تعبیر خواب اسید

اسید به عنوان دارو اگر خواب دیدید در اسید پوشانده شده اید اسیدهای تک هیدروژنه یا چند هیدروژنه تعبیر خواب مخلوط کردن اسید تعبیر خواب اسید 

اگر خواب مواد شیمیایی را ببینید یعنی در زندگی شما هیجانات از اهمیت بالایی برخوردارند. اسید خورنده است بنابراین نشان دهنده این است که دوستی نزدیکی دارید که خراب خواهدشد.

دیگر معنای این خواب این است که احساس میکنید شرایط خاصی به تدریج در حال نابود کردن شماست. به نظر میرسد همه چیز در حال بدتر شدن است و نمیتوانید راه حلی پیدا کنید. در این صورت، پیام این است که به درون خود نگاه کنید. روش بیان خود برای تعریف و تصمیم درباره قدم بعدی مهم خواهد بود.

تعبیر خواب اسید به صورت کامل

اسید در خواب مشابه کارت چرخ روزگار در تاروت است، یعنی مرحله بعدی در زندگی شما میتواند خیلی خوب یا خیلی بد باشد. زمان آن رسیده است که درباره این حوزه ها فکر کرده، و برای پیشرفت بدون ترس در هرچیزی که میخواهید انجام دهید به زندگی خود نگاهی بیندازید. اگر در خواب کسی را ببینید که روی صورتش اسید ریخته یعنی سعی میکنید پشت یک ماسک پنهان شوید، بهترین کار این است که خودتان باشید. خورده شدن یک بدن در اسید نشان دهنده این است که میخواهید مشکلاتتان ناپدید شوند. اگر در خواب اسید نوشیدید نشانه بدی است و نشان میدهد که به یک شروع جدید نیاز دارید. این خواب بسیار نادر است، و باید به همراه دیگر عناصر موجود در آن تعبیر شود.

در خواب ممکن است…

 • از اسید به عنوان دارو استفاده کرده باشید
 • اسیدهای تک هیدروژنی یا چند هیدروژنی دیده باشید
 • دچار واکنش های خنثی سازی شده باشید
 • یک اسید ضعیف/بازضعیف را مخلوط کرده باشید
 • اسید/باز را با هم آمیخته باشید
 • ببینید اسید در شکلی از اسلحه مورد استفاده قرار گرفته
 • یک بدن در اسید تجزیه شود
 • اسید معده را دیده باشید
 • اسید بنوشید
 • اسید را روی صورت خود یا دیگران ببینید

تغییرت مثبت در راه اند اگر

 • اسید با هدفی مثبت استفاده شود
 • خواب در رابطه با راه حل ها و ایده ها بود
 • زندگی خود را کنترل میکردید

تعبیر خواب مخلوط کردن اسید

این است که احساسات شما در خدمت التیام زخم های هیجانی، یا پیشگیری از ایجاد آن ها هستند افراد از عزت نفس شما حمایت میکنند، احساس ارزش شخصی شما و خودانگاره شما را تنظیم میکنند. این خواب به عنوان اصول سازماندهی تعاملات اجتماعی عمل میکند برای مثال پدربزرگم یک قهرمان جنگی بود و در زندگی اینگونه تعریف شده بود. مادرم همیشه به زیبایی خودش اشاره میکرد و به همین شکل توسط دیگران توصیف میشد و همینگونه تعریف می‌شود.

بخوانید: انواع تعبیر خواب

اگر اسیدهای تک هیدروژنه یا چند هیدروژنه را در خواب ببینید

تمایز بین واقعیت و فانتزی به ندرت به صورت کامل از بین میرود. در درون، خواب بیینده سالم میداند که واقعیت کجا به اتمام رسیده و رویا کجا آغاز میشود. پدربزرگ میگوید قهرمان نبوده است، با وجودی که مبارزه کرده. مادر میداند که آنقدر ها هم زیبا نیست، با این حال ممکن است جذاب بوده باشد.

اگر خواب دیدید در اسید پوشانده شده اید

یعنی شجاعت شما بیش از حد، درخشندگی شما اغراق شده، و مقاومت ناپذیر بودن از نظر جنسی در برابر شما یک افسانه است. این تمایزات هرگز به سطح نمی آیند چرا که همه – خواب بیینده و تماشاگر او – علاقه مشترکی به حفظ تعادل دارید. اگر خواب یک قاتل را دیدید که از اسید استفاده میکند، نشان میدهد که درباره چیزی در آینده نگرانید. اگر خواب یک جسد به قتل رسیده را ببینید که توسط اسید نابود میشود یعنی کسی را ملاقات میکنید که سعی میکند یک پروژه ناموفق را اجرا کند.

تعبیر خواب اسید

خواب اسید به عنوان دارو

نشان دهنده این است درستی خواب بیینده، یا صحت هیجانات او اساس خانواده و جامعه را تهدید خواهند کرد. دیدن اسید در آزمایشگاه در خواب با خواسته های جنسی شما در ارتباط است. آمیزش انسان با انحرافات سرگرم کننده واقعیت محاصره شده است. اینجاست که با بقیه افراد تفاوت دارید (با افراد نرمال)، اما چیز بدی نیست. تنها زمان آن رسیده که کنترل زندگی خود را در دست گرفته و تصمیم بگیرید که واقعا چه چیزی را میخواهید. سپس به سمتش حرکت نمایید!

دیدن اسید در خواب

به خطر، ریسک، گرایش به بدبینی، توهین، انتقاد بی رحمانه، احتیاط درباره حرف هایی که میزنید، بی پروایی در حرف زدن، و ترس از مورد انتقاد قرار گرفتن توسط دیگران اشاره دارد. اگر خواب دیدید اسید مینوشید یعنی از نظر هیجانی فلج خواهید شد، و یاد خواهید گرفت که خود را ابراز کنید.

احساساتی که با خواب اسید در ارتباط اند…

ترس، نگرانی، ناراحتی، غافلگیری، بیماری، وحشت، مورد سواستفاده قرار گرفتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *