تعبیر خواب پارکینگ : انواع تعبیر خواب مرتبط با پارکنیگ

تعبیر خواب پارکینگ و انواع تعبیر خواب مرتبط مانند دیدن پارکینگ طبقاتی در خواب و گم شدن در پارکینگ و جستجو برای پارکینگ و گم شدن ماشین و بوسیدن کسی در پارکنیگ نشانه چیست؟

یک پارکینگ طبقاتی، که همچنین با نام گاراژ خودرو هم شناخته می شود؛ به جایی درخواب می گوییم که در ساختمانی باشید که ماشین هایی در آن پارک شده اند.

معنای این خواب را برحسب انواع خودروهای موجود در پارکینگ اگر خودرویی اصلاً آنجا باشد، چه اتفاقی در پارکینگ خودرو می افتد، و حتی ماشینی که زیر پایتان است دارای معانی کلیدی می باشد.

یک پارکینگ چند طبقه

اغلب نشانه ی ثروت در کتاب های تعبیر خواب قدیمی است، اما همچنین می تواند نمایانگر به جلو رفتن یا فرار کردن از چیزی و یا حس به دام افتادن باشد. استفاده از پارکینگ در خواب می تواند نماد احساس از دست دادن هویت، شاید درمعنایی مربوط به شغل، باشد. همان گونه که ماشین ها با به جلو رفتن در این خواب مرتبط اند؛ می توانند معنای گیر افتادن نیز بدهند، همچنین می توانند معنای فرا رسیدن زمانی برای ارزیابی آنچه در آینده در حال رخ دادن خواهد بود باشند.

نمی دانم که شما از این که من واقعاً اهل بریتانیا هستم یا نه مطلع هستید؛ اسم من  Floاست و این واژه نامه ی تعبیر خواب را به مدت دو دهه است که می نویسم. در بریتانیا اغلب از کلمه ی پارکینگ طبقاتی استفاده می کنیم. در آمریکا نام آن پارکینگ خودرو است. در ادامه ی متن به معنای هر دو خواهم پرداخت.

انواع تعبیر خواب کامل پارکینگ

اغلب پارکینگ های خودرو دارای دوربین مداربسته هستند یا به صورت روزانه بازدید می شوند تا از دزدیده شدن خودرو های مردم جلوگیری شود. یک پارکینگ طبقاتی می تواند تحت مالکیت دولت یا شرکت های خصوصی باشد، آنها از لحاظ تجاری، تجارت هایی بسیار قابل اعتماد و ماندگار هستند و فضای داخلیشان عمدتاً به محل پارک خودرو ها اختصاص داده می شود. برخی از پارکینگ های خودرو کارکردهای مختلفی دارند، که از آن ها به عنوان بخش هایی از بازار های بزرگ یا ساختمان های تجاری استفاده می شود. بیشتر پارکینگ های طبقاتی در کشور من، بتنی اند و ساختار طبقاتی بسیار بلندی دارند. این امر بخاطر این است که نسبت به پارکینگ های توقف خودروی قدیمی تر که از چارچوب های فلزی استفاده می کردند، کاملاً ارزان ساخته شوند. دوست دارم کمی بیشتر درباره ی نمادگرایی بدانیم قبل از این که به عمق تعبیر خواب شیرجه بزنم.

اگر درحال رانندگی هستید و به دنبال یک پارکینگ می گردید در خوابتان

این خواب نشان دهنده ی تمایل شما برای توقف برای بخشی مهم از زندگیتان است. این خواب ها اغلب زمانی رخ می دهند که شما مسئولیت های بی پایان یا انتظارات فزاینده­ای در زندگیتان دارید. به عنوان نتیجه، شما آرزو دارید تا برای مدتی کوتاه یک راه فرار پیدا کنید تا آرامش بیابید و درباره ی نیازهایتان بیشتر فکر کنید.

بخوانید: انواع تعبیر خواب

تعبیر خواب گم کردن ماشینتان در پارکینگ چیست؟

در دنیای واقعی کاملاً ‌رایج است ماشینتان را در پارکینگ گم کنید. در واقع بسیار پیش می آید که به پلیس زنگ بزنم چون فکر کرده­ام ماشینم به سرقت رفته است. به شکلی کاملا احمقانه، بخشی از یک خودرو که در جهتی مخالف پارک شده بود، و درواقع به همان شکل، خودرویم را پارک کرده و حس کرده بودم که خودروی من آنجا نیست. هنوز هم کمی حس حماقت دارم! می توانم به یاد بیاورم که کاملاً از پیدا نکردن ماشینم وحشت زده بودم و داشتم همه ی طبقات را می دویدم. این تجربه، اگر حوادث نا خوشایندی داشته اید و در خواب نمی توانید ماشینتان را در پارکینگ پیدا کنید، به معنای حس از دست دادن چیزی در زندگی است.

اگر خوابتان بر ماشینی با رنگی خاص تمرکز دارد

این خواب می تواند معانی جالب تری را در بر داشته باشد. من به صورت خلاصه در باره ی این خواب توضیح می دهم. یک ماشین گم شده ی آبی نشان از حس قضاوت شدن، یک ماشین زرد بر احتمال بازبینی در جهت نیاز هایتان دارد. یک ماشین سیاه گم شده نماد ناتوانی ثبات در شرایط فعلی است. یک پارکینگ طبقاتی همچنین می تواند به معنای چیز هایی باشد که در جهاتی مختلف در حرکت اند و این حقیقت که شما حس می کنید این من گمشده از سرعتتان می کاهد و امور را برای دوره ای زمانی به تاخیر می اندازد.

دیدن خواب یک پارکینگ خالی به چه معناست؟

یک پارکینگ خالی در خواب، به نیاز شما به استراحت و جبران کردن و اختصاص دادن مقداری زمان به خودتان است. در اصل به لحاظ روحی یک پارکینگ به نشانه ی انرژی خلاقانه و مهارت هایی مخفیست که شما از استفاده از آنها عاجزید. اگر حس می کنید که بیش از حد کار می کنید یا استرس دارید. دیدن خواب اینچنینی بر تغییراتی بزرگ که در پیش رویتان قرار دارند، دلالت می کند. مهم ترین چیز این است که شما استراحت کنید نسبت به این که بار بیشتری بر روی دوشتان بگذارید. تلاش کنید درباره آن فکر کرده و به اثری که بر زندگیتان می گذارد بیاندیشید.

تعبیر خواب پارکینگ

تعبیر خواب گم کردن ماشینتان در پارکینگ چیست؟

دزدیده شدن یا گم کردن ماشینتان برای شما، ‌همانطور که پیش تر نیز گفته بودم؛ می تواند به معنای این باشد که شما حس گم شدن می کنید، و حس می کنید که بیشتر از تعداد مسئولیتهایی که به عهده میگیرید، آن ها را از دست می دهید.

گاراژ خودرو به لحاظ روحی نماد چیست؟

ساختار پارکینگ خودرو را باید در خواب تحلیل کرد؛ ولی به لحاظ روحی می توان گفت که پارکینگ خودرو نشانه ی مشکلاتیست که در جایی متوقف شده اند تا شما در زندگی پیشرفت کنید. این خواب اغلب زمانی رخ می دهد که حس کنید تحت فشار وزن مسئولیت ها و انتظاراتی از سمت دیگران هستید. به عنوان نتیجه، ‌شما فقط می خواهید احساساتتان را در جایی نگه دارید تا بتوانید جبران مافات کنید. ساختار پارکینگ خودرو نیز مهم است هرچه ارتفاع آن بیشتر باشد شما تمایل بیشتری برای  نشان دادن زندگیتان دارید.

تعبیر خواب یک خودروی پارک شده چیست؟

اگر شما در حال پارک کردن ماشینتان در خواب هستید، معنای آن مسئولیت های روزانه ایست که می خواهید کنترلی بر اتفاقات به صورت عمد داشته باشید. درست مانند این که شما ماشینتان را در نقطه ای امن پارک می کنید. پارکینگ های خودرو گاهاً تاریک اند و با بتن فشرده ساخته شده اند؛ که نشان دهنده ی احساسات مخفیست. اگر شما با ماشینتان تصادف کرده اید در خواب، چنین خوابی بیان کننده ی امیالی برای فرار از زندگی هستند. تعقیب شدن دریک پارکینگ خودرو به نشانه ی تلاش شما برای ابراز عواطفتان به شکلی بسیار بهتر است. یک قتل یا جنایت در پارکینگ خودرو در خوابتان می تواند نشانگر رفتن به سمت احتمالاتی جدید است.

تعبیر خواب قادر نبودن به پیدا کردن جای پارک چیست؟

این مورد کاملا گیج کننده است. به یاد می آورم که در دفعات زیادی از این خواب بیدار شده ام که در یک فضای پارکینگی بوده ام، ولی از پیدا کردن جای پارک عاجز مانده ام. چنین خوابی می تواند بخاطر این باشد که درواقع چنین اتفاقی برای من افتاده است. ما می فهمیم که دیدن خودمان درحین رانندگی در اطراف یک محدوده ی پارک خودرو درحالی که جای پارک پیدا نمی کنیم زمانی رخ می دهد که چنین اتفاقی در زندگی روزانه ی مان بیش از حد تکرار شود. پیدا نکردن جای پارک بخاطر تعداد زیادی خودرو ها، اتفاق نادری نیست.

همواره احتمال پیدا کردن یک جای پارک خوب وجود دارد حتی اگر در ناحیه ای درست و مناسب نباشید. اگر در خوابتان به ملاقات دوستی می روید یا مقصدتان مرکز شهر است و جای پارک پیدا کردن بسیار برایتان سخت خواهد بود. دور زدن و جای پارک پیدا نکردن نشان دهنده ی تلاش شما برای پیدا کردن فضای شخصی در زندگیتان است.

تعبیر خواب یک پارکینگ خودرو در کتاب های تعبیر خوب قدیمی چیست؟

زمانی که شما خواب یک پارکینگ چند طبقه می بینید، شاید برایتان سخت باشد که خوابتان را جزء به جزء تحلیل کنید. مثل خیلی از محیط­های خواب، عادیست اگر به عنوان بیننده خواب متعجب شوید که آیا این مکان دیده شده درخواب میتواند اثراتی ویژه بر خوابتان داشته باشد یا نه. ابتدا شما باید این را در نظر بگیرید که آیا این مکان شخصی برای شما دارد یا خیر. در خوابتان پارکینگ خودرو آیا در آن پارکینگ خودرو بوده اید یا نه؟ آيا یک پارکینگ مسطح بوده یا پارکینگ یک سینما که اغلب به آنجا می روید؟ آیا در پارکینگی مشابه در محل کارتان یا یک بیمارستان و ساختمان تجاری بوده اید یا نه.

اگر کوچک ترین تشابهی می بینید،‌ خوابتان می تواند بخشی از معنای بزرگتر را در بر بگیرد که باید به این مکان ارتباط داشته باشد و آن را به عنوان یک ارتباط ذهنی در نظر بگیرید. چه در حال پارک کردن ماشینتان و راندن یک ماشین متفاوت و یا پیدا نکردن ماشینتان باشید، مکان خوابتان بیانگر بخشی از ذهنتان است که در تلاش برای ملاقات مجدد جاییست که در زندگیتان قبلاً در آن حضور داشته اید.

 اگر در خوابتان کسی را در یک پارکینگ طبقاتی ببوسید

و بفهمید که در یک قرار عاشقانه بوده اید، و او را در پارکینگی قبلا ملاقات کرده بودید؛ خواب شما به معنای این است که قطعا یک رابطه خواهید داشت.  تنها بودن در یک پارکینگ نشان می دهد که احساس تنهایی می کنید یا دلتنگ کسی هستید. تعقیب شدن در همان پارکینگ می تواند به معنای احساس به هیچ جا نرسیدن در زندگی عاطفی کنونیتان باشد، مخصوصا اگر نمی توانید راه خروج از پارکینگ را پیدا کنید. به همین خاطر مهم است که بفهمیم قبلا در آن مکان بوده اید یا نه.

تعبیر خواب پارکینگ

اگر نتوانید تشخصی بدهید که در کدام پارکینگ هستید

و خوابتان برای شما  بسیار نا آشنا باشد ولی برای بودن در آنجا از چیزی نترسید و مشکلی نداشته باشید معنای ان تمرکز شما بر ماشینتان در خواب است. اگر ماشین خودتان را می رانید و صرفا آن را پارک می کنید و به جای دیگر می روید. احتمالا خوابتان صرفاً یک خواب پیشگویانه است که معنایی ندارد. اگر شما در حال راندن ماشینی بزرگ هستید که ماشینی گران قیمت هم هست، یا ماشین شخص دیگریست؛ باید مراقب بخش هایی از زندگیتان باشید که احساس می کنید در آن ها دچار کمبود هستید. این خواب ها نشان دهنده ی تغییری مثبت در زندگیتان هستند که قادر خواهید بود به رشد دادن و کسب آزادی های مالی که به مدت زیادی به آن نیاز داشته اید.

تعبیر خواب وحشت کردن در یک پارکینگ

در فیلم های ژانر وحشت بسیار رایج است. کسی تعقیب می شود یا به او شلیک می کند و میان ماشین ها مخفی می شود. این خواب ها نمایانگر ترسی در زندگی شما است. ترس یک خواب رایج است و می تواند بسیار کلی باشد. به این که از چه چیزی می ترسید یا از چه چیزی فرار می کردید، توجه کنید تا دید بهتری کسب کنید.

اگر شخصی خاص بوده، پس این خواب می تواند با یک مسئله و فرد بخصوص در ارتباط،‌ و ذهنتان در حال هضم کردن ترستان باشد. یک خواب مثبت تر زمانیست که شما به کسی کمک می کنید. اگر خودتان را در حال خوابی ببینید که به کسی کمک می کنید تا ماشینش را روشن یا پیدا کند، علامتی خوب است که به معنای کمک هاییست که در آينده در یافت می کنید. این خواب نشان دهنده دریافت کمک یا برگشت کمک یا پولی دریافتی از سمت شخصیست که قبلاً  به او کمک کرده بودید.

در خوابتان شاید:

یک ماشین پارک کرده باشید. ماشینی را دزدیده باشید. با ماشینتان تصادف کرده باشید. ماشینتان را گم کرده باشید. توسط کسی در پارکینگ تعقیب شده باشید. کسی را در پارکینگ تعقیب کرده باشید. به کمک نیاز داشته باشید. ترسیده یا نگران بوده باشید.

تغییرات مثبتی رخ خواهد داد اگر:

درحال رانندگی یا پارک کردن ماشینتان بوده اید که مال خودتان بوده است و از ماشین فعلیتان در زندگی واقعی بهتر بوده باشد، نشان دهنده ی ثروت و آزادی مالی است. به کسی پیشنهاد کمک کرده باشید.

این خواب با سناریو های زیر در ارتباط است:

کمک کردن به کسی. ترسیدن از چیزی.

احساساتی که شاید هنگام دیدن یک پارکینگ طبقاتی داشته اید.

نگران. شاد. دغدغه مند. مضطرب. ترسیده. کسل شده. منتظر. مفید. بیصبر. ایده آل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *