فال روزانه: فال امروز ۲۱ اردیبهشت ۹۸ + فال تولد

فال روزانه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزتان مبارک

ممکن است بدست آوردن هر فرصتی خود باعث از دست دادن فرصت های بسیار شود.به فرصت هایی که در اختیار دارید توجه داشته باشید.هیچ کاری بدون تلاش و کوشش و پشتکار پیش نخواهد رفت پس تمام انرژی خود را برای دست یابی به اهدافتان استفاده کنید.تغییر و تحولاتی در روابطتان با دوستان و نزدیکان خود دارید نگران نباشید که این برای شما مثبت خواهد بود.گشایش عاطفی برای شما حاصل خواهد شد پس به احساسات خود بیشتر توجه کرده  و آن را پنهان نکنید. زمان را غنیمت شمارید که وقت طلاست،آن چه که از دست رود دیگر باز نخواهد گشت.

فروردین:

گاهی با خود خلوت کرده و سرو سامانی به شرایط زندگی خود دهید تا انرژی از دست رفته تان دوباره بازگردد و بتوانید نیرومند تر از قبل مسائل و مشکلات را سپری کنید.امروز روز استراحت شماست.اگر کسانی شما را رنجانده اند آن ها را رها کنید و به فکر گسترش روابط خود با افراد جدید باشید.

اردیبهشت:

امروز کسی را نزد خود نپذیرید و با کسی مکالمه ای نداشته باشید بی حوصلگی شما  باعث ناراحتی و سوء تفاهم دیگران خواهد شد پس بهتر است امروز را با خود خلوت کرده و در سکوت بگذرانید. اکنون زمان تصمیم گیری برای رابطه تان است تا خود و شریک زندگی تان را از سردرگمی رهایی بخشید.

خرداد:

برای کار ها و فعالیت های خود برنامه ریزی داشته باشید که اگر تنبلی و سستی بر شما حاکم شد و بعضی روز ها دست از فعالیت کشیدید خللی در کار های شما وارد نشود.با نزدیکان و اطرافیان خود بیشتر در ارتباط باشید تا با بهره گیری از نظرات آنان به آنچه که در سر دارید دست پیدا کنید.

تیر:

با فشار مالی زیادی دست به گریبان هستید و مدام حساب و کتاب می کنید. لجبازی را کنار گذشته و از دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید.این کمک برای مدت زمان محدودی است و شما به زودی با آنان تسویه حساب خواهید کرد.اگر پیشنهادی به شما شد تمام جوانب آن را بررسی کرده و بعد تصمیم گیری کنید.

مرداد:

احساس خستگی می کنید و توان انجام کاری را ندارید.امروز را در منزل مانده و استراحت کنید تا قوا از دست رفته تان دوباره به شما باز گردد و از فردا توان انجام مسئولیت های خود را داشته باشید. اگر  از یکی از نزدیکان خود رنجیده اید نگران نباشید که مشکلات  به زودی حل خواهند شد.

شهریور:

زندگیتان در حال تغییر و تحول و دگرگونی است پیش از گرفتن هر تصمیمی تمام جوانب و عواقب را بررسی کرده و با دوستان و آشنایان خود مشورت کنید.ممکن است در این راه مسائل و مشکلات بسیاری را متحمل شوید اما این موقت و گذراست و نتیجه کار برای شما روشن خواهد بود.

مهر:

شاید برای دست یافتن به اهداف و خواسته های خود ناچار به اعمال محدودیت هایی به ویژه محدودیت های مالی برای خود شوید.شاید این موضوع باعث فشار در زندگی تان شود اما نتایج مثبتی برای شما به همراه خواهد داشت.بهبود شرایط عاطفی تان در گرو تلاش و کوشش و جسارت شماست.

آبان:

برای رسیدن به هدف خود سختی های بسیاری را متحمل شده اید و از پستی ها و بلندی های بسیار عبور کرده اید.مهم این است که شما تمام تلاش خود را کرده و به آن چه که می خواهید دست خواهید یافت.در روابط عاطفی خود موشکافی نکنید که این باعث ناراحتی و بروز مشکلاتی برای شما خواهد شد.

آذر:

برای آگاهی از حقایق باید تمام جوانب را در نظر گرفته و از قضاوت و داوری پرهیز کنید. این موضوع ذهن شما را درگیر و خسته کرده است پس زمانی را برای کسب آرامش به خود اختصاص دهید و از پرداختن به مسائل دیگر خودداری کنید.اگر با یکی از نزدیکان خود دچار اختلاف شده اید پیش قدم شده و موضوع را حل و فصل کنید.

دی:

مدتی است که خود را فراموش کرده و دیگران و خواسته هایشان را بر خود مقدم می دانید. اگر صحبت های خود را با آرامش به دیگران بیان کنید دلیلی برای پنهان کردن آن وجود ندارد.در فکر اعمال تغییر و تحولاتی در زندگی خود و روابط عاطفی تان هستید نگران نباشید که نتیجه مثبت خواهد بود.

بهمن:

شما مدیری قابل و صاحب قدرت هستید که می توانید کنترل امور را به صورت تمام و کمال در دست بگیرید.مراقب دیگران باشید که حقی از آن ها ضایع نشود.اگر فرصت تغییر و تحولی برای شما پیش آمده است مقاومت نکنید که می تواند نتایج سازنده ای برای شما داشته باشد.به صورت غیر منتظره پیشنهاد سفری به شما خواهد شد از آن استقبال کنید.

اسفند:

در انجام کاری بر سر دو راهی مانده اید با دیگران مشورت کرده و تمام جوانب را بررسی کنید.پس از مشخص کردن هدفتان تمام انرژی خود را به کار گرفته و با قدرت به سمت هدفتان حرکت کنید.

به روابط عاطفی خود توجه کرده و با خلاقیت خود دوباره شور و نشاط را به آن باز گردانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *