تمیز کردن ایرپاد (AirPods) : آموزش گام به گام

چگونه ایرپاد را تمیز کنیم؟ آموزش گام به گام تمیز کردن ایرپاد چگونه است؟ بهترین روش برای تمیزکردن ایرپاد AirPods اپل

اگر جز کسانی هستید که از ایرپاد ۲۰۱۹ استفاده می‌کنید و مدام آنها در گوشتان است، بهتر است این نکته را هم توجه داشته باشید که آنها هم مانند هر چیزی دیگری که شما می‌پئوشید ممکن است کثیف و آلوده شوند و نیاز به تمیز شدن دارند. ممکن است برخی کاربران از تمیز کردن آنها واهمه داشته باشند زیرا با توجه به هزینه‌ای که کردند تصور می‌کنند اگر آنها را تمیز کنند خراب می شوند. هرچند پیدا کردن بهترین روش برای تمیز کردن ایرپادها ممکن است کار دشواری باشد زیرا ضدآب و ارزان نیستند. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا به شما نحوه تمیز کردن ایرپادها را آموزش دهیم بدون اینکه صدمه‌ای به آنها وارد شود. از همین رو در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

تمیز کردن ایرپاد

بهترین روش برای تمیز کردن ایرپاد

شرکت اپل بیان می‌کند، کاربران باید از یک پارچه خشک، نرم و با لینت رایگان برای تمیز کردن ساختمان بیرونی ایرپاد استفاده کنند و باید مطمئن شوید هیچ مایعی درون آن وجود ندارد. شما باید هر روز کثیفی‌های آن را بگیرید و مهم است بدانید که نباید از شوینده‌ای برای پاک کردن استفاده کنید. برای تمیز کردن این میکروفون‌ها و سوراخ‌های اسپیکر، اپل توصیه می‌کند از یک پارچه پنبه‌ای خشک برای از بین بردن گرد و غبار به آرامی استفاده کنند.

بخوانید: حذف برنامه از آیفون : آموزش حذف کردن برنامه ها از گوشی

اگر هرگونه آلودگی به سوراخ‌های اسپیکر چسبیده بود، شما می‌توانید از  یک برس خشک و نرم برای کندن انها استفاده کنید. برس‌های آشپزی سیلیکونی کوچک نیز می‌توانند به درد این کار بخورند به شرط اینکه قبل از استفاده مطمئن شوید که تمیز هستند. اپل بیان می‌کند که کابران نباید از اشیاء تیز برای تمیز کردن سوراخ‌های اسپیکر استفاده کنند زیرا خیلی زود آسیب می‌بینند.

نحوه تمیز کردن کیس شارژ ایرپاد (AirPods)

بهترین روش برای تمیز کردن قاب شارژ ایرپادها یک پارچه میکروفیبر است. با این حال باید سعی کنید همیشه با یک پارچه آلودگی‌ها را پاک کنید. اپل می‌گوید، کاربران می‌توانند پارچه را با ۷۰ درصد ایزوپروپیل الکل مرطوب کنند و با آن جای شارژ ایرپاد را تمیز کنند. اگر باز هم نتوانستید از شر لکه‌ای خلاص شوید هرگز توصیه نمی‌شود که از دیگر پاک کننده‌ها استفاده شود. همچنین نباید چیزی را داخل پورت‌های شارژ کیس فرو کنید. اگر درون پورت‌ها کثیفی وجود دارد، می‌توانید از اسپری فشار هوا استفاده کنید . مانند ایرپادها می‌توانید برای پاک کردن کابل لایتینگ از یک برس نرم استفاده کنید.

تمیز کردن ایرپاد

زمان مناسب برای تمیز کردن AirPods

هرگونه آلودگی که سوراخ‌های اسپیکر را فرا بگیرد می‌تواند موجب کاهش کیفیت صدا شود. از همین رو باید همیشه یک بار در هفته ایرپادها را با یک تکه پنبه تمیز کنید. همچنین هر زمانی که در تماس با رطوبت قرار گرفتند با یک پارچه میکروفیبر آن را خشک کنید تمیز کردن ایرپاد بپردازید. سعی کنید مراقبت باشید تا رطوبت به آنها نرسد.

اگر از انها همیشه استفاده استفاده می‌کنید و ممکن است در اثر عرق کردن‌تان خیس شوند بهتر است به دنبال هدفون‌های دیگری باشد و از ایرپادها کمتر و در مواقع خاص استفاده کنید.

اگر جز طرفداران ایرپادهای ۲۰۱۹ اپل هستید و از قابلیت‌های آن لذت می‌برید ممکن است از نسل جدید هدفون‌های بی سیم اپل یعنی پاوربیتس پرو ((Powerbeats Pro هم خوشتان بیاید. این ایرفون‌ها از پردازنده H1 اپل سود برده‌اند و به دستورات صوتی برای کار با دستیارهای دیجیتالی مجهز شدند. طراحی بهتر، مقاومت در برابر آب، ایرتیپ‌های سیلیکونی و راحتی و اندازه آن‌ها برای گوش‌ها به این صورت که این هدفون‌های بی‌سیم مانند ایرپاد آزاد و بدون حلقه دور گوش ساخته نشدند و در حین انجام فعالیت‌ها می‌توانید به راحتی از آنها استفاده کنید از جمله قابلیت‌های شگفت انگیز هدفون های پاوربیتس پرو هستند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *