اپلیکیشن برنده باش چیست + نحوه شرکت و دانلود اپلیکیشن برنده باش

اولین گام برای حضور در مسابقه برنده باش چه به عنوان شرکت کننده و چه به عنوان تماشاچی دانلود اپلیکیشن برنده باش و ثبت نام در آن از طریق وارد کردن شماره ی تماس و ورود به عنوان کاربر است.

مسابقه ی برنده باش به تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی و هاشم رضایت با اجرای محمدرضا گلزار سوپر استار سینمای ایران در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ در شبکه  سه سیما به نمایش درآمد. برنده باش با هدف افزایش میزان مطالعه و دانش مردم،در مدت زمان محدودی به عنوان یکی از پربیننده ترین مسابقه تلویزیون معرفی شد و نظر بسیاری از مردم را به خود جلب کرد.مخاطبان میتوانند با شرکت در این مسابقه و پاسخ صحیح به ۱۵ سوال برنده ی جایزه ای ۲ ملیارد ریالی شوند!

طریقه نصب اپلیکیشن برنده باش

۱)ورود به سایت رسمی مسابقه برنده باش و دریافت برنامه از طریق سایت

barandehshow.ir

۲)ارسال نام کوچک به شماره ی۱۰۰۰۸۸۰، پس از ارسال اس ام اس به این شماره لینک

  برای شما ارسال می شود که با کلیک برروی آن hbarandehshow.ir

به سایت رسمی برنده باش وارد می شوید.

۳)شماره گیری کد # ۷۱۰*، پس از تماس با این شماره پیامکی حاوی لینک دانلود این اپلیکیشن برای شما ارسال می شود.

 این اپلیکیشن برای دو نسخه ی  ios و Android قابل نصب است. 

ورود به اپلیکیشن برنده باش و نحوه ی استفاده از آن

اپلیکیشن برنده باش راهی برای محک زدن اطلاعات عمومی کاربران برای ورود به برنامه تلویزیونی است.پس از ثبت نام و ورود به اپلیکیشن برنده باش ۵۰ سوال به صورت رایگان در اختیارشما قرار می گیرد که به ازای هرپاسخ درست ۱۰۰ امتیاز دریافت می کنید اما در صورتی که به سوالی پاسخ نادرست داده یا آن را رد کنید یک سوال از سوالات مجاز شما کاسته می شود. پس از اتمام ۵۰ سوال رایگان برای بدست آوردن امتیاز بیشتر و راه یافتن به مرحله ی نهایی می توانید ازطریق مراجعه به قسمت کسب امتیاز در اپلیکیشن برنده شو از چهار روش زیر  سوالات بیشتری  بدست آورید:

۱)خرید بسته ی تشویقی

بسته طلا: ۳۰ سوال جدید ،  ۱کد قرعه کشی به مبلغ ۲۵۰۰ تومان

بسته الماس: ۷۵ سوال جدید ، ۳ کد قرعه کشی به مبلغ ۵۰۰۰ تومان

بسته تی ان تی: ۲۰۰ سوال جدید ، ۱۲ کد قرعه کشی به مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان

بسته بیگ بنگ: ۵۰۰ سوال جدید ، ۴۸ کد قرعه کشی به مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان

۲) دعوت از دوستان(با محدودیت ۲۰ نفر) و دریافت ۲۰سوال رایگان

۳)تماشای ویدئو و نصب برنامه های پیشنهادی توسط اپلیکیشن که به زودی اجرا خواهد شد.

۴)جشنواره ها

 با ورود به قسمت شروع هیجان دراپلیکیشن برنده باش و پاسخگویی به سولات در ۳۰ ثانیه و کسب امتیاز می توانید رتبه ی خودرا در بین کاربران ارتقا دهید این اپلیکیشن هر هفته از بین کاربرانی که موفق به کسب حداقل یک کد قرعه کشی (۱۰۰۰امتیاز) شده اند ۳۰۰ نفر را به عنوان تماشاگر  برای حضور در برنامه دعوت می کند. تماشاگران، هم با حضور در برنامه و هم با عضویت در اپلیکیشن برنده باش از جوایز ویژه ای بهره مند خواهند شد.

همچنین از بین کاربرانی که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند ۸ نفر(هر برنامه ۴ نفر) به عنوان رتبه برتر انتخاب شده و به مسابقه  تلویزیونی راه پیدا می کنند و در صورت پاسخ درست به ۱۵ سوال برنده ۲ملیارد ریال می شوند. البته کسانی که به۵ سوال اول مسابقه پاسخ درست داده و به نقطه ی امن برسند دست خالی از مسابقه خارج نمی شوند.

تمامی کاربران می توانند با مراجعه به قسمت امتیاز من در اپلیکیشن برنده باش تعداد کدهای قرعه کشی،رتبه ی کل،رتبه دوره،امتیاز کل،مجموع امتیاز های فصلی،تعداد پاسخ های درست و نارست و مجموعه سوالات فعال خود را مدیریت کنند.

یکی از پرسش هایی که ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول کرده  توجه به این نکته است که چرا هر هفته امتیاز کاربران در اپلیکیشن برنده باش صفر می شود؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت از آنجایی که این برنامه حدود یک سال و نیم پخش خواهد شد بسیاری از مخاطبانی که با تاخیر ثبت نام کرده اند در انتهای جدول قرار گرفته و شانس شرکت در مسابقه را نخواهند داشت به همین دلیل با صفر شدن امتیاز ها امکان رقابت برابر برای تمامی کاربران فراهم می شود. البته شایان ذکر است که تمام سوالاتی که توسط کاربر پاسخ داده نشده و کدهای قرعه کشی کسب شده حتی با صفر شدن امتیازها در حساب کاربری محفوظ مانده و در هفته ی آینده قابل استفاده است.

 با وجود بسیاری از ویژگی های این اپلیکیشن برنده باش بعضی از کاربران ایراداتی به آن وارد کرده که می توان به رایگان نبودن سوالات،عملکرد کند اپلیکیشن در بعضی موارد،تضاد بین سوالات اپلیکیشن و برنامه تلویزیونی،پشتیبانی ضعیف و .. اشاره کرد اما با این وجود این اپلیکیشن همچنان از امتیاز بالایی در بین کاربران برخوردار است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *