تعبیر خواب بالای سر یا سقوط چیزی از بالا

تعبیر خواب بالای سر و یا چیزی بالای سر شما باشد و یا سقوط کردن چیزی در خواب چه تعبیری دارد و یا آویزان بودن چیزی بالای سر

این خواب با هیجانات و احساسات اطراف شما در ارتباط است. ممکن است شیء یا انسانی را در خواب دیده باشید که در بالای سر شما قرار دارد و نزدیک است سقوط کند.

تعبیر خواب بالای سر به صورت کامل

این خواب اغلب نشان میدهد که باید در زندگی از خطری فرار کنید. مواجهه، بحث، تهدید، از دست دادن کنترل و شکست اغلب با این نوع خواب در ارتباط اند — به ویژه اگر در خواب چیزی روی شما بیفتد.

اگر در خواب به بالای سر خود نگاه می‌کنید

مثلا به آسمان یا چیز خاصی (مثل یک پرنده یا هواپیما) تعبیر این خواب این است که به گروهی وارد خواهید شد که مستلزم کار گروهی است. باید به نظرات دیگران احترام بگذارید. اگر در خواب کوهی دیدید و به بالا نگاه کردید یعنی در آینده نزدیک مانعی سر راه شما ایجاد خواهد شد که باید بر آن غلبه کنید.

 اگر در خواب چیزی سقوط کرد اما به جای آن که به شما بخورد کنارتان افتاد

یعنی از موانعی که در آینده نزدیک برایتان ایجاد خواهد شد فرار میکنید. باید در آینده نزدیک شدیدا احتیاط کنید. اگر خواب شما با آزادی شخصی در ارتباط بود (مثلا باید چیزی سقوط میکرد تا آزاد شوید) یعنی در بیداری این قابلیت را دارید که آزادانه در برابر مخالفت ها حرکت کنید.

هر خوابی که شامل چیزی در بالای سر شما باشد

به این معناست که از نظر روانشناختی نیاز به کنار آمدن یا فرار کردن دارید. اگر درخواب چیزی بالای سر شما آویزان بود اما روی شما نمی افتاد، یعنی در آینده فرار از یک فوران هیجانی برای شما لازم خواهد بود. باید بدانید که ذهنتان توانایی پذیرش تجربیات جدید را دارد و این خواب درس های مهمی برای شما به همراه دارد که باید آن ها را بیاموزید. از نظر معنوی این خواب با تجربیات و رویدادهایی در ارتباط است که شما را به فرد بهتری تبدیل میکنند.

بخوانید :‌ انواع تعبیر خواب

تغییرات مثبت در راه اند اگر

شیء یا فردی که بالای سر شما بود هیچگونه آسیبی به شما نرساند. قادر بودید چیزی که بالای سرتان بود را کنترل کنید. چیزی که بالای سرتان بود خطرناک بود.

در زندگی به شروع های تازه نیاز دارید اگر

در خواب با چیزی بالای سرتان مواجه شدید مثلا چیزی بالای سر شما آویزان بوده یا روی شما سقوط کرد. آن چیز باعث درد شما شده و جلوی پیشرفت شما را گرفت. اگر در خواب احساس ناراحتی کردید. اگر از آن چیز ترسیده بودید.

حوزه هایی از زندگی که ممکن است با این خواب ارتباط داشته باشند

زمان آن رسیده که با ضرر هایی که به تازگی در زندگی داشته اید مواجه شوید. دیگران در زندگی شما مشکلاتی ایجاد کرده اند. آرزوی داشتن دارایی های مادی خاصی را دارید — که در حال حاضر خارج از دسترس شما هستند.

احساساتی که ممکن است در این خواب تجربه کرده باشید: غریبگی. ترس از افتادن چیزی. ناتوانی در کنترل آن چیز. ترس از سقوط چیزی. نیاز به کمک داشتن. ناتوانی در فرار. ناتوانی در حرکت. تاریکی. عجیب بودن. آویزان بودن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *