باز کردن قفل آیفون : چطور قفل ایفون را بدون کد پشتیبان باز کنیم؟

چطور می توانیم قفل ایفون را بدون کد پشتیبانی بشکنیم؟ باز کردن قفل آیفون در IOS های مختلف چگونه است؟ بازیابی رمز ورود ایفون.

 تلفن های همراه ،این روزها یک گنجینه کامل از تمام اطلاعات مهم ما هستند . ایده عاقلانه این است که تمام داده‌های خود را به طور کامل پشتیبان گیری کنیم  تا بتوانیم به راحتی به آن دسترسی داشته باشیم و آن را از دست ندهیم . رمزگذاری پشتیبان ها راه خوب برای دستیابی به داده‌های شما است ، اما اگر از شانس بد رمز پشتیبان خود را فراموش کنید ، امری بسیار دشوار است .

روش های باز کردن قفل آیفون

سیستم عامل هایios 11  و بالاتر

برای هر نوع رمزگذاری پشتیبان ، iPhone دارای گزینه‌های بسیار زیادی است . تنظیم مجدد رمز پشتیبان شما به راحتی می‌تواند در مقایسه با بازیابی رمز قدیمی که این کار تقریبا ً غیرممکن بود  انجام شود. پس از تنظیم مجدد رمز ، شما می‌توانید به راحتی فرآیند تنظیم مجدد تصویر زمینه ، چیدمان صفحه اصلی و شخصی سازی آیفون خود را انجام دهید . شما فقط باید به قسمت تنظیمات بروید ، سپس روی گزینه  General کلیک کنید و سپس بر روی Reset کلیک کنید .

بخوانید: دوربین مخفی آیفون : چگونه از آیفون به عنوان دوربین مخفی استفاده کنیم؟

به این ترتیب می‌توانید همه تنظیمات خود را مجدداً راه‌اندازی کنید و سپس یک رمز عبورجدید وارد کنید . پس از اینکه شما دستگاه خود را به آی تیونز متصل کنید ، یک پشتیبان جدید رمزنگاری شده می‌تواند ایجاد شود .

اگر گذرواژه خود را روی نسخه‌های قدیمی‌تر iOS فراموش کنید چه باید کنید ؟

 اگر چه شما نمی‌توانید گذرواژه پشتیبان خود را مجدداً راه‌اندازی کنید اگر از iOS و یا هر نسخه قبلی دیگری استفاده می‌کنید ، می‌توانید Keychain Mac OS را برای باز کردن قفل آیفون امتحان کنید . اگر گذرواژه را اینجا ذخیره کرده‌اید و همین الان فراموشش کرده‌اید ، ارزش امتحان کردن را دارد . اگر شخص دیگری به شما کمک کرده بود که گذرواژه را تنظیم کنید، می‌توانید به راحتی از آن فرد بپرسید .

باز کردن قفل آیفون

بازیابی رمز

 گاهی ممکن است انجام باز کردن قفل آیفون واقعا ً ساده باشد. یا رمز می‌تواند به راحتی پیدا شود. حتی اگر رمز کامپیوتر خود را هم اینجا گذاشته باشید امری بسیار مفید است که می تواند در یافتن رمز فراموش شده به شما کمک کند. ممکن است آی تیونز نیز در مورد رمز فراموش شده از شما سوال هایی بپرسد که شما را به سمت رمز راهنمایی کند. اگر اغلب از کلمه عبور استفاده می‌کنید ، می تواند کمک بزرگی باشد ، بهتر است استفاده از رمز iCloud را امتحان کنید ، یا از آن چیزی که ممکن است برای آیفون خود استفاده کنید یا حتی همانی که معمولا ً استفاده می‌کنید  را نیز امتحان کنید. شما حتی می‌توانید آن را به چیزی ساده‌تر تغییر دهید ، یا حتی می‌توانید به سادگی آن را یادداشت کنید تا بتوانید به راحتی رمز های خود را به یاد بیاورید.

استفاده از پشتیبان iCloud

داشتن یک پشتیبان آی تیونز تنها گزینه‌ای نیست که باید داشته باشید ، بلکه قطعا ً باید یک پشتیبان icloud نیز داشته باشید . به طور پیش‌فرض ، برنامه ها بر روی پشتیبان iCloud نیز تنظیم می‌شوند . برای تنظیم این کار باید به Settings بروید ، سپس بر روی نام خود کلیک کرده و iCloud را انتخاب کنید . شما باید به پایین بروید یا به گزینه پشتیبان iCloud بروید . باید ببینید آیا آیکون روشن است یا نه.

بخوانید: روش های بکاپ گیری از ایفون :‌ آموزش بکاپ گرفتن از آیفون

برای بازیابی اطلاعات باید روی Settings و سپس روی General و بعد Reset کلیک کنید . حذف تنظیمات محتویات فایل  را انتخاب کنید . به صفحه Apps و Data بروید و بازگرداندن icloud پشتیبان را  انتخاب کنید. پس از وارد شدن به icloud  ، باید نسخه پشتیبان انتخاب کرده تا نسخه پشتیبان تهیه شود .

باز کردن قفل آیفون با استفاده از پشتیبان گیری قدیمی آی تیونز 

 اگر رمزگشایی پشتیبان را نداشته باشید  ، عاقلانه است که از یک پشتیبان آی تیونز قدیمی تر استفاده کنید . اما برای این کار ، شما باید ابتدا داده‌های فعلی خود را به iCloud برگردانید .

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *