تعبیر خواب آیفون : دیدن آیفون در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب های کامل آیفون و تعبیردیدن شکسته شدن آیفون در خواب و تعبیر تمام شدن شارژ گوشی آیفون و گک کردن گوشی آیفون و پیام دادن با آیفون.

بخوانید : تعبیر انواع خواب

فروید معتقد بود که دیدن خواب دارایی­ها به زیان­های وارد شده در زمان بیداری مرتبط است.

آیفون وسیله­ای بسیار شخصی برای صاحبش است، در حالت خواب به ضمیر خودآگاهمان مرتبط است. به طور واضح، واژه­نامه های تعبیر خواب کهن از صحبت درباره «تلفن همراه» عاجزند چون در آن زمان که این واژه­نامه­ها به نگارش درمی­آمد (دهه سی میلادی) هنوز اختراع نشده بودند. اگرچه، برای تحلیل رویاهای مرتبط به آیفون، میتوان به تعبیر خواب های مربوط به تلفن و همچنین تعبیر خواب های مربوط به کیف پول و هویت در کتب تعبیر خواب کهن رجوع کرد. دلیل اینکار را هم میتوان در شباهت آیفون به یک دارایی خصوصی شخصی جستجو نمود. در واژه­نامه­های تعبیر خواب کهن، تلفن به تعاملات ارتباطیمان مرتبط است.

انواع تعبیر خواب آیفون

  • شما گوشی آیفونتان را گم کرده­اید.
  • آیفونتان شکسته است.
  • با آیفونتان مشغول مکالمه تلفنی بودید.
  • شارژ باطری گوشی آیفونتان تمام شده است.
  • یک آیفون خریده­اید.
  • با استفاده از آیفون پیامک میفرستادسد. گوشی آیفونتان در خواب زنگ میخورد.
  • با استفاده از گوشی آیفون به دیگران زنگ میزنید.

تعبیر خواب کامل آیفون

اگر آیفون شما در خوابتان زنگ بخورد، نشاندهنده­ی این است که از اینجا به بعد را با تمرکز بر روی مهارت هایتان به پیش خواهید برد. همچنین شاید نشان دهد که به ارتباطات بهتر با دیگران نیاز دارید. دیدن خواب گم کردن آیفون هم نمایانگر مهارت شما در کنترل زندگی است. اگر خواب ببینید که آیفونتان به هر شکلی آسیب دیده است و دیگر کار نمیکند، منعکس کننده­ی سختی های شما در ایجاد ارتباط با سایر همکارانتان است.

دیدن خوابی که در آن آیفونی از یک مغازه گوشی فروشی میخرید

بر آماده نبودن شما در تبدیل زندگیتان به چیزی دیگر در زمان بیداری تأکید میکند. دیدن سایرین که آیفون میخرند، خوابیست که تعبیرش معذب بودن در اطراف کسی در زندگی واقعیست. تلفن های همراه در رویا به روابط ما با یکدیگر مرتبط اند. شنیدن زنگ خوردن موبایلتان در عالم خواب، توصیه میکند که ظرفیت و توانایی بیشتری در زندگی دارید. حرفه­ای متفاوت پیش بینی میشود، اگر در خواب گوشیتان را روی حالت بیصدا گذاشته­اید. اگر با گوشی آیفون در حال ارسال پیامک هستید، پس در آینده افرادی با شما ارتباط خواهند گرفت. اگر یامیلی از طریق گوشی آیفونتان ارسال شود، با شخصی درباره پیشرفت شغلی صحبت خواهید کرد.

دیدن دیگران که با گوشی آیفونشان در حال صحبت کردن هستند

نشاندهنده­ی هر گونه تغییر محتمل است. این مورد میتواند به خانه یا سکونتگاهی نو باشد. اگر خواب ببینید که از آیفونتان برای تعقیب کسی استفاده میکنید، خرسندی شما را نشان میدهد، ولی حس پیدا کردن جواب در نهایت، به خودتان بازمیگردد. دیدن خواب تلفن های همراه هوشمند، که آیفون نیستند، همان معناهای ذکر شده در بالا را دارد، با این تفاوت که میتواند به معنای گرفتن جا و مقام کسی توسط شما در محل کارتان باشد. این یکی میتواند منجر به یک ارتقاء شغلی شود. اگر هم برای خودتان کار کنید، نشاندهنده­ی روابط شغلی موفق در آینده است.

تعبیر خواب دریافت تماس بر روی آیفون شما

به اعماد به نفستان اشاره میکند. شاید اخیراً بی­انگیزگی داشته ابد، و بسته به نوع تماسی که با شما گرفته شده است، میتواند حاکی از لزوم داشتن نقشه­ای واضح برای آینده­تان باشد. خراب شدن آیفون هم به دودلی شما نسبت به آینده مربوط است. زنگ زدن با آیفون واقعیت اطرافتان را نشان میدهد، اینکه دیگران شاید به کمک شما احتیجا داشته باشند زمانی که امیدشان از دست رفته است. دیدن بیش از یک گوشی آیفون نمایانگر ترس شما از تعهد و روابط بلند مدت است.

اگر در خواب باتری گوشی آیفون شما کار نمیکند یا شارژ ندارد

متوجه میشویم که شما در ایجاد ارتباط با سایرین دچار مشکل هستید. شکستن صفحه گوشی آیفونتان در خواب به شما میگوید که با ناملایماتی در زندگی روبرو شده­اید. زمان آن فرا رسیده است که بگذرید، و پا به مسیری دیگر بگذارید و سختی­های گذشته را به باد فراموشی بسپارید.

احساساتی که شاید در خواب تجربه کرده باشید…

ارتباط. عشق. تنفر. افسردگی. ماتم. جداافتادگی. مریضی. امنیت. قوّت. صمیمیت. همدردی. موفقیت. شجاعت. نگرانی. عشق.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *