تعبیر خواب جادو :‌ دیدن خواب درباره جادو چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب جادو چیست و چگونه می‌توانیم خوابهای افسون و جادو را تعبیر کنیم؟ جادو کردن دیگران و زن جادوگر و تعبیر خواب جادو شدن چیست؟

افسون یک ورد جادویی گفتاریست. یک رویا احتمالاً شامل جادو شدن یا جادو کردن باشد.

دیدن خوابی که در آن جادو شوید، نشان دهنده­ی خطراتی شیطانیست که عدم آگاهی آنها را متوجه شما میسازد. هرچند اگر، در برابر افسون مقاومت کنید و تحت تأثیرش قرار نگیرید، تعبیر این خواب مورد تمجید قرار گرفتنتان و طلب توصیه های خردمندانه از شما از سمت خویشاوندان خواهد بود. اگر در خوابتان سعی کنید کسی را افسون کنید، این خواب نشان دهنده­ی باز شدن پای شما به مشکلیست، و باید مراقب دشمنانتان هم باشید.

در خوابتان شاید تجربه کرده باشید…

 • افسون کنید.
 • افسون شوید.
 • سایرین را افسون کنید.
 • افسون، وِرد، جادو.
 • افسونی در یک خانه.
 • افسونی برای هدفی در زندگی.

مواردی که در زندگی شاید پس از این خواب رخ دهند…

 • منتظر بازگشت دوستی از گذشته باشید.
 • در مورد روابط جدیدتان هوشیارتر عمل کنید.
 • مراقب اموالتان باشید و از آن محافظت کنید.
 • مراقب اعمال دوستان جدیدتان باشید.
 • مراقب گرایش هایتان برای مدتی باشید.
 • تعبیر خواب جادو

تعبیر خواب جادو به صورت کامل

خوابی درباره افسون کردن، وردها و جادو نشاندهنده تغییراتی آتیست، که خوب یا بد، بر تغییراتی شگرف در کارتان اثر گذارند. ممکن است ارتقاء شغلی در کار باشد، اخراج شدن، تغییر شغل، و سرمایه گذاری های نو و سوددهی آنها نیز محتمل است اگر در کارهای تجاری دستی داشته باشید. هر خوابی درباره افسون جادویی پیشگوی از سر گیری دوستی­ با کسی از گذشته است که دوست دارید دوباره ملاقاتش کنید و با او وقت بگذرانید.

اگر خوابتان درباره افسون کردن دیگران است

علامتیست از دعوت شما به کار در یک سازمان جدید. افسون ها در خواب به معنی تغییراتی جدی­اند که میتوانند بر زندگی شما اثراتی قریب الوقوع بگذارند. نتایج چنین تغییراتی در اکثر مئارد خوب است، پس انتظار اتفاقی منفی پس از دیدن چنین خوابی را نداشته باشید. هر چند خوابی که در آن وردها و افسون ها اجرا میشوند، میتوانند معنایی منفی نیز داشته باشند، ولی بیشترشان بستگی به جزئیاتی خاص در خواب دارند.

بخوانید: انواع تعبیر خواب

اگر زنی را ملاقات کنید که وردی را بر شما میخواند

باید مراقب امور مالیتان باشید. اگر خواب ساحره­ای در حال افسون کردن ببینید، معنی آن روابط اجتماعی خوب است. دیدن خوابی درباره یک جادوگر پیر که بر مردم ورد میخواند نشاندهنده­ی تلاش شما برای مئفقیت در پروژه­ای غیرقابل دست یابیست که میتواند به روابطی قطع شده میان دوستان و خویشاوندانتان بیانجامد. افسون یک جادوگر میتواند نشانه ازدواجی پر از شایعه و دردسر باشد. باید مراقب باشید، چرا که قرار است به زودی رابطه­ای رمانتیک را شروع کنید که برای شما و افراد نزدیک به شما خوب تمام نخواهد شد.

در رسوم تعبیر خواب غربی جادوگران، ساحره­ها، وردها، و افسون ها را نشانه هایی منفی میدانند. میزان منفی بودن رویاهایی درباره افسون کردن دیگران در رسوم تعبیر خواب غربی و شرقی یکسان است.

تعبیر خواب جادو

اگر در خواب شما افسونی بر شما اجرا میشود

معنی آن خیانت به شما در جهیزیه­تان است. افسون میتواند نشاندهنده وجود مشکلاتی بر سر دریافت ارثیه شما یا شخصی که میشناسید باشد. اگرچه، افسون، جادو، وردهای دیده شده در یک رویا، میتواند پیشگوی دخالت شما در اموری مخفیانه باشد. مهم است که به یاد داشته باشید رویاهای نشاندهنده­­ی افسون که نامطلوبند علامتی منفی اند.

یک افسون میتواند تغییراتی خوب و باب میل در زندگی را پیشگویی کند

تغییراتی که مثبت­اند و شادی زیادی برای شما و خانواده­تان به ارمغان خواهد آورد. افسون ها اعلام کننده تغییراتی هستند که بر حرفه شما نیز اثرگذارند.

احساساتی که شاید حین دیدن خواب افسون تجربه کرده باشید…

شگفت زده. خرسند. متعجب. کنجکاو. لذت بردن. ترسیده. ناراحت. وحشت زده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *