تعبیر خواب مهمات :‌انواع تعبیر جنگ و اسلحه

تعبیر خواب تمام شدن مهمات بمب در خواب موشک در خواب دیدن گلوله و خرید اسلحه ماشین پر از مهمات دیدن یک جنگ یا تیر خوردن در خواب

در این مقاله به تحلیل و تعبیر خواب مهمات از جنبه های متفاوتی خواهیم پرداخت. مهمات میتوانند بسته به جزیئات خواب، تعابیر متنوعی داشته باشند و شاید یافتن این تعابیر برای شما کمی زمان ببرد.

خبر خوب این است که دیدن مهمات در خواب شایع است و ممکن است گیچ شده باشید چرا که این خواب جنبه های زیادی دارد که باید درک شوند. دیدن مهمات در خواب میتواند نشاندهنده احساسات شما به دیگران باشد، از جمله خشم، دروغ و انتقاد. چه کسی شما را آزار میدهد؟ اگر خواب دیدید مهمات در دست دارید، تعبیر آن میتواند این باشد که افکار یا رفتار شما باعث افزایش اعتماد به نفستان میشوند. شاید احساس درونی شما روی ذهنتان در خواب تاثیر میگذارد. بنابراین مهمات در خواب به این معناست که پایان نزدیک است. این خواب اغلب زمانی ظاهر میشود که باید چیزی را در زندگی «پایان» دهیم. سعی کنید از خود در برابر دشمنان واقعی و فرضیتان محافظت کنید.

تعبیر خواب مهمات به صورت کامل

در جهان مدرن امروزی، در اخبار کمربندهای انتحاری زیادی دیده ایم. بنابراین اگر خواب کسی را ببینید که کمربند انتحاری بسته، تعبیر آن به معنای دقیق کلمه نیست بلکه میتواند نشاندهنده این باشد که نیاز دارید خود را بهتر به دیگران اظهار نمایید. در این خواب ممکن است تمرکزی بر از دست دادن چیزی مهم وجود داشته باشد، به ویژه اگر انفجار آن شخص را در خواب ببینید. مهمات میتوانند شکل ها متفاوتی داشته باشند و اغلب سلاح گرم نامیده میشوند.

استفاده از مهمات برای شکار در خواب

نشان میدهد که در زندگی به دنبال چیز مهمی میگردید. خمپاره در خواب نشاندهنده قول های دروغین است. بمب (بمب هوایی) نشانه ای است از دورانی انفجاری با یکی از اعضای خانواده. سلاح های دریایی در خواب مانند موشک های هدایت شونده با دورانی هیجانی یا آشفته در آینده ارتباط دارد. اگر در خواب یک تانک و بار مهمات را ببینید باید در زندگی چیز مهمی تولید کنید. مهمات منفجر نشده، که در خواب تنها یک جا قرار گرفته اند، نشان میدهند که با شرایط حساسی در زندگی مواجه خواهید شد.

دیدن یک جنگ یا تیر خوردن در خواب

نشاندهنده تغییر است. خوابی که در آن مهمات اسلحه را ببینید منجر به احساسات سرکوب شده ای خواهد شد که در صورت بیان شدن میتواند به دیگران آسیب بزند. سعی کنید احساساتتان را برای خودتان نگه دارید. حرفی که شما یا شخص دیگری میزند ممکن است به شما یا دیگران آسیب بزند. چنین خوابی میتواند به معنای  احساسات یا اطلاعات درباره مسلح بودن دربرابر حمله از سوی شخص دیگری یا بر علیه کل جهان باشد. یعنی این خواب میتواند به احساسات یا نگراش های قوی ای اشاره داشته باشد که برای محافظت از خود در برابر آسیب پذیری یا احساساتتان نیاز دارید.

وقتی خواب می بینید از مهمات استفاده میکنید

یعنی احساساتتان را مخفی می نمایید. شرایطی وجود دارد که شما را آزار میدهد. قبلا شاد و هیجان زده بودید اما الان کمی احساس خستگی میکنید. آیا برای کارتان تشویق و توجه زیادی دریافت میکنید؟ اما در حال حاضر وظایف زیاد زندگی شما را خسته کرده اند. به طور خلاصه استفاده از مهمات نشان میدهد که بسیار سرتان شلوغ است. بهتر از از زندگی ای آرام و بدون توجه بیش از حد لذت ببرید.

تعبیر خواب تمام شدن مهمات 

اگر در خواب به یک هدف شلیک میکردید و مهمات شما تمام شد تعبیر آن این است که در شرایطی که در آن قرار گرفته اید احساس ناامیدی میکنید. شما یک کار را کوهی از استرس می بینید، مشکلاتی وجود دارد بدون راه حل. این مشکلات می توانند اختلافی نوظهور در کار یا با همسرتان باشند.

مهمات و مواد منفجره در خواب

اگر در خواب مواد منفجره و مهمات را ببینید یعنی چیز مهمی در شرف وقوع در زندگی شماست و باید برای آن آماده باشید. همچنین چنین خوابی میتواند نشان دهنده این باشد که چیز جزئی ای مانند یک کیف پول، کلید یا کیف دستی را گم خواهید کرد. تعبیر دیگر این خواب این است که با مشکل جزئی ای در کار مواجه خواهید شد. اگر مهمات منفجر شدند یعنی پولتان را صرف حل مشکل شخص دیگری خواهید کرد. اگر انبار مهمات منفجر شود یعنی کسی در خانواده شما در خصوص ازدواج به نظر و کمک شما نیاز خواهد داشت.

مهمات برای اسلحه در خواب

اگر خواب دیدید به یک اسلحه نگاه میکنید و مهمات برای آن میخرید – برای مثال برای یک نوع اسلحه خاص گلوکه انتخاب میکنید، نشانه ای است از موفقیت پس از اتمام یک معامله کاری که به زودی آن را شروع کرده اید یا پروژه ای که شدیدا روی آن سرمایه گذاری نموده اید.

پوشیدن مهمات در خواب

کمربند: اگر خواب ببینید شما یا کسی که میشناسید مهمات را به تن کرده است یهنی احترام یا پاداشی را دریافت خواهید کرد که در نهایت به علت پیامدهای ناخواسته و منفی ای که بلافاصله پس از پاداش تجربه خواهید نمود، دچار استرس میشوید.

اگر در خواب مهمات ببینید

یعنی آماده شروع کردن کاری ویژه در بیداریتان هستید. دیدن چنین خوابی به این معنی نیست که برای شروع کار یا شروع وظایف جدیدی عجله کنید – چرا که باید پیش از تصمیم گیری شرایط را مشاهده و تحلیل نمایید. در اکثر موارد، این خواب میتواند نشان دهنده این باشد که چیز دیگری با وظیفه ای جدید به شما نزدیک خواهد شد. مهمات در خواب میتواند به این معنا باشد که اربتاطی با خانواده شما وجود داشته و برای مشکلات راه حل هایی پیدا خواهید کرد. همینطور این خواب نشان میدهد که به شخصی معرفی خواهید شد که با ارتش ارتباطاتی داشته یا دارد. این تعابیر از یک کتاب تعبیر خواب قدیمی استخراج شده اند.

بخوانید: انواع تعبیر خواب

بنابراین عموما مهمات در خواب میتوانند نشانه هشدار دهنده ای باشند مبنی بر این که باید همه نیروهایتان را جمع کرده و از آن ها برای اجرای برنامه ها یا خروج از شرایطی بد استفاده کنید. اگر مهماتی که در خواب دیدید از بدن خودتان آویزان بودند، باید برای مواجهه با ناآرامی ها و مشکلاتی که با راه حل های مشکلات مهمی ارتباط دارند آماده کنید. این خواب خبر از این میدهد که تا زمانی که به سختی کار میکنید، موفق خواهید بود. موفقیت دشمنان شما را ناراحت خواهد کرد بنابراین نسبت به آن ها هشیار باشید.

دیدن مهمات نظامی در خواب

دیدن مهمات نظامی در خواب نشانه ای است مبنی بر این که نمیتوانید کارتان را تمام کنید چرا که مهارت های لازم را ندارید. باید احتیاط کنید، به ویژه نسبت به کسانی که اطراف شما هستند چرا که ممکن است شما را فریب داده و باعث شوند فکر کنید کارتان را بلدید و وقتی شکست خوردید به شما بخندند.

اگر خواب ببینید شخص دیگری از مهمات استفاده میکند

این تعبیر خواب کمی قدیمی بوده و برگرفته از یک کتاب تعبیر خواب قدیمی است. اگر در خواب ببینید شخص دیگری از مهمات استفاده میکند یعنی به زودی  مردی نظامی وارد زندگی شما شده و دوستی خوب برای شما خواهد شد. اگر مرد هستید این خواب منفی است و تعبیر آن این است که با مردی نظامی به مشکل بر خواهید خورد.

بمب در خواب

بمب در خواب، زمانی که در شرف انفجار باشد، پیش بینی کننده این است که به زودی عاشق کسی خواهید شد که همیشه میخواستید. همانطور که می توانید آمادگی بمب را برای انفجار ببینید، احتمالا کنترل مسئولیت ها یا اعمالتان را به علت امور پرشوری که رخ خواهد داد از دست می دهید. اگر در خواب تنها یک بمب را در کنار خود ببینید و باعث شود از این که ممکن است بمب هر لحظه منفجر شود احساس وحشت زدگی کنید، بازتابی است از اضطراب و نگرانی های شما درباره مسیر زندگیتان. از سوی دیگر این خواب میتواند نشان دهنده این باشد که انتظار دارید اتفاق وحشتناکی برای زندگی یا عزیزان شما رخ دهد. اگر در خواب صدای انفجار یک بمب را شنیدید خبر از نقطه عطفی در زندگیتان میدهد.

اگر در خواب انتظار یک انفجار را داشتید

تعابیر مختلفی دارد؛ میتواند نشان دهنده تغییری بزرگ در زندگیتا باشد که پس از آن در اولویت هایتان تجدید نظر کرده و از روابط قدیمی با دیگران جدا میشوید.

موشک در خواب

دیدن موشک در خواب و تماشای انفجار آن با تصویر آهسته نماد سختی های پیش رو، شرایط منفی، و بدشانسی است. از سوی دیگر این خواب نشان میدهد که مشکلات پیش بینی نشده یا موانعی میان شما و موفقیت و رسیدن به اهداف کنونیتان ایجاد خواهد شد. به صورت کلی، میتوانید بر هر چیزی غلبه کنید اما ممکن است کمی سختی بکشید. پیام این خواب این است که مثبت نگری خود را حفظ کنید.

اگر در خواب شما بودید که موشک را تنظیم میکردید یعنی در نقشه هایتان موفقیت و میتوانید یک رویداد را جشن بگیرید. این رویداد میتواند عجیب باشد و بنابراین به علت اعمال یا رفتار ناپسندی که از خود نشان خواهید داد، اثر منفی ای روی تصویر و شهرت شما میگذارد. این خواب میتواند نشان دهد که در جاده موفقیت هستید.

تعبیر خواب مین زمینی

ایستادن روی مین زمینی در خواب نشان دهنده مشکلات بالقوه ای است که در مسیر شما هستند و باید از آن ها پرهیز کنید. اگر مین های زمینی در جاده باشند، یعنی باید با احتیاط در مسیر رسیدن به سعادت گام بردارید چرا که همیشه خطر وجود دارد و اگر زیرک باشید میتوانید از خطرات بگریزید.

دیدن گلوله در خواب

گلوله در خواب نماد نفوذ یا قدرت کنترل است. این خواب میتواند بازتابی باشد از قدرت های درونی شما که باعث میشود به خود و قدرتی که برای موفقیت دربرابر چیزی دارید ایمان بیاورید. شما در جایگاهی قرار دارید که میتوانید در برابر هرچیز منفی ای که به سویتان بیاید مقاومت کنید. اگر در خواب تنها گلوله دیدید و نه اسلحه، یا جعبه های مهمات دیدید، یعنی انگیزه غلبه بر اختلافات در زندگی خود را دارید. شما قدرت بالقوه ای دارید که در شرف بالفعل کردن آن هستید. از سوی دیگر این خواب میتواند نشان دهنده ترس ها و انتظارات شما درباره رقابتی باشد که در زندگی دارید.

اگر در خواب دیدید که گلوله های یک اسلحه بر علیه شما استفاده میشود

یعنی در حال حاضر  در زندگی تصمیم بدی گرفته اید، دیگران در حال مخالفت با شما هستند. این خواب میتواند به این معنا نیز باشد که اطرافیان شما آرزوهای بدی برایتان دارند اما این آرزوها به هیچ وجه به واقعیت تبدیل نخواهد شد. این خواب میتواند بازتابی باشد از این احساس که دیگران شما را دوست ندارند و ممکن است بخواهند به شما آسیب بزنند. احتمالا به زودی امیال، ترس ها، خشم یا دروغ شما را از دوستان و اقوامتان جدا خواهند کرد.

وقتی خواب می بینید آدم های بد گلوله دارند

میتواند بازتابی باشد از عادات بدی که شما را وسوسه میکنند. این خواب میتواند بازتابی باشد از احساس شما به دشمنانتان. یا بازتابی از احساس شما به اسلحه هایی که بر علیه دشمنان خود استفاده میکنید. مهم است که در چنین خوابی به نحوه ظهور گلوله ها توجه کنید. اگر خواب گلوله هایی را ببینید که هنوز مورد استفاده قرار نگرفته اند یعنی کسی قصد آسیب زدن به شما را دارد. اگر خواب گلوله هایی را ببینید که در تیراندازی مورد استفاده قرار گرفته اند، نشان دهنده انرژی منفی آسیب زدن به دیگران یا فعالیت خطرناکی است که اطرافیان شما در آن شرکت دارند.

به دست آوردن یک اسلحه در خواب

اگر در خواب به یک اسلحه دسترسی داشتید یعنی در هر چیزی که میخواهید در زندگی به دست آورید با غرور و احترام با شما رفتار خواهد شد. اگر در خواب یک اسلحه را تمیز میکردید، تعبیر آن این است که از شما خواسته میشود عملی انجام دهید یا نیاز به مراقبت از خود پیدا میکنید که میتواند افتخار آمیز ترین کار باشد، اما در عین حال باید پیش از دفاع از خود همه چیز را تحلیل نمایید.

خرید اسلحه در خواب چه تعبیری دارد

اگر در خواب اسلحه خریدید، هشداری است مبنی بر این که باید برای پرهیز از قربانی شدن در یک دزدی یا سرقت که ممکن است مرتبط با منزل شما باشد، مواظب و مراقب باشید. اگر در خواب در حال انتخاب یک اسلحه از میان چندین اسلحه بودید یعنی بهتر است احساسات را در زندگیتان رها کنید. آیا چیزی شما را ناراحت کرده؟ پرداخت پول برای یک اسلحه در خواب نشان دهنده بازتابی است از نحوه برخورد شما با یک موقعیت کاری، درباره اعمال یا رفتارها احتمالی خود فکر کنید. این خواب نشانه این است که در روابط اقدام اشتباهی میکنید و کسی سعی میکند اشتباه شما را اصلاح کند، اما فکر میکنید او به رابطه شما حسادت میکند. حمل یک اسلحه در خواب نشانه این است که بی تفاوت هستید و تصمیم گرفته اید همینطور باقی بمانید.

تبعیر خواب یک ماشین پر از مهمات

وقتی یک ماشین پر از مهمات را می بینید میتواند نشان دهنده این باشد که در یک سرمایه گذاری مشترک با شخصی که اصلا از او خوشتان نمی آید شرکت خواهید داشت. پر بودن ماشین مهمات نشان میدهد که با یکی از اقوام که اصلا انتظار نداشتید با او همکار شوید، در کسب و کاری فعالیت خواهید داشت که سود خوبی دارد. این کسب و کار شما را به قله های مرتفعی خواهد رساند بنابراین خبر خوبی است. اگر خواب یک کامیون یا ون پر از مهمات را ببینید نشان میدهد که از آنچه آرزویش را داشتید هم سعادتمند تر خواهید بود. همه مشکلات شما به پایان خواهند رسید و با دیگران در صلح خواهید بود.

بله میدانم که باید اطلاعات زیادی را هضم کنید و انگشتان خودم هم از تایپ کردن خسته شده اما خبر خوب این است که این خواب عموما مثبت است.

خب چیزهای زیادی درباره این خواب نوشتم، حالا به ماجراهایی که ممکن است در خواب مهمات ظاهر شوند و در بالا شرح داده شده اند را نام میبرم: تمام شدن مهمات، خرید مهمات، مهمات برای یک اسلحه، پوشیدن مهمات: کمربند، دیدن مهمات در خواب. مواد منفجره و مهمات در خواب. دیدن مهمات نظامی. خودتان از مهمات استفاده کنید. دیدن بمب در خواب. موشک در خواب. پا گذاشتن روی مین زمینی در خواب. گلوله در خواب. دیدن جعبه یا محفظه خالی در خواب. مهمات برای حمله، مهمات در یک جعبه. یک ماشین پر از مهمات.

احساساتی که با خواب مهمات ارتباط دارند: هیجان زدگی، بی تفاوتی، ناراحت شدن، لذت بردن، آسیب دیدن، تمیز، به دست آوردن، خطرناک، شاد، دلسرد شدن، موفقیت، خوشحالی، شگفت زدگی، دچار خطا شدن، خصومت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *