تعبیر خواب آس : انواع آس در تاروت و پاسور

تعبیر خواب آس و تعبیر آس گشنیز تعبیر خواب آس خشت اگر خواب کار کارت آس خشت را دیدید اگر خواب دیدید پوکر بازی می‌کنید به صورت کامل.

خوابی که دربرگیرنده نماد آس باشد میتواند بر اساس نوع خوابی که دیده اید تعابیر مختلفی داشته باشد.

آس با تعبیر تاروت ارتباط دارد که در ادامه شرح داده ام، و با نحوه کنترل زندگی و دیگران نیز در ارتباط است. آس در خواب شخص را به سمت به چالش کشیدن خویش و کشف چیزهای خوب در زندگی هدایت میکند. به تخیلتان پر و بال  بدهید. آگاهانه تصمیم بگیرید که روی ضعف های خود کار کنید. هیچ کس بی نقص نیست.

تعبیر خواب آس به صورت کامل

این خواب میتواند نشان دهنده امور قانونی یا شرکت در یک رویداد باشد. از سوی دیگر این خواب میتوانند نشان دهنده این باشد که در آینده فردی قوی خواهید شد یا شغل رویاهایتان را به دست خواهید آورد.

اگر در خواب کارت یک چوب دست (ace of wands) تاروت را دیدید

یعنی رابطه شما به صورت ناگهانی تمام میشود و پس از یک دوره کوتاه  وارد رابطه جدیدی خواهید شد.

اگر مجرد هستید، معنای این خواب میتواند این باشد که نیمه گمشدتان را به زودی پیدا خواهید کرد. و این فرد ممکن است فردی باشد که هر روز در اطراف شماست!

اگر خواب کار کارت آس خشت را دیدید

میتواند نشان دهنده این باشد که در رابطه زناشوییتان پیشرفت کرده یا ترفیعی که مدتی است منتظرش هستید را دریافت خواهید کرد. معنای دیگر این خواب این است که به زودی معامله خوبی خواهید کرد.

بخوانید : انواع تعبیر خواب

اگر خواب دیدید پوکر بازی می‌کنید

و یک کارت آس در دستتان بود یا هنگام قمار ورق آس را کشیدید، یعنی باید از فعالیت های قانونی دوری کنید، زیرا با وجودی که خود را فردی خوش شانس میدانید، ممکن است زمانی که کمتر از همیشه انتظارش را دارید، گیر بیفتید. این خواب میتواند خبر از آسیب دیدن در آینده نیز بدهد.

تعبیر خواب آس

اگر در خواب کارت یک شمشیر (ace of swords) تاروت را دیدید

یعنی به زودی نوعی پیروزی یا موفقیت خواهید داشت. معنای دیگر این خواب میتواند این باشد که تصمیم مهمی خواهید گرفت که زندگی شما را به سوی بهتر شدن تغییر میدهد. به ندای درونیتان گوش کنید.

خلاصه تعبیر خواب آس

دیدن کارت یک چوب دست در خواب = شادی و رضایت

دیدن خواب آس خشت = به زودی پولی به دست می آورید

کشیدن ورق آس در قماربازی = به شکست ها فکر نکنید اوضاع رو به راه خواهد شد

پوکر بازی کردن در خواب و داشتن آس در دست = تسلیم نشوید.

دیدن کارت یک شمشیر تاروت در خواب = شانستان را امتحان کنید امید خواهید داشت.

دیدن کارت تک جام تاروت = عشق و شهوت ازآن شما خواهد بود.

فرستادن توپ در حفره با اولین ضربه در گلف (آس گلف) = ذهنی نیرومند دارید.

به دست آوردن امتیاز سرویس در تنیس = در رقابت برنده خواهید شد اما فرایندی آهسته خواهد بود.

دیدن خواب کارت آس در ورق بازی = خشت، پیک، گشنیز و دل = زمان آن فرارسیده است.

تعبیر کلی خواب دیدن آس در خواب چیست؟

دیدن خواب آس پیک نشان دهنده عنصری کنترل کننده یا رویدادی مهم در زندگی است. آس دل نشان دهنده این است که از رابطه خوبی لذت خواهید برد. این خواب نشان دهنده شادی بی پایان در روح و قلب شماست. این خواب نشان میدهد که باید استراحت کنید. شما شبکه امنی برای عشق، خدمت رسانی و دوستی های عالی دارید. اگر خواب دیدید در تنیس امتیاز سرویس را به دست آورده اید، به یاد داشته باشید که هر فرد و موقعیتی میتواند درسی با ارزش در خود داشته باشد که پنهان است. این خواب میتواند نشان دهنده این باشد که یک برنامه عمل را در پیش خواهید گرفت که کاملا با آنچه در زندگی میخواهید هماهنگ است.

تعبیر خواب آس خشت چیست؟

آس خشت با ثروت مادی در خواب ارتباط دارد. افرادی که این نوع خواب را می بینند در جستجوی یک تجربه باور نکردنی – یا ثروتمند شدن هستند. این خواب نشان دهنده آغاز یک کوشش مادی است – به ویژه در زمینه حرفه و پول. آس پیک با میل به کسب دانش در موضوعات متافیزیکی یا عمیق تر کردن سیاحت مذهبی موجود در ارتباط است. زمان تغییرات عمیق شخصی فرا رسیده است.

تعبیر خواب آس گشنیز یا کارت یک چوب دست چیست؟

کارت یک چوب دست یا آس گشنیز با کار در ارتباط است. اگر خواب این کارت ها را دیدید یعنی باید روی انرژی و اشتیاق مترمز شوید. کارت های چوب دست در تاروت یادآور مدیریت خلاقانه ای که باید در پیش بگیریم نیز هستند.

اگر چنین خوابی دیدید درباره شغل خود فکر کنید. این کارت زمانی که خواب بیینده در دوره ای از رکود و سردرگمی است و احساس میکند گیر افتاده بیشتر دیده ظاهر میشود. بنابراین نماد آتشی است که ابرهای تیره کننده را کنار میزند. در موارد این چنینی، خواب بیینده به تضمین یک حرکت، رهبری، و انرژی مثبت نیاز دارد تا مطمئن شود در کارش نتیجه دلخواهی خواهد گرفت. دیدن این کارت در خواب برای هنرمندان، ایده پردازان، کارآفرینان و حتی افرادی که در مسیر خلاقانه جدیدی قدم برداشته اند، پیامی به همراه دارد. برای این افراد، این کارت یک چراغ سبز است، یک تقویت مثبت، نشانه ای برای ادامه دادن تلاش هایشان

تعبیر خواب آس

تعبیر دیدن کارت تک جام تاروت در خواب چیست؟

این خواب میتواند نشان دهنده این باشد که با وجود متاهل بودن یا داشتن یک رابطه عاشق فرد جدیدی شده اید. این خواب میتواند نشان دهنده این امر نیز باشد که پتانسیل خود را به عمل تبدیل کرده و بیشتر روی خودتان کار خواهید کرد

تعبیر خواب فرستادن توپ در حفره با اولین ضربه در گلف

این خواب نشان میدهد که درباره حرکت بعدی در زمینه شغلیتان تردید دارید. از شهودتان استفاده کنید تا به مسیر اشتباه کشیده نشوید. این چیزی است که این خواب میخواهد به شما بگوید.

در خواب امتیاز سرویس تنیس را گرفته اید

این خواب نماد یک تغییر یا چالشی جدید در زندگی است. با این حال میتواند به معنای این نیز باشد که به زودی با مشکلی مواجه خواهید شد که مسیر زندگی شما را تغییر داده و بهتر میکند. با وجودی که دوران سختی را تجربه خواهید کرد، در نهایت همه چیز حل میشود. احساساتی که ممکن است حین خواب آس تجربه کرده باشید: ریسک. هیجان زده. ترسیده. فریب خورده. پیروز. غافلگیر. مردد. بی صبر. گناه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *