تعبیر خواب ایدز : انواع خواب ایدز و رابطه با ایدز

تعبیر خواب ایدز و اگر خواب دیدید همسرتان ایدز دارد اگر خواب ببینید دیگران ایدز دارند اگر در خواب به ایدز مبتلا شدید اعتراف کنید که ایدز دارید به علت ایدز مرده اید.

تعبیر ایدز در خواب در بسیاری از زمینه ها با تعبیر خواب مرگ هیچ تفاوتی ندارد

خواب های ما گاهی اوقات میتوانند فکرمان را درگیر کنند. در جهان مدرن با داروهای پیشرفته ای که کنترل ایدز را ممکن میسازند، این بیماری به اندازه دهه ۸۰ وحشتناک نیست. خواب دیدید دچار سندروم نقص ایمنی اکتسابی (ایدز) شده اید، و میخواهید بدانید چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب ایدز به صورت کلی

بر اساس داده های موجود از سال ۲۰۰۹ حدود ۳۰ میلیون نفر در جهان ایدز دارند. شاید خواب این بیماری را دیدید چرا که با کسی رابطه جنسی داشتید یا تنها رویایی اضطرابی بوده است. اگر خواب ببینید برای تشخیص ایدز آزمایش خون میدهید تعبیر آن این است که در زندگی با چیزی خواهید جنگید. این تعبیر کاملا با خوابی که دیده اید بی ربط  است. اگر خواب ببینید HIV شما مثبت شده یعنی بر مشکلات غلبه خواهید کرد. اگر خواب ببینید کسی دیگران را به ایدز مبتلا میکند یعنی در اطرافتان مشکلاتی وجود دارد. ایدز از طریق خون یا مایعات جنسی منتقل میشود. داشتن رابطه جنسی با کسی که HIV یا ایدز دارد در خواب تنها نشان دهنده ترس است، ترس از تغییر. اگر خواب ببینید به شما گفته شده ایدز دارید و نگران شده اید یعنی شروعی تازه در زندگی خواهید داشت – پس نگران نباشید!

ایذر در کتاب های تعبیر خواب قدیمی ذکر نشده است چرا که یک بیماری جدید است. مرگ ناشی از ایدز در خواب یک هشدار قوی است. کسی میخواهید شهرت و هر چه تا کنون ساخته اید را خراب کند. افرادی که خواب می بینند ایدز دارند از مشکلات در زندگی می ترسند. آن ها از مرگ نیز میترسند و اگر خواب ببینید کسی که میشناسید ایدز دارد میتواند نشان دهنده این باشد که دلمشغول سلامت خود هستید. با این حال، ایدز در خواب میتواند بر اساس حالت خواب شما تعابیر زیادی داشته باشد. در ادامه به هر یک می پردازیم.

بخوانید: انواع تعبیر خواب

اگر در خواب ایدز داشتید

یعنی از مرگ و بیماری میترسید. به هر چه فکر کنید برایتان اتفاق می افتد؟ بهتر است روی آنچه شما را شاد میکند تمرکز کنید نه روی ترس از چیزی که شاید هرگز اتفاق نیفتد. با این حال، خواب شما میتواند هشداری باشد مبنی بر اینکه کسی میخواهد شهرت و زندگی را خراب کند. شما میدانید این شخص کیست. پیام کلیدی این خواب این است که بگذارید کارما کارش را انجام دهد.

نگران نباشید چرا که حقیقت همیشه قوی تر از دروغ است. همه چیز در آینده برملا میشود. کسی که سعی دارد به شما آسیب بزند در نهایت به خودش آسیب میزند. بله، این را به یاد داشته باشید. کودک مبتلا به ایدز یا HIV در خواب میتواند بسیار استرس آور باشد، اما تعبیر آن از نظر معنوی شروعی تازه است.

اگر خواب ببینید دیگران ایدز دارند

یعنی به کسی که در دردسر افتاده کمک خواهید کرد. کسی از شما کمک خواهد کرد و اگر کمکش کنید، دوستی برای تمام عمر به دست خواهید آورد. با این حال، این خواب میتوناد نشان دهنده ترس های ذهن نیمه هشیار شما نیز باشد. شما میترسید شخصی از نزدیکانتان بیمار شده یا از دنیا برود. نگذارید منفی گرایی ذهن شما را تحت کنترل خود در آورد. افکار منفی به شما در ساخت یک زندگی خوب و مثبت کمکی نمیکنند.

اگر خواب دیدید همسرتان ایدز دارد

نشان میدهد که درباره وفاداری او شک دارید. اغلب فکر میکنید همسرتان به شما خیانت میکند. برای این که از صحت افکار خود مطمئن شوید، سعی کنید با همسرتان صحبت کرده و از آن ها مستقیما این مسئله را بپرسید. این خواب همچنین میتواند نشان دهنده این باشد که شک دارید شخص مناسبی را برای همسری انتخاب کرده اید یا خیر.

تعبیر خواب ایدز

نگرانی درباره ایدز در خواب

از ترس های حقیقی شما در واقعیت خبر میدهد. ممکن است درباره مریض شدن یا نجات یافتن از یک بیماری لاعلاج نگران باشید. نگذارید نگرانی ها ذهنتان را پر کنند. به جای آن، روی این واقعیت تمرکز کنید که این خواب نشان دهنده یک نقطه تحول است. بیماری در خواب، روی داشتن سبک زندگی ای سالم تر تمرکز دارد. اگر تغذیه سالم داشته باشید، ورزش کنید و با یافتن آرامش درونی استرس خود را کاهش دهید، هیچ بیماری ای وارد ذهن یا بدن شما نخواهد شد.

تعبیر اگر در خواب به ایدز مبتلا شدید

نشان میدهد که به زودی با کسی مواجه خواهید شد که میخواهد بدون هیچ دلیلی به شما آسیب بزند. نگران نباشید. چنین افرادی هرگز بیش از آنچه با منفی گراییشان به خود لطمه میزنند، به شما آسیبی نخواهند رساند. آن ها را نادیده گرفته و اجزاه ندهید متوجه شوند تحت تاثیر حرف ها/اعمالشان قرار گرفته یا ناامید شده اید. این افراد با گذشت زمان کارشان را متوقف خواهند کرد. تصور کنید بخواهید مدام روی کسی تاثیر بگذارید و او شما را نادیده بگیرد. در نهایت خسته میشوید و متوجه میشوید کارتان هدر دادن زمان و انرژی است.

اگر در خواب از شخصی که مبتلا به ایدز است مراقبت یا پرستاری کردید

یعنی باید همیشه از افرادی که دوستشان دارید مراقبت کنید. مراقب باشید تحت نظر فردی کنترل کننده قرار نگیرید. توجه نشان دادن خوب است اما باید این کار را با روشی ظریف انجام داد. اگر خواب دیدید HIV    شما مثبت است، یعنی به زودی خبر بدی خواهید شنید، با این حال نباید اجازه دهید اخبار بد روی شما تاثیر بگذارتد. اگر مثبت باشید میتوانید بر هر چیزی غلبه کنید.

از این که با فردی مبتلا به ایدز رابطه جنسی دارید آگاه بودید

این خواب نشان میدهد که دلتان میخواهد در زندگی با خطرات بیشتری مواجه شده و دوباره احساس زنده بودن کنید. به دنبال رویاهایتان بروید. هیچ ماجراجویی ای بزرگتر از این نیست که زندگی رویایی خودر ا انتخاب کنید.

تعبیر در خواب اعتراف کنید که ایدز دارید

این خواب نشاندهنده ترس از اعتراف کردن احساساتتان به دیگران است. شما از طرد شدن میترسید. اما اشکالی ندارد طرد شوید. این گونه افراد بی اهمیت را از دست میدهید تا جا برای کسانی باز شود که واقعا برای شما اهمیت قائل اند. به خود اجازه دهید که درباره افکار و احساسات خود صحبت کنید.

اگر خواب ببینید به علت ایدز مرده اید

این خواب نشاندهنده ترس شما از بیمار شدن است. با این حال، این خواب نشانه ای است که به شما میگوید زندگی از طولانی و شاد خواهید داشت.

در خواب ممکن است: با شخصی مبتلا به ایدز رابطه جنسی داشته باشید. دیگران در خواب شما ایدز داشته باشند. همسرتان به ایدز مبتلا شود. در خواب نگران ایدز باشید. در خواب به ایدز مبتلا شوید. از یک مبتلا به ایدز در خواب مراقبت کنید. در خواب HIV    شما مثبت باشد.

احساساتی که ممکن است حین خواب ایدز رخ دهند: وحشتزدگی، ترس، بیچارگی، افسردگی، اندوه، تنهایی، گم شدگی، سردرگمی، خشم، دیوانگی، از کنترل خارج شدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *