تعبیر خواب کار معدن + تعبیر خواب معدن طلا + تعبیر خواب انفجار معدن

دیدن خواب کار معدن نشانه ی احساسات مخفی شده است. این خواب نمادیست که نشان می دهد شما از چیزی که طبق یک تعبیر خواب قدیمی پیشرفته است ترسیده اید.

بنابراین معنای این خواب چیست؟ نور می تواند احساساتی را بر انگیزد که باید (به صورت نمادین) از میان مشکلتان در زندگی تونل بزنید و از زندگی دوباره لذت ببرید. این خواب اکثراً معنای مثبت دارد و بیان کننده ی فراوانی لذت در زندگی است.

تعبیر خواب انواع معدن و تعبیر خواب معدن کاری

دیدن خوابی که خودتان را در حال حفر یک معدن برای پیدا کردن طلا می بینید، نشانه ی این است که شما ثروتمند خواهید شد و از زندگی لذت زیادی خواهید برد. جنبه های مختلفی دارد چنین خوابی، بسته به نوع معدن کاری ای که شما در خوابتان می بینید، اما در کل احساسات استنباط شده از آن مثبت و لذت بخش است، پس خوش به حالتان. حال تکه های مختلفی از خوابتان را در زیر جستجو کنید.

در خوابتان:

 • شما یک معدنچی هستید.
 • شما در معدن هستید و آنجا کار می کنید.
 • درحال معدن کاری هستید.
 • درحال معدن کاری برای طلا هستید.
 • درحال معدن کاری برای زغال سنگ هستید.
 • در حال معدن کاری برای نقره هستید.
 • درحال معدن کاری سنگ آهن هستید.
 • درحال معدن کاری هستید و معدن منفجر می شود.
 • به وسیله ی کسی برای انجام معدن کاری فرستاده شده اید.
 • به یک معدن می روید تا کاری انجام بدهید.
 • از یک معدن پس از انجام کاری خارج می شوید.

خوابتان مثبت است اگر…

 • در حین معدن کاری در معدن دچار آسیب نشوید.
 • مقدار زیادی از مواد معدنی ارزشمند را در فعالیت های معدن کاریتان بدست بیاورید.
 • معدن کاری باعث شود که در خواب احساس خوشحالی کنید.
 • از این خوابتان لذت ببرید.

تعبیر خواب کامل…

دیدن یک معدن کاری

مثبت است و علامت بختی خوب در آینده است. در کل دیدن یک معدن و تعدادی معدنچی نشانه ی دستاورد های اقتصادیست که بر سر راهتان قرار دارد، یا یک قرار ملاقات لذت بخش که در پیشرویتان است. اگر خودتان را در حال معدن کاری هر ماده ی معدنی (مخصوصا طلا) ببینید. نشانه ی ثروتی عظیم است.

 اگر شما مرد هستید و خودتان را در حال معدن کاری میبینید

تعبیر این خواب شادی است. اگر در خوابتان در حال کاوش طلا هستید، یک نشانه ی واضح از این است که شما به زودی ثروتمند خواهید شد. اگر شما در حال کاوش نقره هستید، این خواب نیز نشانه ی ثروتمند شدن وثروت زیاد است. حتی خوابی که در آن زغال سنگ کاوش کنید هم مثبت است و بیانگر ازدواج شما در آینده ی نزدیک است، شاید با کسی که بیوه بوده است یا خواهد شد. دیدن خواب کاوش سنگ آهن علامت هارمونی در محل کارتان و دستاورد هایی که نصیبتان می شود است.

دیدن خوابی که در آن در حال معدنکاری هستید اما معدنی که در آن کار می کنید منفجر می شود یا بر سرتان آوار می شود

تعبیر خواب کار معدن + تعبیر خواب معدن طلا + تعبیر خواب انفجار معدن

نشانه ی دستاورد های شماست که به زودی به وسیله ی دیگران نیز دیده خواهد شد و شما مطابق آن ها صاحب پاداش هایی می شوید. خوابی که در آن معدنی منفجر شود و درحالی که شما در آن کار می کنید همچنین می تواند هشداری برای خطر های پنهان باشد. شاید شما در کارتان دچار شک شده باشید.

دیدن خودتان وقتی که داخل یک معدن می روید برای انجام کاری

حاکی از احتمال رویارویی شما با خطر سقوط در زندگی است. دیدن خودتان در حالی که از یک معدن پس از انجام کاری خارج شده اید نماد امید های بالا رونده است.

اگر شما در خوابتان در حال معدنکاری باشید، این خواب می تواند نشانه ی کشف های جدیدی در زندگیتان باشد.

اگر کسی شمارا برای معدنکاری می فرستد معنای این خواب این است که کینه توزی بر شما اثر خواهد گذاشت.

دیدن خواب کار کردن در یک معدن و کاوش جواهرات

در جهان درونتان مرتبط است این خواب به احساسات پنهان شما که نیاز به هضمشان دارید اشاره می کند. شما مجبورید که به احساسات دیگران در زمان بیداری گوش بدهید. یک پیغام کلیدی از روحتان برای آنهایی که چنین خواب هایی درباره ی معدنکاری می بینند وجود دارد. مشغول کسی که به پنهان کردن احساساتش مشغول است چاره ای جز برای دیدن معدنکاری برای دیدن احساساتش ندارد. سازگار شدن در زندگی سخت و سختر خواهد شد. کمی به خودتان استراحت بدهید. کمی مدیتیشن یا یوگا کار کنید و وقت بیشتری با خودتان بگذرانید. و چنین شرایطی که آن احساسات پنهان را راحت تر می توان بروز داد.

احساساتی که شاید حین دیدن کار معدنکاری تجربه کرده باشید:

خسته. شاد. مشتاق. سختکوش. کثیف. فرسوده. ثروتمند. خوشحال. سردرگم. خرسند. مضطرب. سپاسگزار. تمجید کننده. حس ثروت و رضایت. شادمان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *