تعبیر خواب بیهوشی :‌ انواع دیدن بیهوشی در خواب

تعبیر خواب بیهوشی و تخت بیهوشی و دیدن تخت جراحی و سزارین و بیهوشی برای کشیدن دندان و دیدن بیهوش کردن دیگران و خواب دیدن روی تخت بیهوشی.

بیهوشی میتواند در رویدادهای مختلفی در خواب اتفاق بیفند

بیهوشی عمومی حین جراحی شما را وارد یک حالت عدم پاسخ دهی میکند. این حالت باعث میشود دردی احساس نکنید، پس اگر خواب اتاق عمل را دیده باشید چه؟ ممکن است داروی بیهوشی در دندانپزشکی یا بیمارستان به شما تزریق شده باشد. دیدن این دارو در خواب به این معنی است که نیاز دارید مشکلی در زندگی حل شود. باید خود را نسبت به نگرانی ها در زندگی «بی حس» کنید. آیا به تازگی تحت بیهوشی قرار گرفته اید؟ اگر چنین است ممکن است روی خوابتان تاثیر گذاشته باشد. پژوهش های بسیاری سعی داشته اند خواب دیدن حین بیهوشی را درک کنند. این پژوهش ها نشان داده اند که ما هنگام بیهوشی خواب می بینیم اما به احتمال زیاد خواب هایمان را فراموش میکنیم. در پژوهشی که در سال ۲۰۰۷ در بیمارستان رویال ملبورن اجرا شد، نشان داده شد که بیماران خواب هایی دیده بودند که عموما مثبت بودند. آن دسته از بیمارانی که نگران جراحی بودند خواب های منفی می دیدند.

تعبیر خواب بیهوشی به صورت کامل

در خواب ممکن است:

شما تحت بیهوشی عمومی قرار بگیرید

به شما آرامبخش داده شود

تحت جراحی قرار گیرید

فلج شوید

تحت بیحسی موضعی قرار گیرید.

داروی اپیدورال دریافت کنید

برای یک جراحی آماده شوید

ببینید پزشکی از بیهوشی استفاده میکند

یک متخصص بیخوشی را ببینید

برای کشیدن دندان به شما بیحسی زده شده باشد

روی تحت بیهوشی باشید و خواب های عجیبی ببینید

تبعیر خواب با جزیئات: بیهوشی در خواب به این معناست که درباره آنچه در اطرافتان رخ میدهد هشیار نیستید. علت این امر این است که حوادث و تجربیات منفی گذشته شما را کور کرده است. بیهوشی در خواب میتواند نشان دهنده این باشد که میخواهید به خاطر چیزی مجازات نشوید. اگر خواب دیدید که تحت بیهوشی عمومی قرار گرفته اید یا برای مثال در اتاق عمل هستید میتواند نشان دهد که باید با هر مشکلی که اخیرا در زندگی دچارش شدید مقابله کنید. شما احساس خستگی میکنید و نیاز به کمی دوری از جهان دارید.

تعبیر خواب بیهوشی

اگر در خواب تحت آرامبخش بودید

به زودی کسی را ملاقات خواهید کرد که از شما حمایت کرده و به شما توصیه های عاقلانه ای میکند. شما برای دیدن این فرد ممنون خواهید بود چرا که به لطف حمایت و مهربانی او، دوباره احساس قدرت و قوی بودن میکنید. شما احساس خواهید کرد که زنده اید و از هر چیزی که اطرافتان اتفاق می افتد آگاهید.

اگر در خواب تحت جراحی قرار گرفته بودید

میتواند نشان دهنده این باشد که دلمشغول یک تجربه دشوار در گذشته هستید. شما نگرانید که این اتفاق دوباره تکرار شده و به شما آسیب بزند. تعبیر این خواب میتواند این باشد که آماده اید در زندگی تغییراتی ایجاد کنید. این تغییرات میتواند با زندگی عشقی شما ارتباط داشته باشد. اگر در خواب فلج شدید یعنی از احساسات خاصی دوری میکنید و درباره آن ها حس بدی دارید. شما با احساسات خود میجنگید چرا که میترسید آسیب ببینید. احساس میکنید بهتر است هیچ حسی نداشته باشید تا آسیبی متوجه شما نشود. اگر در خواب تحت بیحسی موضعی بودید یعنی باید از برخی مشکلات پرهیز کرده و در اولین فرصت حلشان کنید.

بخوانید:‌انواع تعبیر خواب

دریافت داروی اپیدرال و قرار گرفتن تحت سزارین

در خواب میتواند هشداری باشد مبنی بر این که احساس میکنید مجبورید کاری کنید که نمیخواهید. این خواب به شما میگوید که باید هر چه را که غرایزتان میگویند برای سلامت و روح شما بد است رد کنید. اگر خواب دیدید برای یک عمل جراحی آماده میشوید، یعنی آماده تغییری بزرگ در زندگی هستید. شما دیگر نمیترسید. از هیچ چیز! و این خواب به شما میگوید که دست به عمل بزنید!

اگر میتوانستید در خواب ببینید که  پزشکان شما یا شخص دیگری را بیهوش میکنند

یعنی کسی سعی دارد به شما کمک کند اما مدام او را رد میکنید. بگذارید دیگران به شما نزدیک شوند. بگذارید زخم های شما را التیام دهند و به خود اجازه دهید که دوباره چیزهایی را احساس کنید. هیچ چیز بدی درباره احساسات وجود ندارد. افراد هم جنبه مثبت و هم منفی دارند. اگر میتوانستید سوزن سرنگ حاوی داروی بیهوشی را ببینید، یعنی راه حل مشکلاتی که برای مدت زیادی شما را ناراحت میکردند درست جلوی چشمتان قرار دارند. تنها باید بهتر نگاه کنید و از استفاده از راه حل برای حل مشکتان نترسید.

اگر در خواب برای کشیدن دندان به شما داروی بیحسی زده شده بود

به این معنی است که به زودی شخصی بی اهمیت را در زندگیتان از دست خواهید داد. با این حال احساس بدی نخواهید داشت چرا که به صورت نیمه هشیار میدانید که آن فرد تاثیر بدی روی شما داشته است. اگر در خواب از بیهوشی میترسیدید: میتواند نشان دهنده این باشد که بالاخره به خود اجازه احساس کردن میدهید. شما به دیگران اجازه میدهید به شما نزدیک شده و دوستتان داشته باشند. و شما هم آن ها را دوست دارید.

تعبیر خواب بیهوشی

اگر شما در اتاق عمل بودید و داروی بیهوشی روی شما عمل نمیکرد

نشان میدهد که از برخی افراد که انتظارش را نداشتید، ناامید خواهید شد. اما میگذرد. اگر پس از دریافت داروی بیهوشی احساس آرامش کردید یعنی به زودی هنگامی که تلاش میکنید به کسی که برایش اهمیت قائلید نزدیک شوید با طرد و ناراحتی مواجه خواهید شد. شما در زندگی به این فرد نیازی ندارید، و این همان چیزی است که خوابتان میخواهد بگوید.

احساساتی که حین خواب بیهوشی رخ میدهند: ترس. میخکوب شدن. وحشت. ناراحتی. افسردگی. دلسردی. آرامش. اضطراب. قدرتمند. ناامید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *