ویرایش آنلاین ویدیو : برش آنلاین ، افزودن متن و افزودن موزیک به فیلم

برش آنلاین فیلم و نحوه ویرایش آنلاین ویدیو و چگونگی افزودن متن به ویدیو به صورت آنلاین و اضافه کردن موزیک به ویدیو و فیلم به صورت آنلاین.

ویرایش ویدئو کار مشکل و زمان‌بری نیست. شما می‌توانید به صورت آنلاین این کار را انجام دهید و نتایج رضایت بخشی را درچند دقیقه کسب کنید. وب سایت‌های ویرایش ویدئو بسیار وجود دارند اما در بین آنها، از نظر ما Movie Maker Online جز بهترین سایت‌ها محسوب می‌شود. این سایت به شما اجازه می‌دهد کلیپ ‌های ویدئویی طولانی، تصاویر و فایل‌های صوتی را بارگذاری کنید سپس به صورت جداگانه آنها را ویرایش کنید و آنها را در یک براساس یک جدول زمانی به ترتیب قرار دهید. این ویرایشگر ویدئو همچنین فیلترها موسیقی‌های رایگان در اختیار شما می‌گذارد تا به صورت حرفه‌ای کار خود را انجام دهید.

بخوانید: چگونه لپ تاپ را تمیز کنیم؟

ویدئو آماده شده شما در فرمت MP4 آماده می‌شود و می‌توانید آن را آنلاین به اشتراک بگذارید. همچنین هیچ واترمارک در محصول نهایی شما وجود ندارد.

آموزش ویرایش آنلاین ویدیو

تنها ایراد Movie Maker Online می‌تواند رابط کاربری آن باشد. با این حال باز هم می‌توانید از ان استفاده کنید. در ادامه این مطلب شما را با ویژگی‌های آن بیشتر آشنا می‌کنیم.

مرحله اول: بارگذاری ویدئو

برای ویرایش آنلاین ویدیووارد وب سایت Movie Maker Online شوید و روی دکمه Own videos photos music کلیک کنید. شرایط و ضوابط را بررسی کنید و سپس اگر موافق بودید روی گزینه Accept کلیک کنید. فایل ویدئو را از دسکتاپ خود پیدا کنید و سپس روی گزینه Open بزنید تا بارگذاری شود.

مرحله دوم: اصلاح، برش و اعمال جلوه‌ها

برای ویرایش آنلاین ویدیو هنگامی که ویدئو را بارگذاری کردید، پایین بروید و چندین تصویر بندانگشتی از آن را در یک ستون با عنوان Main مشاهده می‌کنید. نشانگر موس خود را روی آن قراردهید سپس روی آیکن چرخ دنده کلیک کنید تا گزینه‌های ویرایش Movie Maker Online برایتان ظاهر شود. با کلیک کردن و کشیدن نشانگر موس روی شکل موج‌ قرمز در سمت راست می‌توانید ویدیو را بشنوید و بعد از کنترل ها مختلف پایین پنجره پیش نمایش استفاده کنید. اکثر آنها واضح هستند و تنها تعدادی ممکن است غیرمعمول به نظر برسند. Appearing و Disappearing که همان ظاهر شدن و ناپدید شدن می‌شود اثرات تغییر هستند. بسیار شبیه آنچه در Microsoft PowerPoint (پاورپوینت مایکروسافت) پیدا می‌شوند هستند. برای مشاهده اثرات ویرایش، روی دکمه play  که در زیر پنجره پیش نمایش قرار دارد کلیک کنید. اگر موافق بودید روی دکمه سبز To main کلیک کنید.

مرحله سوم: اضافه کردن موزیک

شما می‌توانند همانند بارگذاری ویدیوها، فایل‌های صوتی را نیزدر ویرایش آنلاین ویدیو بارگذاری کنید. اما این وب سایت گزینه‌های موسیقی دارد که می‌توانید در پروژه خود از انها استفاده کنید. در صفحه اصلی ویرایش، پایین بیاید و روی گزینه Free music کلیک کنید. در این صفحه تبلیغات و عناوین متنی عجیب و غریبی را مشاهده می‌کنید. اما انچه که ما نیاز داریم فهرستی از تم‌ها در بالای باکس جستجو است. چیزی که متناسب با ویدیو شماست را انتخاب کنید و سپس پایین بیایید تا فهرستی از ترک اهنگ‌ها را مشاهده کنید.

بخوانید: سینک آیپد و آیفون : آموزش همگام سازی و sync

روی آیکن پلی کنار هر ترک کلیک کنید تاکمی از آن شنیده شود. سپس روی آیکن پلاس وقتی که اهنگ مورد نظر را انتخاب کردید کلیک کنید. موزیک به پروژه شما افزوده می‌شود و مطابق با ویدیو نیز درست می‌شود.

مرحله چهارم: وارد کردن متن

اضافه کردن عناوین، کپشن یا نوشته در ویرایش آنلاین ویدیو آسان است. در سمت راست دکمه‌های Own videos photos music و Free music، جعبه ورود متن کوچکی را مشاهده می‌کنید. چیزی در اینجا تایپ کنید و سپس روی آیکن پلاس کلیک کنید. بعد پایین بیایید و به قسمت تایم لاین بروید و مشاهده می‌کنید که متن زیر عنوان اضافه شده است. ماوس خود را روی متن حرکت دهید و روی آیکن چرخ دنده کلیک کنید تا موقعیت، فونت وسایز و رنگ اعمال جلوه‌ها ودیگر ویرایش‌ها را نیز انجام دهید.

مرحله پنجم: انتقال ویدیوی نهایی

شما می‌توانید چندین کلیپ ویدیویی، فایل صوتی، تصاویر و تکه‌ای از متن را با استفاده از این روش ویرایش آنلاین ویدیو ویرایش کنید. هنگامی در آخر کار از پروژه خود راضی بودید وقت آن است که آن را انتقال دهید. پایین بروید و روی دکمه سبز Make video کلیک کنید. ویدیوهای طولانی کمی طول می‌کشند انتقال یابند اما تب مرورگر را نبندید زیرا ممکن است کار شما از بین برود. هنگامی که انجام شد، روی گزینه Watch my movie کلیک کنید. اگر از نتیجه کار راضی بودید روی دکمه Download کلیک کنید و سرانجام در کامپیوتر یا مک شما  با فرمت MP4 ذخیره می‌شود. شما همچنین می‌توانید به طور مستقیم ویدیوی خود را در یوتیوب یا فیس بوک قرار دهید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *