تعبیر خواب جوش + تعبیر خواب آکنه و کیست

انواع تعبیر خواب جوش و آکنه به صورت کامل و تعبیر ترکاندن جوش یا کیست و آکنه و خواب بیرون آمدن چرک از جوش و داشتن جوش بزرگ و داشتن کورک و ترکاندن آن.

خواب آکنه با عزت نفس شما در ارتباط بوده و میتواند برایتان احساسات منفی ایجاد کرده و باعث شود احساس ناراحتی و ناخوشایند بودن کنید.

اگر خواب دیدید روی صورتتان آکنه شدید دارید

یعنی به علت احساس ناامنی یا نگرانی درباره این که دیگران چگونه به شما نگاه میکنند دچار مشکلاتی خواهید شد. اگر متوجه شدید در خوابتان دیگران آکنه دارند یعنی سعی میکنید دلایلی برای جدا کردن خودتان از کسی که به شما نزدیک است پیدا کنید. معنای دیگر این خواب میتواند این باشد که همیشه دیگران را بر اساس ظاهرشان قضاوت میکنید و هرگز به احساسات آن ها اهمیت نمی دهید.

اگر خواب دیدید جوشتان را می‌ترکانید

یعنی برای تغییر آماده اید و برای افزایش اعتماد به نفس خود اقداماتی خواهید کرد. معنای دیگر این خواب میتواند این باشد که راه حل یا مشکل خاصی که مدتی است شما را آزار میدهد در نهایت روشن خواهد شد.

اگر در خواب یک جوش بزرگ یا مشکل پوستی داشتید

یعنی با تغییر بزرگی مواجه خواهید شد که باعث میشود احساس ناراحتی کنید. با این حال زمانی که این ناراحتی کنار برود، متوجه میشوید این تغییر بهترین چیزی بوده که می توانسته برایتان اتفاق بیفتد.

تعبیر خواب جوش

اگر در خواب جای زخم دیدید

یعنی نهایتا گذشته خود را رها کرده و افرادی که حتی از کرده خود پشیمان نیستند را خواهید بخشید. به یاد داشته باشید که این کار شما را قوی تر کرده وقطعا اعتماد به نفستان را افزایش خواهد داد. اگر خواب دیدید رنگ پوستتان متفاوت است، یعنی باید قضاوت کردن دیگران را متوقف کرده و تفاوت های میان خود و اطرافیان را بپذیرید.

تعبیر خواب آکنه چیست؟

آکنه شدید در خواب میتواند بسیار نگران کننده باشد. اگر خواب ببینید آکنه دارید یعنی در آینده با دیگران مشکل پیدا خواهید کرد. ترکاندن یک جوش در خواب نه خوب است و نه بد. باید جنبه های دیگر خواب را بررسی کنید. البته ترکاندن جوش برای همه مسائل زندگی خوب است ولی ممکن است با اختلافات و نزاع هایی مواجه شوید. اگر خواب ببینید روی بدن یا صورتتان یک جوش بزرگ دارید نشانه انرژی های سرکوب شده است. جای آکنه در خواب از مواجهه با فردی بسیار مضطرب خبر میدهد.

اگر در بیداری از آکنه رنج می برید

دیدن آن در خواب چیز عجیبی نیست. اگر خواب دیدید روی صورتتان کیست دارید یا روی پیشانی آکنه دارید این خواب در واقع معنای خاصی دارد. تعبیر خواب شما به عوامل متفاوتی بستگی دارد اما اساسا آکنه بازتابی است از یکدنده بودن شما در زندگی. نوع آکنه ای که در خواب دیدید نیز به همان اندازه مهم است. در این مطلب برخی تعابیر که به طور ویژه با آکنه ارتباط دارند را جمع آوری کرده ام.

اگر خواب دیدید که از داروهای آکنه استفاده می‌کنید

مثل داروهای تجویزی هیدروکورتیزون یا اسپیرونولاکتون یعنی ذهن نیمه هشیار شما نسبت به ایده های جدید باز است. اما استون از آکنه رنج میبرد و فیلم های فوق العاده ای میسازد، چیزی که میخواهم بگویم این است که اگر در بیداری آکنه دارید، و خواب آن را هم می بینید، چیز مهمی نیست و نباید این تعابیر را جدی بگیرید. زیگموند فروید روانشناس مشهور رویا باور داشت که همه خواب های ما «انتقال» حوزه هایی از زندگی واقعی ما هستند.

ترکاندن جوش در خواب چه تعبیری دارد؟

ترکاندن یک جوش یا آکنه بزرگ در خواب نشانه نیمه هشیار مشکل است. باید این مشکل را حل کنید – میتواند با اختلافات بالقوه ای که با احساستان در محیط کار دارید در ارتباط باشد. بر اساس نظرات روانشناسان خواب نمادشناسی جوش به گفته فروید با نحوه دیده شدن ما از نظر جنسی در ارتباط است. شاید اجساس میکنید آنگونه که باید قضاوت یا دوست داشته نمیشوید. تعبیر جوش در خواب در میان روانشناسان نیز متفاوت است. کارل یونگ باور داشت دیگر هرچیزی روی صورت در خواب نشان میدهد که شما به جای مواجه شدن با چیزی سعی دارید از آن فرار کنید.

تعبیر خواب ترکاندن کیست چیست؟

ترکاندن کیست یا آکنه در خواب نشانه این است که باید روی کیفیات خودتان روی زندگی تمرکز کنید. ترکاندن کیست در خواب به این معناست که میخواهید از مشکلات زندگی فرار کنید.

تعبیر خواب آکنه در نوجوانان چیست؟

آکنه میتواند بسیار آزار دهنده باشد و باعث شود در واقعیت شدیدا مضطرب شوید. اگر خواب آکنه دیدید باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. به هر حال آکنه از دور قابل تشخیص است و میتواند باعث شود احساس زشتی کنید. بنابراین، باید استرس را کنار گذاشته و روی خود و دستاوردهای خود در زندگی تمرکز کنید.

تعبیر خواب جوش چرکی بزرگ چیست؟

جوش چرکی بزرگ در خواب با قدرت ما در زندگی ارتباط دارد. این خواب باید با تاکید بر اهمیت سنتی و چگونگی دیده شدن جوش در خواب تعبیر شود. اگر خواب دیدید روی صورتتان یک جوش چرکی بزرگ دارید یعنی باید احتیاط کنید که درباره کسی شایعه سازی نکنید. جوش بزرگ روی صورت تعابیر سنتی زیادی دارد. به باور من در اکثر کتاب های تبعیر خوابی که خوانده ام اطلاعات زیادی ارائه نشده بود.

بخوانید :‌ انواع تعبیر خواب

با این حال مروری بر تعبیر جوش یا جوش چرکی روی صورت بر اساس کتاب تعبیر خواب Fred  در دهه ۱۹۳۰ اراده میکنم: «جوش چرکی در خواب نشاندهنده ناامیدی در عشق و نیز افزایش روابط خانوادگی است» در این زمینه بیشتر طرفدار روانشناسی هستم که جوش چرکی را نمادی از بزرگی و قدرت ما در زندگی میداند. به هر حال ما از طریق صورتمان با دیگران ارتباط برقرار میکنیم.

تعبیر خواب خونریزی از جوش پس از ترکاندن آن چیست؟

همه ما این تجربه چندش آور را داشته ایم که جوشی را بترکانیم و سپس از آن خون بیرون بزند. دیدن کیست در خواب نشان دهنده این است که شرایطی وجود دارد که شدیدا ملتهب شده و کنترل آن دیگر ممکن نیست. تعبیر این خواب این است که مسائل اکثرا روی اعصاب شما میروند. اگر خواب دیدید درگیر ترکاندن یک جوش هستید یا به خاطر ترکاندن جوش روی صورتتان خون مشاهده کنید نشانه این است که در آینده احساس دشواری خواهید کرد. گاهی اوقات در زندگی باید برای پیشرفت روی حل مشکلاتمان کار کنیم و این حالت، دوره مثبتی در زندگی است.

جوش در واقع ناشی از غدد چربی ای است که فعالیت بیش از حد داشته و داخلشان باکتری جمع میشود، بنابراین از دیدگاه روانشناسی وقتی خواب ترکاندن یک جوش چرکی را می بینید و خون از جوشتان بیرون میزند مانند این است که چیزی سد راه شما شده است.

تعبیر خواب دیدن جوش روی صورت خود چیست؟

دیدن جوش روی صورت خود در خواب نشان دهنده این است که توجه زیادی را از دیگران دریافت خواهید کرد.  دیدن جوش روی صورت دیگران در خواب نشان دهنده این است که روابط خانوادگی شما خواب خواهد بود. تبعیر خواب جوش داشتن کل صورت این است که از طریق توجه دیگران به موفقیت دست خواهید یافت اما مراقبت باشید چرا که نباید مستعد سهل انگاری باشید. به باور من جوش ها با هورمون ها ارتباط دارند و استرس اغلب باعث جوش زدن صورت در بیداری میشود. بنابراین احساس میکنم این خواب نیز معنای مشابهی دارید، یعنی به تازگی شرایط پر استرسی را تجربه کرده اید!

تعبیر دیدن کورک روی پوست خود در خواب چیست؟

معنای کورک در خواب مشابه جوش است. کورک ها با هورمون های ما در ارتباط بوده و نشان میدهند در زندگی با استرس مواجه شده اید که باعث شده هیجانات شما بالا و پایین شود.

تعبیر خواب ترکاندن کورک چیست؟

ترکاندن کورک نشان میدهد که سعی دارید از مشکلی در زندگی دوری کنید. رنج بردن از کورک دردناک در خواب به معنای شروعی جدید است. ترکاندن کورک نشان میدهد که متنظرید مشکلات ناپدید شوند. گاهی اوقات بهتر است مستقیما با مسائل روبرو شویم.

تعبیر خواب ترکاندن یک جوش خیلی بزرگ چیست؟

جوش خیلی بزرگ در خواب با مشکلی که درون خود احساس میکنیم در ارتباط است. ما توسط صورتمان با دیگران ارتباط برقرار میکنیم بنابراین این خواب میتواند نشان دهنده این باشد که در ارتباط برقرار کردن با دیگران مشکلاتی دارید که در زندگیتان اختلال ایجاد کرده است. پس از بررسی کتاب های تعبیر خواب قدیمی زیادی متوجه شدم که ترکاندن یک جوش خیلی بزرگ نشان دهنده آشکار شدن رازهاست – یعنی خبرهایی در راه است. شاید به زودی اطلاعاتی را با کسی درمیان بگذارید و جوش بسیار بزرگ نشان دهنده این است در ارتباطاتتان انسدادی ایجاد شده. اگر در خواب جوشی که داشتید باعث آشفتگی شما شده بود یا بسیار بزرگ بود میتواند نشان دهنده این باشد که  دیدن کیفیات خوب دیگران برای شما دشوار است.

تعبیر خواب جوش

تعبیر خواب بیرون آمدن چرک چیست؟

چه خواب چندش آوری. خروج چرک از کورک، جوش، جوش چرکی یا هر دانه دیگری در صورت میتواند خواب آزار دهنده ای باشد. برای درک معنای این خواب باید به معنای معنوی آن بپرذاریم. هرگونه عملکرد بدنی در خواب اغلب نشانه نگران کننده ای است. چرک در خواب نشانه این است که سعی دارید چیزی را از درونتان خارج کنید. شاید احساس میکنید در زندگی شانس موفقیت نداشته اید.

دیدن چرک در خواب

نشانه ای است که از این که قطعا موقعیتی به شما داده خواهد شد. بسیاری از کتاب های تعبیر خواب قدیمی چرک را نماد مثبتی نمیدانند. وقتی درباره معنای چرک از نظر معنوی مطالعه میکردم معانی عجیبی را مشاهده کردم، یکی این بود: «معشوق شما با شما تلخی خواهد کرد.» به باور من در دنیای مدرن چرک نماد تلاش ما در حذف یک ویژگی شخصیتی است که جلوی پیشرفت ما را میگیرد. اگر در خواب دیدید که به راحتی چرک را خارج میکنید به باور من نشانه بسیار خوبی است و تعبیر آن موفقیت غیرمنتظره است. اگر خواب دیدید چرک را فشار میدهید احساس میکنم در اینده موفق خواهید بود.

ابتدا چند تعبیر مختصر را آورده ام اما برای دریافت جزئیات بیشتر ادامه متن را بخوانید.

 • متوجه شدید آکنه شدید دارید = تغییری پیش رو است
 • دیگران آکنه داشتند = به دیگران تکیه نکنید
 • یک آکنه را ترکاندید = تغییری در راه است و ترس هایتان را رها خواهد کرد
 • یک کورک بزرگ داشتید = شروعی جدید در زندگی
 • بیماری پوستی داشتید = به دیگران وابسته نباشید.
 • جای زخم در خواب = شروعی تازه
 • پوست چرب داشتن = ببینید چگونه میتوانید روی خودتان تمرکز کنید
 • پوستتان در خواب رنگ دیگری داشت = تغییر
 • جوش دار بودن پوست در خواب = شروعی تازه
 • جای آکنه در خواب = آینده روشن
 • میتوانستید علامت های تیره ای را روی پوستتان ببینید = دوران سخت در آینده

تعبیر خواب چرب بودن پوست

آینده و وضعیت هیجانی شما به احساسات و قضاوت های شما بستگی دارد. سعی کنید برای تغییر زندگیتان، نگرشتان را تغییر دهید.

اگر کسی خواب ببیند پوستش با لکه های تیره پوشانده شده چه تعبیری دارد؟ با وجودی که ارزشتان را می دانید، بعضی افراد همیشه سعی میکنند به شما بگویند به اندازه کافی خوب نیستید. شما به اندازه کافی خوبید و در حال حاضر نیاز به هیچ بهتر شدنی ندارید. تنها باید از شر آن افراد خلاص شوید.

جوشدار بودن پوست در خواب چه تعبیری دارد؟ شما دلمشغول نظر دیگران درباره خودتان هستید و این همان چیزی است که نمیگذارد طوری زندگی کنید که دوست دارید

احساساتی که ممکن است در چنین خوابی تجربه کرده باشید: ناامنی. ترس. جذاب نبودن. ناراحتی. افسردگی. ترس. خجالت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *