تعبیر خواب اسکیت روی یخ (پاتیناژ) چیست؟

تعبیر خواب اسکیت روی یخ (پاتیناژ) و دیدن خودتان در حال اسکیت سواری بر روی یخ در رویایتان نشان میدهد که وظیفه­ای که اکنون بر عهده گرفته­اید در آینده پربار خواهد بود، و میتواند برای شما احساس رضایت درونی به ارمغان بیاورد.

تعبیر خواب اسکیت روی یخ نازک، گرایش شما به تمرکز بر روی وظیفه­ای است که در نظر شما اصلاً میانه­ای با پشت میز نشینی ندارد. شما تمایل به فکر کردن به همه زیر و بم مسائل دارید. تعبیر دیدن رویایی که در آن حین اسکیت سواری می-افتید، این است که ریسک­های زیادی در پیش رو دارید. اگر در یک مسابقه یا بر روی برف کم پشت مشغول اسکیت سواری هستید، تعبیر آن بر نیاز شما به لذت در زندگی شخصی­تان تأکید دارد.

تعبیر خواب پاتیناژ

اگر خواب اسکیت سواری دیدید، به شخصیتی متعادل اشاره می­کند که قادر است همه شرایط زندگی را هم به تعادل برساند. اگر مهارت اسکیت رو یخ شما زیاد خوب نیست، و چندین مرتبه تعادلتان را حین اسکیت سواری از دست داده­اید، به این معنی است که شاید شما در برخی شرایط دست و پا چلفتی باشید. اگر شما به شخصی در اسکیت سواری کمک می­‌کنید، تعبیرش این است که آن شخص در غلبه بر برخی از موانع امور شخصی­تان به شما در زندگی واقعی­تان کمک خواهد کرد.

رسوم تعبیر خواب عربی ادعا می­کند که تعبیر خواب اسکیت سواری روی یخ این است که شما ناامید خواهید شد و امیدتان را از دست خواهید داد. اگر شما در حال دویدن باشید حین اسکیت سواری روی یخ، کاری را به عهده خواهید گرفت که مهارت های واقعیتان را در زندگی نشان خواهد داد، که منجر به خوشحالی و رضایت شما خواهد شد و دوره­ای زمانی عاری از نگرانی را در آینده تضمین خواهد کرد. اگر افراد دیگری در خوابتان در حال اسکیت سواری روی یخ هستند، دشواری پیشی گرفتن از رقیبان و دشمنانتان را پیشگویی می­کند.

رسوم تعبیر خواب غربی بیان میکند که اسکیت سواری روی یخ در خواب را باید به فال رهیدن از خطر گرفت، چرا که شما مهارت­های منحصر به فردی دارید، و به شما اخطار می-دهد که شاید شغل‌تان را از دست بدهید، یا درگیر بحث و جدل­ با افراد دیگر شوید، عمدتاً هم به خاطر همان دست و پا چلفتی بودنتان.

تعبیر خواب اسکیت روی یخ

تعبیر خواب اسکیت روی یخ و دویدن حین اسکیت سواری، بدست آوردن برخی موفقیت­ها به دست شماست، اگر و فقط اگر شما در خوابتان حین دویدن زمین نخورید. اگر زمین خوردید، تعبیرش شکست خوردن شماست به این دلیل که شما درگیر کاری شده­اید که خارج از توان و حد شما بوده است.

اگر حین افتادن آسیب دیدید، عده ­ای نسبت به شما پرخاشگری خواهند کرد. اگر در حال اسکیت سواری بر روی یخ هستید، و یخ میشکند؛ تعبیر آن این است که تعدادی از دوستانتان که کمی شک دارند به احتمال زیاد به شما توصیه­هایی درباره مسائل اساسی خواهند کرد.

دیدن اسکیت سوار در خواب

دیدن یک اسکیت سوار بر روی یخ در رویایتان، نشان میدهد که شما موفقیت­های سریعی را تجربه خواهید کرد.

که زندگیتان را دستخوش پیشرفت­هایی شگرف خواهد کرد. تعبیر اسکیت سواری بر روی یخ افراد دیگر، یعنی شما باید از دیگران الگو بگیرید و از آنها پیروی نمایید، عمدتاً از آنهایی که تمجیدشان می­کنید. رسوم شرقی تعبیر خواب بیان می­کند که دیدن خودتان در حال اسکیت سواری بر روی یخ در یک رویا، به خانه­تان ناراحتی می­آورد، ولی در کارتان شاهد موفقیتی بزرگ خواهید بود. اگر افرادی دیگر را در حال انجام اینکار ببینید، شغلتان رضایت خاطری فراوان برایتان به ارمغان می­آورد.

تعبیر اسکیت سواری بر روی یخ افراد دیگر، یعنی شما باید از دیگران الگو بگیرید و از آنها پیروی نمایید، عمدتاً از آنهایی که تمجیدشان می­کنید. رسوم شرقی تعبیر خواب بیان می­کند که دیدن خودتان در حال اسکیت سواری بر روی یخ در یک رویا، به خانه­تان ناراحتی می­آورد، ولی در کارتان شاهد موفقیتی بزرگ خواهید بود. اگر افرادی دیگر را در حال انجام اینکار ببینید، شغلتان رضایت خاطری فراوان برایتان به ارمغان می­آورد.

اگر در رویایتان با اطمینان به خودتان در حال ساکیت سواری بر روی یخ هستید، تعبیر این خواب اعتماد شما به دیگر افراد یا به معشوقه­تان را نشاند می­دهد. اگر در رویایتان اطمینانی به خودتان حین اسکیت سواری بر روی یخ ندارید، تعبیرش خطر است، به ویژه در روابطتان با دیگران، بی اعتمادی، شک، و همچنین ترس از در اشتباه بودن.

انواع تعبیر خواب اسکیت روی یخ

 • اسکیت سواری بر روی یخ = روابط انسانی مثبت.
 • از دست دادن تعادل هنگام اسکیت سواری بر روی یخ = اوقات خوش.
 • دوستی در حال اسکیت سواری بر روی یخ = دایره اجتماعی گسترده تر.
 • کودکانتان در حال اسکیت سواری بر روی یخ = اوقات لذت بخش.
 • شما در حال دویدن هستین حین اسکیت سواری بر روی یخ = خرسندی.
 • افراد زیادی در حال اسکیت سواری بر روی یخ = زندگی اجتماعی خوب.
 • شما دارید بر روی یخ نازک اسکیت سواری بر روی یخ می­کنید = مراقب مشکلات باشید.
 • یک اسکیت سوار بر روی یخ ببینید = اوقات خوشی نصیبتان خواهد شد.
 • تعداد زیادی از اسکیت سواران بر روی یخ = روابط اجتماعی خوب.
 • اسکیت سواری بر روی یخ در محیطی درونی = جشن های خانوادگی.
 • اسکیت سواری بر روی یخ در محیطی بیرونی = خوش شانسی.
 • شما در حال اسکیت سواری بر روی یخ هستید و یخ می­شکند = شروع اتفاقات جدید.
 • شما در حال اسکیت سواری بر روی یخ هستید و زمین می­خورید = مراقب افرادی که صادق نیستند باشید.
 • در حال اسکیت سواری بر روی یخ زمین می­خورید و به خودتان آسیب می­رسانید = مشکلاتی در زندگی.

تغییراتی مثبت در زندگی­تان رخ خواهد داد اگر:

شما از اسکیت سواری روی یخ لذت می­برید. شما از بقیه کمک بگیرید زمانی که واقعاً نیازمند آن هستید.

احساساتی که شاید تجربه کنید زمانی که خواب اسکیت سواری بر روی یخ میبینید: کیف کردن. شادی. سرما. ترسیدن. ناراحتی. شگفت زدگی. خرسندی. تعجّب. کنجکاوی. لذت بردن. ناامنی. بی­احتیاطی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *