راهنمای گرفتن تیک آبی اینستاگرام و معتبر شدن

احتمالا تا کنون با تیک آبی اینستاگرام آشنا شده اید و می خواهید بدانید راهنمای گرفتن تیک آبی اینستاگرام چیست؟ افراد مشهور و برندهای بزرگ اغلب از رسانه‌های اجتماعی برای ارتباط با فالوور خود استفاده می‌کنند. کاربران اغلب صفحات مختلف را دنبال می‌کنند تا بتوانند آخرین چیزهایی را که به دنبال آن هستند به دست آورند. اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر دارد, علاوه بر اکانت هایی که به افراد معمولی ،مشهور یا غیرمشهورتعلق دارد، اکانت هایی هستند که به سازمان‌ها, کسب و کارها, و گروه‌ها تعلق دارند.

اما اگر تا به حال نام هنرمند معروف مورد علاقه خود و یا برند مورد علاقه خود تایپ کرده‌ باشید, متوجه خواهید شد که ممکن است بیش از یک اکانت برای نام وی وجود داشته باشد, تنها راهی که می‌توانید بدانید این اکانت اصلی شخص مورد نظر شما است این است که به دنبال علامت تیک آبی است که در کنار نام حساب می‌آید باشید.

بخوانید: دانلود از یوتیوب: آموزش دانلود از یوتیوب در ویندوز ۱۰ / ۸ / ۷ / XP

اگر می‌خواهید اکانت شما توسط اینستاگرام تایید شود, قطعاً می‌توانید از هر چیزی که در زیر آمده‌است استفاده کنید.

راهنمای گرفتن تیک آبی اینستاگرام

علامت تیک آبی که در کنار نام یک اکانت ظاهر می‌شود, راهی است که به شما اجازه می‌دهد بدانید کسانی که این اکانت را اجرا می‌کنند, چه کسانی هستند. با اینکه اینستاگرام مراقب اکانت های تایید شده توسط خود  نیست, اما اگر شرایط تاییدی را نداشته باشد و قوانین را زیرپا بگذارد, می‌تواند وضعیت تایید شده را لغو کند.

راهنمای گرفتن تیک آبی اینستاگرام

کسب علامت تایید اعتبار و تیک در اینستاگرام

 صفحه کمک تایید اینستاگرام صفحه ای است که راهنمایی های لازم در این باره را در خود دارد. در راهنمای گرفتن تیک آبی اینستاگرام آمده است: ” اکانت هایی که نشان دهنده اشخاص معروف و مارک‌های معروف است از سوی اینستاگرام تایید می شود, زیرا احتمال غیرشخصی بود و ایجاد شدن این نوع صفحات توسط اشخاص غیرمرتبط با  آن‌ها بالاست. “

تایید هویت تحت‌تاثیر تعداد فالوور اکانت قرار ندارد. اگر می‌خواهید اینستاگرام اکانت شما را را تائید کند, کارهایی را که در زیر ارائه داده می‌شود را انجام دهید.

ایجاد پروفایل آنلاین برای خود 

راه‌اندازی یک اکانت فعال در توییتر, یا راه‌اندازی یک وب سایت راه خوبی در میسر راهنمای گرفتن تیک آبی اینستاگرام است. همچنین می‌توانید یک کانال یوتیوب بارگذاری کنید تا ترافیک بیشتری به سایت شما برسد.

ارسال لینک‌ها به این صفحات در پروفایل اینستاگرام شما  باعث افزایش دیده شدن اکانت شما می‌شود.

علاوه بر فعال بودن در اینستاگرام با ارسال عکس, ایده خوبی است که به نظرات, مانند تصاویر دیگر واکنش نشان داده و از هشتگ های نیز به میزان قابل توجهی استفاده کنید. دوری کردن از خدمات غیرقانونی که به شما کمک می‌کند پیروان اینستاگرام را به دست آورید و در طرح های ” پی‌گیری برای یافتن فالوور ” شرکت کنید, چرا که این راه نیز  راهی بسیار خوب برای ارتقای اعتبار شما خواهد بود.

 هر چند تایید اعتبار ممکن است تفاوت چندانی در میانگین فالوور ایجاد نکند, اما برندهایی که می‌خواهند دسترسی خود را گسترش دهند تا کسب و کارشان را گسترش دهند, مجبور به معامله با اکانت های تقلیدی نیستند.

 ایجاد یک حضور آنلاین است که دریافت تایید از سوی اینستاگرام را توجیه می‌کند, این چیزی است که شما باید روی آن تمرکز کنید. اما وقتی نقش خود را در گسترش پروفایل و شناخته شدن  خود به خوبی ایفا کنید, تایید اینستاگرام به زودی به صورت یک تیک آبی برای شما حاصل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *