محل ذخیره پسوردها در اندروید + تنظیمات پسورد در کروم

مررگر کروم یکی از محبوب‌ترین مرورگر وب گوگل بوده و فعال کردن گزینه ذخیره گذرواژه در آن بسیار مهم است . این بهترین گزینه است مگر اینکه مایل باشید نام کاربری و گذرواژه های  همه وب سایت‌هایی را که به آن وارد می‌شوید را یادداشت کنید .برای فهمیدن محل ذخیره پسوردها در اندروید در این مرورگر ادامه مطلب را بخوانید.

همه گذرواژه‌ها  می‌توانند به آسانی در دستگاه‌های اندرویدی ذخیره شوند  حتی می‌توانید گذرواژه‌های هر صفحه وب را به این شکل ذخیره کرده تا بتوانید آن را به یاد داشته باشید . چگونه گذرواژه‌های ذخیره‌شده در نسخه کروم مخصوص اندروید را مشاهده کنیم ؟

محل ذخیره پسوردها در اندروید 

اول , باید کروم را به روز رسانی کنید . باید آخرین نسخه را داشته باشیم .

  • رفتن به setting
  • روی گزینه password کلیک کنید .
  • همه اطلاعات ذخیره شده و وب سایتهایی که نیاز به رمز عبور دارند  را میتوانید به راحتی در گوگل استور مشاهده کنید .
  • وب سایت‌ها به ترتیب حروف الفبا نمایش داده می‌شوند .

در اینجا یک آیکون چشم وجود دارد که در آن می‌توانید گذرواژه‌های ذخیره‌شده را ببینید . بعد از کلیک روی آیکون چشم , باید رمز, الگو یا اثر انگشت را انتخاب کنید . لازم به ذکر است که باید شخص مالک گوشی این کار را انجام دهد. حواس‌تان را جمع کنید که فرد دیگری نتواند از این امکان استفاده کند.

  • گذرواژه , نام کاربری و فیلدهای سایت را می‌توان کپی کرد . این امر  برای زمانی مهم است که می خواهید از طریق کامپیوتر یا مرورگر دیگری وارد سیستم شوید و گذر واژه ذخیره شده را ندارید پس باید به طور دستی وارد سیستم شوید . گذرواژه می‌تواند روی کروم پاک شود و دیگر نخواهید توانست آن را به دست آورید .

پس از این مراحل , گذرواژه‌های ذخیره‌شده را می‌توان بر روی محل ذخیره پسوردها در اندروید مشاهده کرد . بنابراین , شما می‌توانید به راحتی گذرواژه‌های را در نسخه اندرویدی کروم ذخیره کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *