تعبیر خواب یخ : انواع تعبیر یخ و برف در خواب

تعبیر خواب یخ و برف چه معنایی دارد؟ دیدن ترس از یخ زدگی و سر خوردن روی یخ و برف در خواب چه معنایی دارد؟‌ شکستن یخ و خوردن یخ در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن یخ در خواب به عواطف شما اشاره میکند، ولی اکثر اوقات نشانه خطری در پیش روست.

یخ میتواند در شکل های مختلفی در خواب ظاهر شود، مثل رودخانه­های مشرف بر یک دریاچه با سطحی یخ زده، ترس از یخ زدن، تگرگ، پنجره­های یخ زده، وغیره. یخ همچنین دارای نماد و معنایی معنویست، که به ایستایی و سکون شما در رفتار، افکار یا احساساتتان اشاره دارد، و به عنوان هشداری در خوابتان ظاهر میشود که بگوید به کارهایتان گرما ببخشید، با مردم به نرمی رفتار کنید، و نسبت به مسائل کمی بازتر فکر کنید.

تعبیر خواب یخ

تعبیر خواب کامل یخ و برف

 اگر خواب دیدید که بر روی سطح دریاچه­ای یخ زده در حال قدم زدن هستید و یخ میشکند، و شما به درون آب منجمد افتاده­اید؛ تعبیر این خواب پیام هشداریست برای روحیه شما. این خواب به انعطاف ناپذیری شما در زندگی، و خطراتی که چنین رویه­ای برای شما ایجاد خواهد کرد اشازه میکند. همچنین حاوی این معناست که شما از آنچه در اطرافتان اتفاق می­افتد بیخبرید، و احتمالاً خودتان را از دیگران ایزوله کرده باشید.

اگر در رویایتان ترس از یخ­زدگی را تجربه کنید

این خواب نشان می دهد که احتمالاً شما در موقعیت هایی هستید که احساس می کنید روابط صمیمیتان ممکن است متوقف شده و یا حتی به پایان برسند، شاید هم شما ترسی پنهانی از زندگی، و یا شکست دارید؛ به خصوص در امور مالی و روابط عاشقانه تان. همچنین چنین رویایی می تواند به یک رویه احتمالاً سرد در رابطه با دیگران، تمایلتان به منزوی کردن خودتان، و عدم ابراز هیچ گونه گرما ویا عشقی به دیگران اشاره­ای داشته باشد. اگر نمی­خواهید در نهایت تنها بمانید، باید سریعاً تغییر کنید.

دیدن خوابی که در آن روی یخ سر میخورید یا روی یک تکه یخ مینشینید

نشان می دهد که شما زندگی دلپذیری خواهید داشت و به سفرهای جالبی نیز خواهید رفت. دیدن خواب یخ می تواند خوابی بد باشد که مشکلات و تبعات آن را پیش بینی کند. اگر در خواب یخ بخورید، یعنی دوران سختی در انتظار شماست. اگر یخ حمل کنید، تعبیر این خواب کمبود استراحت است. لیز خوردن و افتادن بر روی یخ به معنای خیانت در عشق است.

بخوانید: انواع تعبیر خواب

خواب دیدن در مورد یخ و برف با هم

نشان می دهد همه نوع مانعی به زندگی شما خواهند آمد. دیدن جاده ای پوشیده از یخ، نشانه بی طاقتی است. بودن در وسط یخ، به این معنی است که خطرات مختلفی در پیش رو وجود دارد. سطحی بزرگ که از یخ پوشیده شده، نشان دهنده­ی از دست رفتن کسب و کار، بیماری، و کاهش سرزندگی است، اما همچنین می تواند علامت مشکلات باشد.

اگر خودتان را در خواب، در حال شکستن یخ مشاهده کردید

تعبیر این خواب این است که شما در حال حاضر ترسی را تجربه میکنید. دیدن خواب یخ در حال ذوب، از وجودو چیزی که از توجه به آن غافلید حکایت میکند که رفته رفته از کنترلتان خارج خواهد شد. این رویا نشانه خطر و مصائب زود گذر است. دیدن خواب خودتان که در حال خوردن یخ هستید میتواند نشانه این باشد که زنی در حال خیانت به شماست. دیدن بارش تگرگ در خواب نشانه وجود غمی در آینده است.

تعبیر خواب یخ کثیف در خواب شما

نشاندهنده­ اضطرای، سردرگمی عاطفی، استرس، ترس از مردود شدن یا شکست، گمراه شدن، و گیج و منگیست. یخ تمییز، علامتیست از قدرت، اقتصاد، رکود، انتظار، سخت گیری، و انفعال. اگر در خوابتان با اطمینان از خودتان بر روی یخ راه میروید، به اعتماد شما به مردم دیگر و به معشوقه­تان اشاره میکند. اگر در خواب، با شک نسبت به خودتان بر روی یخ راه میروید، به معنای احتیاط است، به خصوص در روابط شما با دیگران، بی اعتمادی، شک، و ترس از در اشتباه بودن. تعدادی از معناهای جالب دیگر را در اینجا لیست کرده ­ایم:

 • یخ میبینید: مسائلی سخت وجود خواهند داشت.
 • سط یخ زده­ی یک رودخانه یا دریاچه: اینقدر در زندگی گوش به زنگ نباشید.
 • تگرگ: زندگی روی خوش نشان خواهد داد.
 • کوه یخ: کسی را ملاقات میکنید که توصیه های خوبی به شما خواهد کرد.
 • قالب یخ: شخصی سرد، به زندگی شما خواهد آمد.
 • تر از یخ زدن: مشکلات در نهایت راست و ریس خواهند شد.
 • یخ بخورید: گردهمایی های اجتماعی.
 • بر روی یخ بیفتید: مشکلات اجتماعی.
 • تعبیر خواب یخ و برف: شخصی سنگدل به زندگیتان خواهد آمد.
 • جاده­ای پوشیده از یخ: مراقب مشکلات باشید.
 • در وسط یخ هستید: با آنهایی که دوستشان دارید مهربانتر باشید.
 • یخ شکننده: رویدادهای اجتماعی.
 • یخ ذوب شونده: شروع های نو.
 • یخ کثیف: مشکلات با کسی در زندگی واقعی.
 • تعبیر خواب یخ تمییز: یک شغل جدید.
 • در حال قدم زدن یا اسکیت سواری روی یخ هستید و از خودتان اطمینان دارید: تعطیلات در خارج.
 • در حال قدم زدن بر روی یخ هستید و از خودتان اطمینان ندارید: مشکلاتی با یک معشوقه.

احساساتی که شاید حین دیدن خواب یخ تجربه کرده باشید: شاد. سرد. ترسیده. ناراحت. شگفت زده. خرسند. متعجب. کنجکاو. لذت بردن. تغییرات مثبتی رخ خواهد داد اگر: کمی بازتر باشید و آسان بگیرید. به نگرش سردتان نسبت به زندگی کمی گرما ببخشید. تلاش کنید تا انزوایتان را از جامعه کاهش دهید. اینها تعدادی از تعابیر خواب کهن در اینباره بودند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *