تعبیر خواب دو ماراتن + تعبیر خواب مسابقه ماراتن

تعبیر خواب ماراتن تعبیر خواب دو ماراتن تعبیر خواب دویدن طولانی تعبیر خواب شرکت در مسابقه ماراتن تعبیر جنسی خواب ماراتن و تعبیر خواب ماراتن شلوغ

ماراتن دویدن در رویدادی در یک مسافت طولانی است.  در خواب ماراتن نشان دهنده ی تقلا یا چالشی ادامه دار است.

تعبیر خواب مسابقه دو ماراتن

این تقلّا قرار است طول بکشد و آماده سازی های درازی را قبل از رویداد درمورد بدن می طلبد. آستانه تحمل باید بالا برود و اراده تمام کردن مسابقه باید وجود داشته باشد. تعداد کمی از افرادی که انتخاب می کنند تا در تمرین های طاقت فرسای ماراتن شرکت کنند بنابر این دیدن یک رویداد ماراتن در خواب می تواند معانی متفاوتی بسته به این که بیننده ی خواب، بیننده ی ماراتن باشد یا در میان شرکت کنندگان آن.

تعبیر خواب شرکت در مسابقه دو ماراتن

اگر بیننده ی خواب یکی از شرکت کنندگان در ماراتن باشد معنای این خواب می تواند آماده شدن او برای هر رویدادی باشد که در حال رخ دادن است. آیا در خوابش با اعتماد به نفس آماده ی مسابقه بوده است؟‌ یا کمی مردد بوده و احساس میکرده به آنجا تعلق ندارد؟ کمی احساس سردرگمی می تواند به معنای این باشد که شاید بیننده ی خواب باید مراقب یک درگیری قریب الوقوع باشد. یک درگیری طولانی خسته کننده. اگر بیننده ی خواب اعتماد به نفس داشته باشد این رویا تاکید بر آماده بودن و مشتاق بودن او برای شروع یک چالش است که به مدتی طولانی انتظارش را می کشیده.

بخوانید: تعبیر خواب ذهن خوانی + تعبیر خواب آدم فضایی

شرکت کنندگان در ماراتن معمولا برای بردن جایزه در مسابقه شرکت نمی کنند. بلکه بیشتر به فکر رضایت خاطری هستند که از بدست آوردن چنین هدف سرسختی نصیبشان می شود.

انواع تعبیر خواب ماراتن

بنابراین کسی که خواب بودن در یک ماراتن را می بیند احتمالا:

تعبیر خواب دو ماراتن
 • شخصیست که رضایت خاطر در زندگی اش نداشته و به دنبال آن است.
 • درباره ی یک چالش و یا مشکل پیش رو که از آن گریزان بوده ولی به زودی با آن رو به رو خواهد شد هشدار میابد.
 • آنچه برنامه ریزی کرده تا انجام بدهد نیازمند زمان و تعهد است.
 • او می تواند یک هدف عاطفی را دنبال کند که به زمان برای رشد یافتن نیاز دارد.
 • یک چالشی در پیش رو وجود دارد که زمان و قدرت او رابرای غلبه بر آن می طلبد

اگر کسی خواب شخصی را ببیند که در ماراتن حضور دارد:

 • آن شخص دیگر می تواند کسی باشد که او را می شناسد که چالش بزرگی پیش رویش دارد.
 • مشکلات آن شخص دیگر می تواند کارهایی باشد که بیننده ی خواب انجام می دهد.
 • شخصی که او خوابش را دیده است می تواند کسی باشد که او دوستش دارد و از دسترسش خوارج است.
 • کسی  باشد که او دوستش دارد می تواند با کس دیگری در رابطه ی عاطفی باشد یا سرگرم کار یا پروژه ای باشد و نتواند به اندازه ی کافی به او توجه کند

محیطی که مسابقه در آن برگزار می شود هم، می تواند معناهایی در بر داشته باشد. یک روز ابری یا بارانی می تواند به نا امیدی در عشق اشاره کند. یک روز آفتابی اما می تواند به معنی وجود امید برای موفقیت باشد.

تعبیر خواب دو ماراتن : تعداد بالای شرکت کنندگان

تعداد بالای شرکت کنندگان در یک ماراتن می تواند این معنی را القا کند که بیننده ی خواب باید چالش و تقلا هایی را که منحصر به او نیستند را تشخیص بدهد. شرکت کنندگان پراکنده در ماراتن هم می تواند بیانگر حس تنهایی ای که بیننده ی خواب در زندگی تنهایش با آن روبه روست را نشان دهد. شاید زمان آن رسیده است تا فعالیت های اجتماعی داشته باشد که خالی از رقابت هستند.

زمینی که در آن ماراتن برگزار میشود می تواند در دلالت های جنسی استواری داشته باشد اگر زمین  برگزاری ماراتن باریک و با شیب رو به بالا باشد، بیننده ی خواب متوجه محرومیت های جنسی در زندگی اش است. اگر زمین برگزاری ماراتن دور نمایی عریض داشته باشد بیننده ی خواب احتمالاً:

 • یک شخصی باشد که در جستجوی آزادی از تعهد و مسئولیت است.
 • شخصی باشد که درجستجوی شغلیست که شامل و متضمن سفر کردن باشد.
 • شخصی باشد که در جستجوی زمانی برای خودش است بدون آن که وظیفه هایش را ترک بگوید.

تعبیر جنسی خواب دو ماراتن

بعضی روانشناسان، که مهمترینشان فروید است، این نوع از خواب هارا اکثراً دارای نماد های جنسی فرض می­کنند. این خواب ها معمولا حاوی تصاویری از آب، جاده های طولانی با شیب رو به بالا، مسیر های پله ای و … هستند.

همچنان، آنچه که بیننده­ی خواب را به چیزهایی که در خوابش می بیند مرتبط می سازد؛ بسیار مهم اند. در تعبیر خواب، برای مثال گل بنفشه را می توان بدون هیچ دلالتی جنسی به رنگ بنفش فرانسوی نسبت داد. اما اگر بیننده ی خواب گل بنفشه را با کلمه ی «ستیز» در ارتباط بداند، می تواند مبیّن یک نماد جنسی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *