پیش بینی آینده با خواب : می توان با خواب آینده را پیشبینی کرد؟

آیا خواب‌ها در پیش بینی و پیشگویی آینده موثر هستند؟ آیا پیش بینی آینده با خواب امکان پذیر است؟ تعبیر خواب ها برای آینده چگونه است؟

آیا خواب های شما بیانیه­هایی رمزآلود درباره آینده هستند؟ بر طبق گفته های کارل یونگ خواب های ما دیدی از ذهن ناخودآگاهمان به ما میدهند.

اما آیا خواب میتواند ناخنکی به آینده باشد؟ موارد مختلفی از خواب گزارش شده که به وقوع پیوسته اند. بنابراین کلاً درباره چیست؟ در کل، ما فقط ۱۵۰٫۰۰۰ در کل عمرمان بار خواب میبینیم، و هفته­ای چندتایش را به خاطر می­آوریم. خوابها میتوانند به غیب­بینی و پیش بینی حوادث آینده  ربط داشته باشند، و اطلاعاتی به طرقی محرمانه در اختیار بگذارند، که مبتنی بر مراسم های جادوییست. هر خوابی که شامل اعداد، رنگ ها، یا مذاهب باشد اجازه دسترسی به اطلاعاتی مخفی را میدهد. مدیریت شخصی تعبیر این خواب ها میتواند در کل به شما در بیداریتان کمک کند.

پیش بینی آینده با خواب در چه کسانی امکان پذیر است؟

افراد خاصی در جهان قادرند تا آینده را در خواب هایشان ببینند. اولین بار در پیش بینی های انجیل این اتفاق ثبت شده است، مثل: حضرت دانیال و جان قدیس بهشتی، و سایر مثال ها که شامل نوستراداموس، ژان دیکسون، گوردون میشل اسکالیون، ادگار کایک، آبراهام لینکولن و چندین پیشگوی دیگر میشود. اصطلاح اطلاق شده به این خواب­ها، خوابهای پیش شناختی است. نظراتی درباره امکان پیش بینی آینده دیگران در خواب شخص، همچنان مورد بحث و جدل­اند. بر طبق گفته های نویسندگانی گمنام، خواب دانش حسی بیرونی ماست که به قطع یقین منفعل است، از آنجایی که انعکاسیست که خوابهایمان سند حقیقت داشتن چیزی را مهیا میکنند و روح ما نیز، به فرشتگان نزدیکتر است. این رسمی میان باستانیان بوده است، که آنهایی را که ملزم به دریافت پاسخ بودند، و توضیحاتی خاص مقدس و قربانی هایی را جشن میگرفتند.

بخوانید: انواع تعبیر خواب

انواع پیش بینی آینده توسط خواب 

ویرجیل در جاهایی از کتابش ابیاتی را ذکر میکند، که به دنبال این موارد بودند: پاسخ هایی برای تردیدها؛ زمانی که کشیش ها پیشکش هایی تهیه کرده بودند، او روی پوست گوسفند سلاخی شده نوشت، و زیر تیغ سکوت شب گوسفند را آماده میکند. و کمی بعدتر آواز سر میدهد. ما همه آگاهیم که برخی خوابها لذتبخش هستند و برخی نه. پس از سپری کردن آشفتگی بعد خواب، به نظر میرسد سوالات زیادی از خودمان میپرسیم، و سعی میکنیم خواب هایمان را با پرس­وجو درک کنیم.

پیش بینی آینده با خواب

موارد مشکوک زیادی وجود دارد که در خواب بر ما ظاهر میشوند: مکان های ناشناخته، تصاویری از زنده ها و مرده ها، سرزمین های عجیب، چیزهای عجیبی که در زمان های مختلف دیده ایم و تا پیش از آن نمیدانستیم وجود دارند، و چنین خوابهایی باید فقط با این شرط تعبیر شوند که قابل توجه باشند، مثل خواب هایی بسیار واقعی یا تکرارشونده. این خواب ها میتوانند نماد غیب­گویی باشند؛ باید نمادگرایی و پیام هایی که این خواب ها به شما منتقل میکند را کالبدشکافی کنیم. ممکن است ارزش بحث درباره این خواب ها با دیگران بالا باشد، سعی کنید ببینید آیا آنها میتوانند به شما در هویدا کردن معنایش کمکتان کنند.

نشانه‌های پیش بینی آینده با خواب

هفت مورد عمده از نشانه هایی که در خواب ممکن است آینده را پیش بینی کنند در زیر لیست شده است:

  • ۱٫ ذهنی عاری از آشفتگی.
  • ·        ۲٫ به سرعت و در آرامش به خواب میروید. (کسی که خوابهایی حقیقی ببیند، باید خالص بماند، آشفته نباشد، و روحی آرام داشته باشد.)
  • ·        ۳٫ واضح باشد: تصاویر و رنگ ها در خوابتان همانند بیداری باشند.
  • ·        ۴٫ قدرت الهی نهادینه شده در روحتان حس طهارت کند.
  • ·        ۵٫ خوابتان را به وضوح به خاطر داشته باشید.
  • ·        ۶٫ افکار آسیب رسان را رها سازید.
  • ·        ۷٫ پس زمینه خوابتان را نیز به خاطر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *