فال روزانه: فال امروز ۱۸ اردیبهشت ۹۸ + فال تولد

فال روزانه فال امروز فال تولد فال متولدین امروز

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند. دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزتان مبارک.

امسال سالی است که باید تمام انرژی و توان خود را برای رسیدن به اهدافتان به کار بگیرید. پس به کارهایی بپردازید که باعث افزایش مهارت ها و توانایی های شما شود.از سستی و تنبلی پرهیز کنید که به ضرر شما خواهد بود.امسال تغییر و تحولاتی در روابط عاطفی و محیط کاری خود دارید که برای شما مثبت و سازنده است.پیشنهاد شغلی جدیدی به شما خواهد شد که بهتر است به آن فکر کنید و تمام جوانب آن را بررسی کنید.به حفظ سلامتی خود بسیار توجه داشته باشید که ادامه فعالیت هایتان در گرو سلامتی است.

فروردین:

هیچ نتیجه ی مثبتی بدون تلاش و کوشش حاصل نخواهد شد. تا انرژی و توان دارید از آن استفاده کرده و در راه رسیدن به آرزوهایتان قدم بردارید.اتفاقات خوب خود به سراغ شما نمی آیند شما باید در پی آن ها باشید.در رفتار خود سنجیده تر عمل کنید و به صحبت هایتان دقت کنید تا ضرری برای شما به همراه نداشته باشد.

اردیبهشت:

احساس قدرت می کنید انگار که جهان در دستان شماست.برای رسیدن به اهدافتان تنها کافی است با عزمی راسخ به جلو گام بردارید و پیشرفت کنید.اما حواستان باشد که حقی را پایمال نکنید.

روابط عاطفی شما دچار افت شده است نگران نباشید با صحبت کردن بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

خرداد:

ذهن خود را درگیره مسائل جزئی نکنید و انرژی خود را هدر ندهید.با دیگران مشورت کنید حتی اگر نظرات شما با نظرات آنان متفاوت باشد زیرا این تمایزات باعث گشودن دریچه های جدیدی به روی شما خواهد شد.اگر با کسی دچار اختلاف شده اید پا پیش گذاشته و مشکلات را حل کنید.

تیر:

برای رسیدن به خواسته های خود تمام موانع را کنار گذاشته و با اندیشه ای مثبت به جلو حرکت کنید.اجازه ندهید که دیگران و افکار منفی آن ها بر شما مسلط شده و شما را از مسیر اصلی منحرف کنند.ماه پشت ابر نخواهد ماند آن چه که در انتظارش هستید بر شما آشکار خواهد شد.

مرداد:

از خود اراده و اعتماد به نفس داشته باشید.دیگران  باید ها و نباید های زندگی شما را مشخص نمی کنند.علاقه و نیاز های خود را اولویت قرار داده و برای آن تلاش کنید خواسته های دیگران را بر خود ترجیح ندهید.اگر در روابطتان با اطرافیان و یا شریک زندگیتان احساس ضعف می کنید شرایط را تغییر داده تا اوضاع بهبود پیدا کند.

شهریور:

شما با انرژی بسیار زیادتان می توانید توانایی انجام امور را بدست گرفته و مسائل را مدیریت کنید. ارتباطات خود را گسترده کرده و با افراد جدید رفت و آمد کنید تا باب آشنایی بین شما گشوده شود. از نظرات و پیشنهاد های افراد کاردان و با تجربه همیشه استفاده کنید که این باعث موفقیت شما خواهد شد.

مهر:

به خودتان ایمان داشته باشید.در زندگی هر انسانی نظرات موافق و مخالف بسیاری وجود دارد که این دلیل بر خوب بودن و یا بد بودن شما نیست. با هر مخالفتی سعی در تغییر خود نداشته باشید. شما باید به خود و توانایی هایتان باور داشته باشید تا به آن چه که می خواهید دست پیدا کنید.  با دیگران تبادل نظر کرده و از این شرایط بهره بگیرید.

آبان:

اکنون زمان آن رسیده که توانایی ها،مهارت ها و استعداد هایتان را به کار بگیرید و برای رسیدن به موفقیت عزم خود را جزم کنید.نگذارید ترس بر شما غلبه کرده و به حائلی میان شما و نزدیکانتان تبدل شود.نظرات خود را بر زبان آورده و از نظرات دیگران استفاده کنید تا پیروزی برای شما حاصل شود.

آذر:

نمی توانید درست تصمیم بگیرید. بر سر دوراهی مانده اید،نمی دانید راهی که انتخاب کرده اید درست است یا غلط.کمی خود و افکارتان را رها کرده و به نکات مثبت توجه کنید. این کار ذهنتان را سامان داده و در اتخاذ تصمیم درست یاری می رساند.زمان آن رسیده که وضعیت رابطه عاطفیتان را مشخص کنید.

دی:

احساس آرامش و انرژی مضاعف می کنید. زمان بیشتری را به خود و اطرافیانتان اختصاص داده و با آن ها وقت بگذرانید تا از این حال خوب شما بهره مند شوند.اگر تصمیم به انجام کاری دارید برنامه ریزی کرده و آن را به مرحله ی عمل برسانید.نگران آینده ی خود نباشید هرچه پیش آید خوش آید.

بهمن:

ممکن است در راه رسیدن به هدفتان بار ها شکست خورده باشید از بلند شدن و دوباره راه را طی کردن نترسید.پشت هر شکست موفقیت های بسیاری نهفته است که شما از آن آگاه نیستید.اگر پیشنهادی به شما رسید تمام جوانب و عواقب آن را در نظر گرفته و بررسی کنید تا پس از تصمیم گیری دچار پشیمانی نشوید.

اسفند:

اگر ایده یا فکری نو در ذهن خود دارید برنامه ریزی کرده و پس از فراهم شدن بستر مناسب آن را به اجرا در بیاورید.انجام هرکاری مسائل و مشکلات خاص خود را دارد که با برنامه ریزی می توانید از آن ها  عبور کنید.رابطه ی عاشقانه یک رابطه دو طرفست پس شما نیز برای نشان دادن علاقه خود پیش قدم شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *