تعبیر خواب عود : دیدن اسفند و دود در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب عود و تعبیر دیدن بوی عود در خواب و روشن کردن عود در خواب و چوب عود و دیدن خاکستر عود در خواب چه تعبیری دارد؟

خواب دیدن درباره عود علامت حمایت در مناجات است. روشن بودن و سوختن عود در رویا قطعاً دال بر نوعی روشنگری روحی دارد، مثل بینش و فراگیری روحی.

دیدن شمع های مناسکی حکایت از روشنی و رمانتیک بودن قلبتان دارد. بوی عود در خواب به کاهش حجم سختی ها و بارهایی که بر دوشتان است اشاره میکند. اگرچه اگر بوی نامطبوعی به مشامتان میخورد، مشکلات وفشارهایتان افرایش یافته و شما نگران­تر از الان خواهید شد.دود برخاسته از عود در خواب نماد امیدها و آرزوهای شماست که به واقعین می­پیوندند.

تعبیر خواب کامل عود

عود در خواب جنبه‌­های روحی بسیار قدرتمندی دارد، عمدتاً هم بخاطر استفاده های واقعی عود در زندگی. اولین بار از عود در مصر باستان بهره برده­اند، و بعدتر، به دست آسیایی ها برای مراسمات و جشن های تطهیرشان نیز استفاده شد. عود نقشی مهم در آیین بودا بازی میکند، زیرا در حکم تقدیم پیشکشیست به بودا، اما جنبه­ی درمانی و تأثیرات بهبودبخش هم دارد که ذهن را آرام میکند و بر مدیتیشن متمرکز میسازد.

بخوانید: انواع تعبیر خواب

باوری وجود دارد مبنی بر اینکه اگر بوی عود اتاق را فرا بگیرد، آن اتاق از آموزه­های روحانی پر میشود که قادرند طمع، وهم و تنفر را بدل به عشق و شفقّت کنند. با علم به این موارد، باید حضور عود را در خواب به همین معنا در نظر بگیریم.

تعبیر خواب عود

دیدن خوابی درباره عودی که فضا را از رایحه‌­ای دلپذیر پر کرده

نماد گذشته شماست، احتمالاً کودکیتان، که در این لحظه به شما برگشته است. احتمالاً قضیه از این قرار است که این بو شما را به یاد جایی می­اندازد که در گذشته از ان دیدن کرده­اید، مثلاً یک کلیسا یا خانقاه. دیدن خواب عود تلاش های مشتاقانه شما را در جهت کسب ارزش ها و دست آوردهایی روحانی، نشان میدهد. از آنجا که عود ارزش تطهیر کنندگی دارد، این خواب میتواند به آرزوی شما برای خلاص شدن از شر احساس گناه و پاک سازی شما از گناهان روزانه­تان مرتبط باشد.

روشن کردن عود برای بهتر شدن هوا

احتمالاً نماد افزایش آگاهی شما باشد از تغییری بزرگ در زندگی خصوصی­تان. عودی که در خوابتان است، نشاندهنده­ی تهذیب و پاکسازی شماست؛ هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی.

دیدن کسی در خواب که به توزیع عود مشغول است

میتواند به معنی این باشد که دورتان را اشخاصی خوش صحبت گرفته­‌اند. تنفس دود عود به درون ریه، نشان میدهد که دوستان خوبی دارید، و آینده­ای خوب نیز با هم خواهید داشت. بوی عود یعنی در آینده­ای نزدیک قادر خواهید بود که راحت شوید و استراحت کنید. دیدن خواب عود در حال سوختن درون یک معبد یا صومعه، به شما توصیه میکند که به حمایت معنوی باور داشته باشید، چون اگر اینکار را بکنید، آرزوهایتان به واقعیت میپیوندد و امیدهایتان قویتر خواهند شد.

دیدن خوابی که در آن شما عودی را روشن یا بو می‌کنید

یعنی شما لحظاتی خوش را در یک سفر تجربه خواهید نمود، که ممکن است در راستای حرفه شما نیز باشد. عود پیش بینی کننده­ی به وقوع پیوستن امیدهای شماست. اگر دود عود ببینید، ایده هایتان رنگ واقعیت به خود میگیرند. بوی عود در یک رویا علامت عشق و خوب بودن است. خواب عود صرفاً در رسوم تعبیر خواب شرقی شرح داده شده است. گفته میشود که اگر خواب عود کلیسایی ببینید، در کسب غریزه­های اصلیتان خوش شانس خواهید بود. ولی اگر از عود برای سیاه کردن خانه­ خودتان بهره بگیرید، نشانه خسارتی در پیش روست. شاید در خوابتان این وارد را تجربه کرده باشید…

  • بوی عود به مشامتان بخورد = کامیابی
  • دود عود ببینید = ارتباط روحی
  • عود روشن = روابط عالی
  • چوب عود = شروع های نو
  • خاکستر عود = به زودی بر زندگیتان تمرکز خواهید کرد
  • عود هندی = ثروت احتمالی
  • عود تبتی = شروعی نو در زندگی
  • عودی در یک معبد = فردایی روشن
  • سیاه کردن خانه با عود = راحتی در منزل
  • سیاه کردن یک کلیسا با عود کلیسایی = ثروت

تغییراتی مثبت رخ میدهد اگر: از هر لحظه زندگی لذت ببرید. به معنویت در زندگی روزمره خود آغوش باز نشان دهید. برای داشتن ذهنی آرام تر باید بیشتر به تفکّر در خلوت بپردازید. به اعمال خودتان دقت کنید. به جهان معنوی بهای بیشتری بدهید. احساساتی که شاید حین دیدن خواب عود تجره کنید: متعجب. خرسند. شگفت زده. کنجکاو. لذت بردن. معتقد بودن. زهد. آرامش. شادی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *