فال روزانه | فال متولدین امروز

فال روزانه فال تولد امروز فال اختصاصی امروز فال متولدین امروز فال و طالع بینی امروز

 

فال روزانه ۱۹اردیبهشت ۱۳۹۸

 

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند

 

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزتان مبارک

 

شما فردی دارای استعداد ، انگیزه و پشتکار می باشید.اهداف بسیاری در سر دارید که برای دست یابی به آن ها باید تلاش کرده و برنامه ریزی دقیقی انجام دهید.هیچ گاه عجولانه تصمیم نگرفته و عجولانه عمل نکنید همواره صبرو شکیبایی داشته باشید، بهتر است از قبل تمام جوانب را بررسی کرده و بعد وارد مرحله ی عمل شوید.

دیدار با دوستان و نزدیکان و گفت و گو با آن ها باعث شادی و آرامش روحی شما خواهد شد. حفظ سلامتی خود را اولویت اول زندگی تان قرار دهید که بدون سلامتی هیچ کاری میسر نخواهد شد.

فروردین:

ذهنتان درگیر افکار مختلف است هرراهی را که شروع کرده به نیمه نرسانده رها می کنید. سعی کنید مدتی را استراحت کرده و به افکار خود سر و سامان دهید.نزد دوستان و نزدیکان خود رفته و با آن ها مشورت کنید تا هم شما از نظرات آنان استفاده کرده و هم آن ها از کمک شما بهره گیرند. به روابط عاطفی خود بیشتر توجه کرده و هر آنچه در دل دارید به زبان بیاورید.

اردیبهشت:

مدتی است که اوضاع زندگی بر وفق مرادتان نیست و اتفاقات نا خوشایندی برای شما در حال رخ دادن است.این حوادث پی در پی شما را خسته و فرسوده کرده است. این نیز برای شما خواهد گذشت اما آن چه که بعد از این دوران در انتظار شماست سراسر خوشی و روشنایی است.

خرداد:

تغییر و تحولاتی در زندگی شما در حال رخ دادن است که با عقاید و افکار شما در تضاد است اما نگران نباشید که این دگرگونی برای شما با نتایج بسیار مثبتی همراه خواهد بود.احساسات شما فوران کرده و در ایام عاشقی به سر می برید.از این فرصت استفاده کرده و لحظات زیبایی را برای خود رقم زنید.

تیر:

رفتار عجولانه  شما در بسیاری مواقع به ضررتان تمام شده است  پس سعی کنید در مسیر زندگی آهسته قدم بردارید و مسائل را به صورت تمام و کمال بررسی کنید تا بتوانید  یک تصمیم عاقلانه برای زندگی خود اتخاذ کنید.الان زمان مناسبی برای شروع یک رابطه عاطفی برای شما نخواهد بود پس حدالامکان دست نگه دارید.

مرداد:

ممکن است نظرات دیگران بر خلاف نظرات شما بوده و باعث بروز اختلافاتی شود.هیچ مشکلی نیست که با صبر و بیان خوش حل نشود پس این دو موضوع را الگوی رفتار خود قرار دهید. اتفاقات نا خوشایندی برای شما در حال وقوع است نگران نباشید که زمان حلال همه موضوعات است.

شهریور:

بسیاری از مسئولیت ها و وظایف تنها به دست شما انجام می گیرید و اگر کسی را در این کار دخیل کنید برای شما ضرراتی به همراه خواهد داشت پس خود دست به کار شده و از انجام وظایف خود شانه خالی نکنید.قصد اعمال تغییراتی در زندگی خود دارید با شریک زندگی تان مشورت کرده و هرچه سریع تر اقدام کنید.

مهر:

شما مدت زیادی است که خود را فراموش کرده اید و برای دیگران زندگی می کنید.خواسته ها و نیاز های دیگران به اولویت اول شما تبدیل شده است.اکنون زمان آن است که سر و سامانی به خود و زندگی تان بدهید حتی اگر با موانعی هم رو برو شدید دلسرد نشده و به راهتان ادامه دهید.

آبان:

احساس می کنید تلاش های شما بی فایده است و به جایگاهی که انتظارش را دارید دست پیدا نکرده اید. خواسته ها و اهدافتان بزرگ تر،تلاش و کوشش بیشتری را می طلبد پس عقب نشینی نکرده و با قدرت بیشتری به راه خود ادامه دهید.هیچ گاه درباره موضوعاتی که اطلاعات دقیقی از آن ندارید پیش داوری نکنید که به ضرر شما خواهد بود.

آذر:

گاهی باید خود را رها کرده و در برابر آن چه تقدیر برای تان رقم زده سر تعظیم فرود بیاورید حتی اگر باب میل تان  نباشد و شما را به سختی بیندازد.رابطه عاطفی تان باعث تغییر و تحولات مثبتی در شخصیت و رفتار شما شده است پس زمان بیشتری را برای آن اختصاص داده و از پرداختن به حواشی  پرهیز کنید.

دی:

در مسیر جدیدی از زندگی قرار گرفته اید که با مسائل و مشکلاتی برای شما به همراه بوده است. اگر کمی به خودتان زمان بدهید و با برنامه ریزی جلو بروید این مسیر برای شما هموار خواهد شد. با دیگران مشورت کنید اما با هر نظری نا امید نشده و تغییر جهت ندهید.

بهمن:

راحت طلبی همیشه به نفعتان نخواهد بود گاهی باید به خود سخت گرفته و مسیر طولانی تر را انتخاب کنید تا حقایق و زیبایی های نهفته ای بر شما آشکار شود که تا به حال شاهد آن نبوده اید. روابط عاطفی تان را با تکیه بر احساس تان جلو ببرید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

اسفند:

سعی کنید بر اعصابتان مسلط باشید و به هرچه که باب میلتان نبود با پرخاش پاسخ ندهید که این باعث دوری اطرافیان از شما و تنهایی تان خواهد شد.پیش از انجام هرکاری تمام جوانب آن را بررسی کرده و آهسته قدم بر دارید که رفتار عجولانه باعث شکست شما خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *