آموزش ساخت گیف آنلاین : ساخت گیف با ویدیو یوتیوب

چطور می توان گیف درست کرد؟ آموزش ساخت گیف آنلاین توسط سایت های مختلف و تبدیل ویدیو یوتیوب به گیف چگونه است؟

Gifها در سال‌های اخیر بسیار محبوب شده‌اند و تعداد زیادی از فایل‌های اینترنتی را به خود اختصاص داده اند . این گزینه ها در برنامه‌های کاربردی مانند Telegram ، Whatsapp و دیگربرنامه ها بسیار مفید هستند . افراد خلاق زیادی وجود دارند که می‌توانند در عرض چند دقیقه GIFs خنده‌داری ایجاد کنند . gif هایی  را می‌توان دانلود کرد که می‌توانند به اشتراک گذاشته شوند . نشانی اینترنتی باید برای تکمیل ویدئو به اشتراک گذاشته شود .

آموزش ساخت گیف آنلاین

 همیشه بهتر است از ابزارهایی مانند Gifs.com یا Gifsrun.com استفاده کنید.

آموزش ساخت گیف آنلاین

GIF ها را می ‌توان به راحتی از ویدئوی یوتیوب ایجاد کرد . به نوار آدرس بروید و سپس کلمه GIF را در جلوی یوتیوب تایپ کنید و سپس enter را بزنید. شما به وب سایت gif ها هدایت می شوید  و ویدیوی یوتیوب را پیش بارگزاری می کنید. بعد از رفتن به سایت می‌توانید نشانی اینترنتی یوتیوب را paste و سپس آن را با خانواده و دوستانتان اشتراک بگذارید .

چطور گیف درست کنیم؟

لحظه دقیق ویدئو ، از جایی که میخواهید GIF شروع ‌شود ، و جایی که می‌خواهید ویدئو توقف کند همه این آیتم ها را مشخص می کنید . سپس می‌توانید دکمه ایجادgif را زده ، و عنوان یا برچسب GIF را مشخص کنید تا بتوانید به راحتی در کامپیوتر برای استفاده بعدی  آن را ذخیره و پیداکنید .

بخوانید: غیرفعال کردن آپدیت ویندوز ۱۰ : ۳ روش غیرفعال سازی آپدیت ویندوز

در gifrun.com ، می‌توانید موتور جستجو را ببینید . در آنجا می‌توانید ویدئو YouTube  مورد نظر خود را جستجو کنید . بعد از جستجو می‌توانید ویدئو را انتخاب کنید و آن را در سمت چپ بارگذاری کنید . اگر نشانی اینترنتی از قبل وجود داشته باشد ، می‌توانید آن را به GIF تبدیل کرده و نشانی اینترنتی آن را PASTE کنید .

با این کار بخشی از ویدئو می‌تواند جدا شده  و سپس به GIF تبدیل شود . شما می‌توانید GIF را ببینید و سپس دکمه ایجاد GIF را بزنید . حتی اگر بخواهید آن را بیش از یک‌بار مشاهده کنید ، می‌توانید به راحتی سایت GIFs را دانلود کرده و یا URL آن را ارسال کنید که با این کار در این مرحله از آموزش ساخت گیف آنلاین می توانید هر بار آن را باز کردید آن را مشاهده کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *