تعبیر خواب لک ­لک گرمسیری

لک­ لک گرمسیری نماد پیشرفت است. برای تعبیر خواب لک ­لک گرمسیری نیاز به ارتباط با «خود» درونیتان را نشان میدهد، پرنده نماد قلب، و عزم راسخ برای موفقیت در زندگی است. این خواب نشان­دهنده­ این است که شما باید به تلاش هایتان جهت بدهید تا اتفاقاتی را در زندگیتان رقم بخورد. داستان‌­های اسرار آمیز ززیادی حول و حوش این پرنده روایت میشود. یکی از این داستان­ها درباره خدایی شناخته شده در یونان به نام «تحوت» است. این خدا را به مهارت های ریاضی ربط می‌دهند، او سری لک ­لکی دارد. این خدای دانش ناشناخته، کتاب مردگان را نوشته است.

تعبیر خواب لک لک گرمسیری
تعبیر خواب لک لک گرمسیری

تعبیر خواب لک ­لک گرمسیری

این لک ­لک در یک رویا نشان ­دهنده خرد و توانایی استفاده از تعبیر خواب در جهت نیاز­های خودتان است. این لک ­لک همچنین با ماه و الهه­‌ها در ارتباط است. فروید اینچنین فکر میکرد که لک­ لک نمایانگر آلت تناسلی مردانه و لک ­لک در حال پرواز نشاندهنده عملی جنسی است. در افسانه­‌های باستانی، لک ­لک گرمسیری آزادی، دانش روحی و یا خرد فراگرفته شده از دیگران را نشان می­دهد.

تعبیر دیدن لک ­لک گرمسیری همچنین میتواند به شادمانی در زندگی ربط داشته باشد. ظاهراً، این لک­لک اولین پرنده­ای بود که نوح از کشتی‌­اش رها کرد. همچنین این نماد نشانه­ حاصلخیزی است. بنابراین انتظار به دنیا آوردن نوزادانی را در آینده نزدیک داشته باشید.

در رویایتان: یک لک ­لک میبینید. یک لک­ لک پرواز می‌کند. یک لک­ لک در رویایتان ظاهر میشود.

تغییرات مثبتی رخ خواهند داد اگر: خودتان لک ­لک بودید. شما پرنده را به پرواز درآوردید. به پرنده غذا داده میشد.

احساساتی که شاید داشته باشید در هنگام رویارویی با این لک ­لک در رویایتان: ترسیده. ناراحت. ناامید. شگفت زده. خرسند. متعجب. کنجکاو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *