۱۰ گزینه جایگزین پوشک بچه برای زمانی که در یک مکان عمومی هستید و پوشک فرزندتان تمام شده است

یک بار در یک سفر خارجی این اتفاق برای من رخ داد، فرزندم در زمان پرواز پوشکش را کثیف کرد و پوشک اضافه همراهم نبود. باید بدون آمادگی قبلی با این شرایط کنار می آمدم و تا فرود هواپیما این شرایط را مدیریت می‌کردم. در این جا ۱۰ راه جایگزین را به شما معرفی می‌کنم تا مادران به جای پوشک از آن استفاده کنند.

۱. کیسه استفراغ

من از پوشک پارچه‌ای به‌عنوان کیسه استفراغ استفاده کرده بودم چرا این کار را بر عکس انجام ندهیم؟ آن‌ها معمولا ضخیم هستند و حداقل برای مدت کوتاهی شما را از این مشکل نجات می‌دهند. اگر معمولا از پوشک‌های پارچه‌ای استفاده می‌کنید پس باید به شما بگویم که کیسه استفراغ کمی بهتر از آن عمل می‌کند.

۲. دستمال

اگر نوعی دستمال همراه‌تان است که می‌بایست قبل از استفاده مرطوب شود یا اگر دستمالی دارید که خشک شده است، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. استفاده از دستمال‌های مرطوب را پیشنهاد نمی‌کنم زیرا باعث بروش راش می‌شود.

۳. پتوی بچه

جایگزین پوشک بچه

پیشنهاد نمی‌کنم از پتوی مورد علاقه‌تان استفاده کنید، ولی اگر ذخیره پوشک‌تان تمام شده است و در در یک مکان عمومی هستید که هیچ گزینه‌ی دیگری ندارید، این گزینه می‌تواند به شما کمک کند. اکثر مردم در کیف پوشک و لوازم فرزندشان یک پتوی بچه دارند، این پتو آن‌قدر بزرگ است که چند مرتبه دور بچه پیچیده شود تا لایه‌های مضاعفی دور او تشکیل دهد.

۴. نوار بهداشتی

کمی آزار دهنده است اگر دیگران شما را در این وضعیت ببینند؛ بااین حال، بسیار مؤثر است. نوار بهداشتی بسیار جذاب است و می‌تواند تا زمانی‌که به پوشک واقعی دست پیدا کنید به شما کمک کند. فقط اطمینان حاصل کنید که به کناره‌های و کف پوشک‌ةان خوب متصل شده است و لیز نمی‌خورد.

۵. پارچه تهیه پنیر

پیشنهاد می‌کنم هر چند مرتبه که می‌توانید آن را بپیچید و آن را کف و کناره‌های پوشک‌تان بپیچید. از آن‌جایی که این پارچه مایعات را از خود عبور می‌دهد پس هر چند لایه که می‌توانید آماده کنید و برای مدت زیادی روی آن حساب نکنید.

۶. حوله آشپزخانه

باز هم تکرار می‌کنم که از حوله محبوب‌تان استفاده نکنید، بلکه از حوله‌ای استفاده کنید که بالاترین میزان جذب را دارد و بتواند زمان بیشتری برای‌تان بخرد.

۷. حوله حمام

بسته به اندازه‌ی حوله حمام‌تان، ممکن است بخواهید بیش از یک حوله استفاده کنید، آن را ببندید و دور کمر گره بزنید.

۸. روبالشتی

برای این‌که بهترین نتیجه را بگیرید از پارچه‌های نخی استفاده کنید نه ابریشم و ساتن. آن‌ها را دسته کنید و مانند یک پوشک پارچه‌ای گره بزنید.

۹. دستمال سفره

پیشنهاد من دستمال‌های پارچه‌ای است، نه کاغذی، ولی باز هم می‌گویم که از دستمال‌های محبوب‌تان استفاده نکنید. شما می‌توانید برای این‌که اطمینان‌تان بیشتر شود از دستمال استفاده کنید و آن ر مانند یک پوشک پارچه‌ای ببندید.

۱۰. دستمال حوله‌ای

از دستمال حوله‌ای نیز مانند نوار بهداشتی می‌توانید استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *