بیوگرافی و عکس های سوگل قلاتیان بازیگر شرایط خاص + همسر

سوگل قلاتیان بازیگر زن جوانی است که بیشتر از همه با سریال لیسانسه‌ها برای مردم شناخته شده است. سوگل قلاتیان و هوتن شکیبا در لیسانسه‌های دو با یکدیگر هم‌بازی شدند. سوگل قلاتیان در لیسانسه‌ها یکی از عروس‌های جوانی بود که قرار بود با بازیگر نقش حبیب ازدواج کند. در بیوگرافی سوگل قلاتیان آمده که او متولد اسفندماه سال ۱۳۶۴ است و در شیراز به دنیا آمده است. سوگل قلاتیان قبل از کار در تلویزیون از بازیگران تئاتر محسوب می‌شد. جدیدترین کار سوگل قلاتیان سریال شرایط خاص است. در ادامه بیوگرافی سوگل قلاتیان و اطلاعاتی درباره سوگل قلاتیان و همسرش، سوگل قلاتیان در شرایط خاص، بیوگرافی سوگل قلاتیان و همسرش، سوگل قلاتیان در لیسانسه‌ها سوگل قلاتیان در حاشیه و زمان پخش سریال شرایط خاص می‌خوانید.

سوگل قلاتیان بازیگر شرایط خاص کیست؟

در بیوگرافی سوگل قلاتیان آمده است که او از سنین کم و در کودکی به تُئاتر علاقه داشت و به همین دلیل سوگل قلاتیان در دانشگاه هم رشته کارگردانی تئاتر خواند. سوگل قلاتیان رشته کارگردانی را در دانشگاه هنر خواند و فوق لیسانس تئاتر را از دانشکده تربیت معلم گرفت. سوگل قلاتیان از بازیگران بی حاشیه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. بیوگرافی سوگل قلاتیان نشان می‌دهد که او به کارگردانی هم علاقه دارد و در کارنامه کاری‌اش چند تله فیلم هم وجود دارد. سوگل قلاتیان در تئاترهای زیادی کار کرد اما سوگل قلاتیان اولین کار سینمایی‌اش را در سال ۱۳۸۹ و با فیلم سینمایی «سیب و سلما» شروع کرد که با استقبال خوبی نیز مواجه شد. سوگل قلاتیان پس از سیب و سلما در فیلم «خیابان‌های آرام» کمال تبریزی ایفای نقش کرد. سوگل قلاتیان تا به حال دو تئاتر «پروانه‌های غمگین من در یک صبح غمگین بهاری» و تئاتر «اورستیا» را کارگردانی کرده است.

سوگل قلاتیان در حاشیه مهران مدیری

سوگل قلاتیان در حاشیه مهران مدیری دومین کار تلویزیونی‌اش را تجربه کرد. گرچه بخت با سوگل قلاتیان در حاشیه مهران مدیری یار نبود و به دلیل اعتراضاتی که به سریال درحاشیه شد، این سریال از ۹۰ قسمت به سی قسمت کاهش پیدا کرد و نقش سوگل قلاتیان در حاشیه مهران مدیری هم کم شد و در سری دوم در حاشیه نیز جایی نداشت.

سوگل قلاتیان در لیسانسه‌ها

سوگل قلاتیان بیشتر برای مردم با نقش لاله در سریال لیسانه‌ها سروش صحت شناخته می‌شود. سوگل قلاتیان در لیسانسه‌ها در کنار آتنه فقیه نصیری و هوتن شکیبا به ایفای نقش پرداخت. سوگل قلاتیان و هوتن شکیبا پیش از این در فیلم سینمایی طبقه حساس کمال تبریزی هم با هوتن شکیبا هم‌بازی شده بود. سوگل قلاتیان و هوتن شکیبا در نقش زوجی حاضر شدند که قرار بود با هم ازدواج کنند اما در آخرین لحظات ازدواج آن‌ها به هم خورد.

بیوگرافی سوگل قلاتیان و همسرش

بیوگرافی سوگل قلاتیان نشان می‌دهد که او تا به امروز مجرد بوده و ازدواج نکرده است. هنوز عکس سوگل قلاتیان و همسرش در صفحه‌اش قرار نگرفته است و فعلا خبری از ازدواج سوگل قلاتیان و همسر سوگل قلاتیان نیست. سوگل قلاتیان از بازیگرانی است که در اینستاگرام نیز فعال است اما به صورت کاملا بی حاشیه در فضای مجازی حضور دارد. شما می‌توانید در اینستاگرام سوگل قلاتیان و با مراجعه به آدرس اینستاگرام سوگل قلاتیان در جریان فعالیت‌های هنری و کارهای جدید سوگل قلاتیان قرار بگیرید.

افتخارات درخشان سوگل قلاتیان

بیوگرافی سوگل قلاتیان نشان از کارنامه کاری درخشان خانم بازیگر دارد. سوگل قلاتیان در جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی رتبه اول در زمینه بهترین خوانشگر خانم را کسب کرد. سوگل قلاتیان در جشنی که به میزبانی کارگردانان در خانه تئاتر برگزار شد به عنوان بهترین کارگردان جوان تقدیر و تحسین شد. سوگل قلاتیان در جشنواره‌ای که به منظور نمایشه خوانی در استهبان برگزار شد؛ مقام اول را به دست آورد. سوگل قلاتیان در یازدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر برای تئاتر «اورستیا» نامزد بهترین کارگردانی شد. سوگل قلاتیان همچنین در پازدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر این بار برای «پروانه‌های غمگین من در یک صبح غمگین بهاری» نامزد بهترین کارگردان تئاتر شد. جالب است بدانید که سوگل قلاتیان در زمینه عروسک گردانی نیز فعالیت دارد. سوگل قلاتیان در دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی در زمینه عروسک گردانی رتبه اول را از آن خود کرد. در بیوگرافی سوگل قلاتیان آمده است که او برای تئاتر «پروانه‌های غمگین من در یک صبح غمگین بهاری» در دوره پانزدهم جشنواره تئاتر دانشگاهی توانست از داوران جایزه ویژه بگیرد. سوگل قلاتیان از بازیگرانی است که متن، کارگردان و عوامل یک فیلم برایش اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل سوگل قلاتیان حاضر نیست در هر نقش و فیلمی حاضر شود.

سوگل قلاتیان در سریال شرایط خاص

آخرین کار سوگل قلاتیان که به زودی پخش آن از شبکه سوم سیما آغاز می‌شود، سریال شرایط خاص است. سریال شرایط خاص قرار است که به جای سریال نوروزی «زوج یا فرد» پخش شود. سریال شرایط خاص یک سریال کمدی به نویسندگی حسین تراب‌نژاد است که در آن به معضطلات اجتماعی هم پرداخته می‌شود. سوگل قلاتیان در سریال شرایط خاص با کامبیز دیرباز، سیروس گرجستانی، بهرام افشاری یا همان بهتاش پایتخت، سیروس گرجستانی، کاظم سیاحی، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، مریم سعادت و شهره لرستانی هم بازی شده است. سریال شرایط خاص نگاهی کوتاه به دفاع مقدس هم دارد و کارگردان آن نیز وحید امیرخانی است.سریال شرایط خاص ۲۲ قسمت دارد و زمان پخش سریال شرایط خاص نیز بعد از سریال زوج یا فرد خواهد بود.

فیلم‌ها و سریال‌های سوگل قلاتیان

سوگل قلاتیان در تلویزیون؛ ابتدا در سریال «همچون سرو» به کارگردانی بیژن بیرنگ حضور پیدا کرد. سوگل قلاتیان در حاشیه مهران مدیری را به عنوان دومین کار تلویزیونی‌اش پشت سر گذاشت. سوگل قلاتیان در لیسانسه‌ها سروش صحت به عنوان سومین کار تلویزیونی‌اش حاضر شد. چهارمین کار تلویزیونی سوگل قلاتیان سریال شرایط خاص است.

سوگل قلاتیان کار در سینما را با فیلم سینمایی سیب و سلما به کارگردانی حبیب الله بهمنی شروع کرد. سپس سوگل قلاتیان در خیابان‌های آرام کمال تبریزی ایفای نقش کرد. فیلم بعدی سوگل قلاتیان طبقه حساس هم باز با کمال تبریزی بود و سوگل قلاتیان و هوتن شکیبا در کنار هم ظاهر شدند. در طبقه حساس رضا عطاران نقش پدر سوگل قلاتیان را ایفا می‌کرد. سپس سوگل قلاتیان در دوران عاشقی علیرضا رئیسیان بازی کرد. سوگل قلاتیان در فیلم سینمایی دوران عاشقی با شهاب حسینی، لیلا حاتمی، فرهاد اصلانی و بیتا فرهی هم بازی شد. تیک آف سوگل قلاتیان را با مصطفی زمانی، رضا یزدانی و پگاه آهنگرانی هم بازی کرد. سوگل قلاتیان در یک روز بخصوص همایون اسعدیان نیز حضور داشت. سوگل قلاتیان در کنار مصطفی زمانی، فرهاد اصلانی، پریناز ایزدیار و محسین کیایی حاضر شد، گرچه یک روز بخصوص همایون اسعدیان با اقبال زیادی مواجه نشد. ایستگاه اتمسفر فیلم بعدی سوگل قلاتیان است. در  ایستگاه اتمسفر سوگل قلاتیان با رویا افشار، محسن کیایی، آناهیتا افشار و ژاله صامتی هم بازی شد. سوگل قلاتیان در تئاترهای زیادی بازی کرده است که با تماشاگران زیادی اجرا شده است. از تئاترهای معروف سوگل قلاتیان می‌توان به «یک روز تابستانی» اشاره کرد. سوگل قلاتیان و پارسا پیروزفر با هم در این تئاتر به ایفای نقش پرداختند.

 شما می‌توانید برای دیدن عکس‌های جدید سوگل قلاتیان و برای باخبر شدن از اخبار و فیلم جدید سوگل قلاتیان به آدرس اینستاگرام سوگل قلاتیان مراجعه کنید. جالب است بدانید که سوگل قلاتیان در زمینه مدلینگ هم حرفی برای گفتن دارد و در کارهای تبلیغاتی حضور پیدا می‌کند و با برندهای مختلف کار می‌کند. از دیگر فعالیت‌های سوگل قلاتیان می‌توان به فعالیت در زمینه دوبله اشاره کرد.

منابع:

ایسنا

آریاپیکس

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *