی در اندروید

استفاده از برنامه‌های مدیریت فایل ها

 شما می‌توانید تمام فایل‌های مخفی خود را در فایل پیش فرض فایل اکسپلورر مشاهده کنید . مدیر فایل ها ،  فایل‌ها را مدیریت کرده و پوشه‌های سیستم را بررسی می‌کند . مدیریت برنامه  ، برنامه‌ها را حذف و یا از آنها پشتیبان میگیرد . برنامه مدیریت فایل به راحتی فایل ها را روی دستگاه‌ها مدیریت می‌کند . شکل zip و rar می‌تواند فایل‌های zip را فشرده‌سازی و یا رفع فشرده سازی کند و همچنین به ایجاد پرونده‌های zip رمزی کمک می‌کند . می‌توانید پرونده‌ها و پوشه‌های پنهان را با این روش ببینید . می‌توانید Android File Explorerرادانلود کنید وسپس نصب کنید . برنامه را باز کنید و ابزارهای گزینه را انتخاب کنید . پایین بروید و گزینه نشان دادن فایلهای مخفی شده را فعال کنید .

بخوانید: ذخیره استاتوس واتساپ بدون اسکرین شات گرفتن

شما می‌توانید فایل‌ها و پوشه‌های پنهان را با این روش نمایش فایل های مخفی در اندروید ببینید و به پوشه ROOT بروید و فایل های مخفی آنجا را ببینید .

استفاده از Astro File Manager

برنامه Astro File Manager را دانلود و نصب کنید . بر روی علامت سه نقطه کلیک کنید و سپس گزینه تنظیمات را باز کنید  و گزینه Basic و  Advanced میبینید حال گزینه Advanced را انتخاب کنید . در آنجا باید گزینه نشان دادن فایل‌های مخفی را فعال کنید تا تمام فایل‌ها و پوشه‌های مخفی را نمایش و مدیریت کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *