تعبیر خواب مسلسل + تعبیر خواب اسلحه + تعبیر خواب تفنگ

دیدن خواب مسلسل

حاوی علامتی منفی از خشونت یا نشانه ای مثبت از قدرتی برتر در کنترل هر نوع شرایطی است.

مسلسل نماد تابوست. همچنین منعکس کننده­ی نمادی از تجاوز، خشونت و پتانسیل آن است. در تحلیل خواب فرویدی، مسلسل نماد شور بدنیست. در خواب شما اگر در حال شلیک به فضایی خالی با مسلسل هستید، خوابتان به شما مرتبط است، که خودآگاه یا ناخودآگاه در جستجوی یک شریک هستید.

انواع تعبیر خواب اسلحه و تعبیر خواب مسلسل

  • نگه داشتن یک مسلسل.
  • شلیک مسلسل به سمت مردم.
  • کسی مسلسلش را به سمت شما نشانه برود.
  • فردی شرور مسلسلش را به سمت مردم نشانه برود.
  • فردی خوب مسلسلش را به سمت شما نشانه برود.

تغییرات منفی رخ خواهد داد اگر…

  • در خوابتان عصبانی و افسرده باشید.
  • درخوابتان متجاوزانه عمل کنید و منجر به آشفتگی در ذهنتان شود که بر فعالیت های شما در بیداری اثر گذار باشد.

تغییرات مثبتی رخ خواهد داد اگر…

  • در خوابتان مصمم باشید و به عنوان قدرتی برتر عمل کنید.

تعبیر خواب کامل به روشی خاص…

این خواب نشاندهنده­ی نگه داشتن حس خشم و نفرت در درونتان است که به آنها اجازه خروج نمیدهید. مشکلات اندکی در زندگیتان بوده که حل نشده ­اند و هنوز در حال تصمیم گیری در مورد آنها هتسید، ولی موانعی بر سر راه گرفتن این تصمیمات برایتان وجود دارد. در خوابتان اگر به سمت گروهی از افراد شلیک میکنید نشاندهنده­ی شکست دادن موانع بر سر راهتان است و نگرانی صرف شما را درباره وظیفه ­ای که قرار است بر عهده بگیرید، منعکس میکند. همچنین تلاش ما برای از بین بردن ایده ها و اهداف رقیبان را نشان میدهد. این خواب نماد تصمیم گیری شما با شجاعتی مثال زدنی و اراده­ای خدشه ناپذیر است.

تعبیر خواب نشانه گرفتن مردم با اسلحه

در خوابتان اگر یک مسلسل در دست دارید، به اعتماد به نفس شما، شجاعت و افتخارتان به ابرقدرت بودن اشاره دارد. اگر در خوابتان شخصی لایق اسلحه­ای را به سوی گروهی از مردم نشانه رفته است که در یک اتاق هستند، به ترس از ویرانی چندین ناحیه در زندگیتان ربط پیدا میکند. در خوابتان اگر کسی مسلسلش را به سمت شما نشانه رفت، معنی آن ارتباطش با زندگی واقعیست که اشتباهی مرتکب شده­اید و قرار است به دست مافوق هایتان مواخذه شوید. چنین خوابی منعکس کننده­ی ترس از مجازات است. در خوابتان اگر فردی خوب اسلحه ­اش را به سمت شما بگیرد، یعنی افکار درونی شما آماده پذیرش هر انرژی  و کیفیت مثبتی در دیگران است. در زندگی واقعی حسی از تازگی و شادی ذهنی برایتان به ارمغان می آورد. و ذهنیتی از گرفتن تصمیم درست در زندگی نیز به دست میدهد.

احساساتی که شاید حین دیدن خواب قندیل­ها تجربه کرده باشید:

قدرتمند و مسلط، اوقاتی ماجراجویانه دشاتن حین فایق آمدن بر موانع و یاد گرفتن پیچ و خم مسیر موفقیت، ذهنی خستگی بی قرار که از ویرانی بخشی از زندگیتان هراس دارد، ترس از شرایط یا فردی که با آن روبرو هستید. مصمم به گرفتن تصمیم درست اگر خوابتان در فازی مثبت قرار دارد. احساس فرتوتی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *