تعبیر خواب قندیل (یخ) چیست ؟

تعبیر خواب قندیل (یخ) به معنای قوّت است، بدون عواطف راسخ، و مربوط به غرایز جنسی سرکوب شده، مخصوصاً در خواب مردان.

اگر در خواب زنان دیده شود، قندیل نمایانگر نیاز به استراحت و کاهش فشار در رابطه با شرایطی اروتیک است. اگر خواب یک قندیل را ببینید، تعبیر خواب شما بیماری یا خشمگین شدن ناشی از عشق است، یا اینکه زندگی عاطفی شما همه توجه­تان را به خودش معطوف کرده است. البته می­تواند به این معنی هم باشد که هنوز عشق زندگی­تان را پیدا نکرده­اید، و هنوز عشق­تان به تمامی بیدار نشده است. قندیل همچنین میتواند نشاندهنده این باشد که احتمالاً به زودی یک ملاقات مهم خواهید داشت. دیدن قندیل­ها بر روی ساختمان­ها تجربه­ی فقدان راحتی نشان می­دهد که شاید دلیل ناخوش احوالی شما در آینده باشد.

تعبیر خواب قندیل

تعبیر خواب قندیل (یخ)

اگر قندیلی که در خواب دیده‌­اید از یک حصار آویزان است، رنج  کشیدن از لحاظ بدنی و ذهنی را پیشگویی می­کند. دیدن خواب سقوط قندیل­‌ها از درختان بیان کننده­ی احتمال آزار دیدن و بدبختی در زمان حال شماست، ولی باید اطمینان خاطر داشته باشید که به زودی این ناخوشی ها رخت برخواهند بست. دیدن خواب شکستن قندیل های آویزان از یک خانه نشان دهنده­ی این است که شاید شما رنج و فلاکت تجربه کنید، در حالی که اکنون تشنه­ی آرامش هستید.

معنای یک قندیل در تعبیر خواب سختی­های زود گذر است. دیدن قندیلی که از آن آب میچکد و در حال ذئب شدن است، به معنی این است که شما از لحاظ مالی باید هشیارتر عمل کنید. دیدن خواب قندیلی که بر سر شما چکّه می­کند، نشان می­دهد که احتمالاً دچار بیماری خفیفی می­شوید. دیدن قندیل­هایی که چکه می­کنند یا در حال ذوب شدن هستند، احتمالاً نشان دهد که در بدست آوردن پول دچار مشکل هستید. اگر شما قندیل هایی بر روی پنجره ببینید، تعبیرش پیش­بینی افرادی است که کم کم از شما پشتیبانی خواهند کرد. اگر قندیل هایی را ببینید که می­افتند، تعبیر این خواب به نمادی از امید ربط پیدا می­کند. قندیل هایی که بر در خروجی یک خانه قرار دارند، نماد مشکلاتی در زندگی هستند. اگر قندیلی تیز باشد، پس می­توان آنرا مرتبط با شخصی سنگدل در زندگیتان دانست. فروید معتقد است که قندیل­ها رابطه مستقیمی با آلت تناسلی مردانه دارند. اگر بر روی حصاری مشاهده شوند، اعبیر چنین خوابی پیش­بینی مشکلاتی در زندگی است. قندیل­های بزرگ با شرایط راضی کننده در زندگی ارتباط دارند.

در رویایتان شاید این موارد را تجربه کنید:

 یک قندیل ببینید. یک قندیل سقوط کند. از قندیلی آب چکه کند. قندیل­های زیادی از یک ساختمان آویزان باشند. قندیل­هایی بر یک حصار قرار داشته باشند.

تغییرات مثبتی رخ خواهد داد اگر:

سعی کنید کمی از تنش­هایتان بکاهید.

احساساتی که شاید حین دیدن خواب قندیل­ها تجربه کرده باشید:

ترسیده. ناراحت. ناامید. شگفت زده. خرسند. متعجب. کنجکاو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *