تعبیر خواب اکشن : انواع تعبیر فیلم و بازی و رمان اکشن

تعبیر خواب اکشن چیست و تعبیر فیلم اکشن و رمان اکشن و بازی اکشن و دیدن زد و خورد در خواب نشانه چه چیزی است و تاثیر بازی‌های اکشن بر خواب دیدن.

خواب های اکشن بسیار کمیاب اند. خواب اکشن یعنی چه؟ خواب اکشن زمانی است که خواب می بینید در یک فیلم اکشن حضور دارید یا زد و خورد زیادی در خوابتان وجود دارد.

خواب بسیاری از افراد شامل رویدادهای زیاد یا اتفاقات «اکشن» است، باید این بخش را بر اساس جزئیاتی که در خواب دیدیدم تعبیر کنیم. چرا خواب اکشن می بینیم؟

تعبیر خواب اکشن به صورت کامل

خواب زد و خورد دیده باشید – در حالت خواب اتفاقات پشت سر هم می افتند

در یک بازی اکشن باشید

در یک بازی ایکس باکس باشید

در یک بازی پلی استیشن باشید

در یک فیلم اکشن باشید

یک رمان اکشن بنویسید

یک قهرمان در فیلم های اکشن باشید

زد و خورد زیادی ببینید – مثل تیراندازی و دنبال چیزی دویدن

دیگران زد و خورد های بد یا نگران کننده ای داشته باشند

آیا در خوابتان ضد و خورد زیادی دیدید؟

در حالت خواب اغلب زمانی خواب های پر از زد و خورد می بینیم که درباره کسی یا چیزی احساس استرس یا نگرانی داریم. بودن در یک بازی کامپیوتری مانند ایکس باکس یا پلی استیشن روی وضعیت روانی و خواب های ما تاثیر میگذارد. به یاد دارم که بعد از بازی کردن halo   روی ایکس باکس یک رویای شفاف دیدم، اما از آن جایی که پیشگو هستم میدانستم این خواب تنها بازتابی است از بخش بازی در ذهن من. بنابراین، اگر پیش از خواب ایکس باکس یا پلی استیشن بازی کنید، دیدن خواب های اینچنینی نرمال است.

بازی های ویدئویی (ایکس باکس، آیپد و پلی استیشن) چگونه روی خواب های ما تاثیر میگذارند…

اثر گذاری بازی های ویدئویی بر رویاهای انسان

گاکنباخ از دانشگاه مک ایوان در پژوهشی روی نحوه اثر گذاری بازی های ویدئویی بر رویاهای انسان انجام داده است. این پژوهش در دهه ۹۰ انجام شده. اساسا او از عادات بازی پسرش نتیجه گرفت که اگر کسی دو ساعت یا بیشتر بازی ویدئویی انجام دهد تاثیرش را در حالت خواب خواهد دید. تاثیرگذاری بودن در واقعیتی دیگر (یعنی در خواب) و در بازی روی خود خواب عجیب است.

گاکنباخ روی گیمر های حرفه ای هم پژوهشی انجام داد و به این نتیجه رسید که پس از بازی کردن بیش از حد دیدن رویاهای شفاف بارز است. او همچنین اظهار کرد که کنترل واقعی روی بازی به تنهایی برای تحریک رویای شفاف کافی است. چرا که خواب بیننده/گیمر کنترل واقعیت خود را در بیداری، یعنی در جهان بازی و در نتیجه در جهان رویا، در دست دارد!

بخوانید: انواع تعبیر خواب

از آنجایی که بسیاری از بازی ها حاوی خشونت هستند کنار آمدن با کابوس هایی که تجربه میکنیم در خواب برای کسانی که بازی میکنند نسبت به دیگران آسان تر است. بنابراین، انجام بازی ویدئویی در خواب در صورتی که این کار را در بیداری نیز انجام دهید عادی است. از دیدی وسیع تر بازی ها برای مقابله با واقعیت استرس زای زندگی مورد استفاده قرار میگیرند و بنابراین کابوس برای افرادی که بازی میکنند کابوس ها به اندازه ای که برای مردم عادی وحشتناک اند، ترسناک نخواهند بود. گاکنباخ همچنین متوجه شد که بسیاری از افرادی که بازی انجام میدهند خواب های عجیبی می بینند. این خواب ها چیزی بیشتر از رویای شفاف اند. پژوهش او بسیار جذاب است و در حال حاضر در حال مطالعه نحوه اثر گذاری جهان هایی مانند آیپد روی کودکان کم سن است.

تعبیر خواب دیدن خود در یک فیلم اکشن چیست

دیدن خود در یک فیلم اکشن در خواب با برتری در زندگی ارتباط دارد. این خواب یک خواب «برنده برنده» است. چنین خوابی میتواند با رفتن به مرحله ای عمیق در زندگی ارتباط داشته باشد. شخصیت یک فیلم اکشن بودن – برای مثال جیمز باند یا جیسون بورن – با خودپنداره ما در ارتباط است. شما میخواهید در زندگی موفق شوید. اگر خواب حرکات اکشن دیدید، تمرکزی بر اشتیاق و کنترل وجود دارد. این خواب میتواند به این معنا نیز باشد که جهت موفقیت در زندگی به مقدار بسیار زیادی انرژی نیاز دارید.

اگر خواب دیدید در جنگ هستید یا زد و خورد های زیادی اتفاق می افتد

یعنی در زندگی اسرس دارید. به یاد داشته باشید که باید برای استراحت و تفکر درباره آینده و اهداف وقت بگذارید.

خواب اکشن خواب مثبتی است. اگر خواب ببینید در صحنه اکشنی حضور دارید یعنی شروعی تازه پیش روست. سر صحنه فیلمبرداری بودن در خواب پیش بینی کننده شروعی جدید است.

احساساتی که با این خواب ارتباط دارند….

قدرت. شجاعت. کنترل. تلاش برای موفقیت. نجات دادن کسی در خواب. قهرمان بودن در خواب. شادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *