فال روزانه: فال امروز ۲۰ اردیبهشت ۹۸ + فال تولد

فال روزانه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزتان مبارک.

روزگار همیشه پستی ها و بلندی های خود را دارد گاهی فارغ بال و مملوء از آرامش هستید گاهی هم احساس می کنید که حجم مشکلات از توان شما خارج شده است.زمانی به بلوغ فکری خواهید رسید که بتوانید نحوه ی برخورد با مسائل را یاد بگیرید.در این راه است که شما به فرد کاملی تبدیل شده و می توانید بهترین تصمیمات را برای زندگی خود اتخاذ کنید.امسال سالی با آرامش همراه با تجربه های ارزنده و بهبود شرایط عاطفی برای شما خواهد بود.پس برای این لحظات ارزش قائل شده و آن را با تصمیمات عجولانه از خود دریغ نکنید.

فروردین:

شما فردی توانمند و با کمالات هستید.کافی است کمی جسارت به خرج داده و در راه خود ثابت قدم باشید تا تمام موانع و مشکلات را یکی یکی از سر راه برداشته و به آن چه که می خواهید دست پیدا کنید.سعی کنید در مقابل دیگران خود واقعی تان باشید تا آنان نیز با شخصیت رئوف شما بیشتر آشنا شوند.

اردیبهشت:

با تلاش و کوشش و عزمی استوار می توانید آن چه را که در انتظارش هستید به راحتی بدست بیاورید پس هیچ گاه دلسرد نشده و عقب نشینی نکنید.بهبود شرایط عاطفی شما مستلزم همراهی دو طرفه و توجه بیشتر به رابطه است.احساسات درونی خود را از یکدیگر پنهان نکنید و آن را به زبان بیاورید.

خرداد:

چشمان خود را برروی فرصت های طلایی که برایتان اتفاق افتاده است بسته اید مشکلات شما را خسته و حساس کرده است.اما بهتر است هرچه سریع تر به شرایط خود سرو سامان بدهید زیرا این مشکلات موقتی و گذراست اما نتیجه بسیار زیبایی برای شما به همراه خواهد داشت.از اطرافیان خود فاصله نگیرید زیرا آن ها کمک حال شما خواهند بود.

تیر:

شک و دودلی،اضطراب و ترس مانع بزرگی برای رسیدن شما به خواسته هایتان است پس این افکار منفی را از خود دور کرده و برای آن چه در پی آن هستید به جلو گام بردارید. با افرادی دیدار و مکالمه دارید که باعث تغییر و تحولاتی مثبتی در زندگیتان می شود و شما را دگرگون خواهند ساخت.

مرداد:

حاضر جوابی و بحث و جدل به ضرر شما خواهد بود گاهی لازم است تنها یک گوش شنوا باشید و چیزی به زبان نیاورید.اگر زندگی را بر خود سخت بگیرید گذر زمان برای شما دشوار خواهد شد.

عزم سفر کرده اید این مسافرت برای شما با آرامش و اتفاقات خوب همراه خواهد بود.

شهریور:

مشورت  با نزدیکان باعث گشایش راه های بسیاری برای شما خواهد شد اما شما با تند خویی اطرافیانتان را می رنجانید.این رفتار باعث تنهاییتان خواهد شد.مسائل و مشکلات مالی برای شما پیش خواهد آمد که اگر برنامه ریزی درست داشته باشید به راحتی می توانید آن ها را پشت سر بگذارید.

مهر:

 اگر به خود  و توانایی هایتان ایمان داشته باشید و دچار لغزش نشوید می توانید مسائل را پشت سر گذاشته و به آن چه که هدفتان است دست پیدا کنید.در روابط عاطفی خود سنجیده تر و با فکر عمل کنید قبل از بیان هر صحبتی آن را بررسی کرده و سپس با شریک زندگیتان در میان بگذارید.

آبان:

انرژی زیادی را درون خود حس می کنید بهتر است که از این انرژی در راه مناسب استفاده کرده و به هدفتان نزدیک شوید.گذشته ها را رها کنید فکر کردن به گذشته تنها باعث ناراحتی و انحراف شما از هدف اصلی تان می شود پس برای زمان حال و آینده خود تلاش کنید.خبر های خوشی در انتظار شماست.

آذر:

زندگی هیچ گاه سراسر آرامش و خالی از مشکل نیست برای خود و اهدافتان برنامه ریزی داشته باشید و سریع تر وارد عمل شوید که از دست دادن زمان تنها باعث پشیمانی شما خواهد شد. اگر از توانایی ها و قدرت بیان خود به نحوه احسنت استفاده کنید مطمئن باشید که باعث شگفت همگان خواهید شد.

دی:

بعضی روز ها با خود خلوت کرده و زمانی را برای سرو سامان دادن به امور شخصی خود اختصاص دهید.عشق تلخی ها و شیرینی های خود را دارد برای عاشق بودن باید جسور بود و گام های محکم برداشت پس کمی جسارت به خرج  داده و خود را از قید و بندها رها کنید.به زودی گشایش مالی برای شما حاصل خواهد شد.

بهمن:

با افراد زیادی در ارتباط هستید.این فرصت را غنیمت شمرده و از نظرات و پیشنهاد های آنان استفاده کنید.برای انجام کاری دچار شک و تردید هستید افکار منفی را از خود دور کرده و برای رسیدن به آن هدف تلاش کنید با سستی و تنبلی هیچ نتیجه ای برای شما حاصل نخواهد شد.

اسفند:

برای رسیدن به روزهایی که انتظارش را دارید باید تمام انرژی خود را به کار گرفته و راه های مختلفی را امتحان کنید.از شکست نترسید زیرا موفقیت های بزرگتری در پشت آن نهفته است. تا زمانی که حرف هایتان را به زبان نیاورید دیگران از آنچه که شما در سر دارید مطلع نخواهند شد. خبرهایی به شما خواهد رسید که افق های جدیدی از زندگی را به روی تان  باز خواهد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *