تعبیر خواب جا ماندن از اتوبوس + تعبیر خواب جاماندن از سرویس

وقتی که از یک اتوبوس  جا می مانید این جا ماندن می تواند برای سفری به مقصدی نزدیک، رفتن به جایی مهم، یا از دست دادن یک ماجراجویی باشد.

تعبیر خواب جامع جاماندن از اتوبوس

جا ماندن از اتوبوستان می تواند نشان دهنده ی نگرانی شما درمورد بخشی از زندگیتان باشد، بخصوص بخشی که به کار یا سفر مرتبط باشد. چون اتوبوس ها معمولا حمل و نقل های ساده و محلی به حساب می آیند، اغلب این خوابها نشان دهنده ی زندگی روزمره ی شما هستند.

شاید در خوابتان با این موارد مواجه شده باشید.

 • سوار اتوبوسی شده باشید ولی ارتباطتان را از دست بدهید.
 • به دنبال یک اتوبوس بدوید ولی به آن نرسید.
 • زمان حرکت اتوبوس را اشتباه متوجه شده باشید.
 • باعث جا ماندن کسی از اتوبوسش بشوید.
 • به کسی که از اتوبوسش جا مانده پیشنهاد سوار شدن به ماشینتان را بدهید.
 • سرویس مدرسیتان را از دست داده باشید.
 • اتوبوس شهر را از دست داده باشید.
 • در شهر یا جایی که نمی شناسید جا مانده باشید.

تغییرات مثبتی رخ خواهد داد اگر…

 • اتوبوسی را که در آستانه ی جا ماندن از او بوده اید را صدا بزنید.
 • از اتوبوس جا بمانید ولی بعدا بفهمید که اتفاق بدی برای آن اتوبوس رخ داده باشد بنابراین شما خوشحالید که به آن اتوبوس نرسیده اید.
تعبیر خواب جا ماندن از اتوبوس + تعبیر خواب جاماندن از سرویس

تعبیر خواب کامل از دست دادن اتوبوس

نشان دهنده ی این است که شما واقعا به آرام کردن دنیایتان احتیاج دارید. اگر اتوبوس از نوع اتوبوس های هرروزه باشد، مانند اتوبوسی که شما معمولا برای رفتن به سر کار و برگشتن از آن سوارش می شوید،‌ و زمان رسیدن اتوبوس را بدانید ولی چیزی مانع جا ماندنتان بشود، اغلب این خواب علامتی خوب است. زندگی پر از برنامه های شلوغ و چیزهاییست که نیازمند انجام داده شدن در موعد مقررشان هستند. از دست دادن یک اتوبوس می تواند نشان بدهد که شما توجه زیادی به جزئیاتی دارید که سبب غفلت شما از سایر بخش های زندگیتان شده اند.

اتوبوسی که در خواب شماست بسیار اهمیت دارد. این اتوبوس انعکاسی از چگونگی بینش شما نسبت به زندگی یا اهدافتان است. بسیار مانند خواب ماشین، اتوبوس ها گاهی نمایانگر فقیر بودن یا وسع مالی نداشتن به شکل دیگری است. برای سفر های کوتاه، شاید این چنین به نظر برسد که شما قادر به مهیا کردن مایحتاج خویش نیستید، و حس سرخوردگی می کنید چون سوار اتوبوس شده اید. اگر حس این چنینی در زمان بیداری دارید و همچنین همین احساسات را در خوابتان نیز می بینید، نه تنها باید در نظر بگیرید که چرا جایی هستید که الان قرار دارید، همچنین باید فکر کنید که اتوبوس نماد چه چیزی برای شما است. اتوبوس ها به دلیلی در دسترس اند و مردم زیادی مجبورند از آن ها استفاده کنند… وگرنه چرا به آن ها نیاز داریم؟ برخی اوقات یک اتوبوس بیشتر از هرچیز دیگری روشی برای زندگی است. برای مثال، در یک شهر، گاهی ماشین احتیاج نیست و حتی جایی برای استفاده از آنها نیز نمانده است. آیا اتوبوس شما در یک منطقه ی شهری بود یا یک ناحیه ی روستایی؟ سوار اتوبوس شدن بخاطر این که مجبورید یک چیز بد نیست و جا ماندن از آن اتوبوس نشان دهنده ی این است که شما برخلاف نیازهایتان رفتار می کنید. اگر به نیازهایتان به روش معمول و رایج پاسخ بدهید هیچ مشکلی پیش نمی آید.

تلاش برای رسیدن به یک اتوبوس ولی موفق نشدن در این راه

یک علامت منفی است. درست برعکس صدا زدن یک اتوبوس و یا دست تکان دادن برای آن،‌ و نتیجتاً متوقف کردن و یا سوارش شدن، یک علامت مثبت است حتی اگر بسیار به جا ماندن از آن نزدیک بوده باشید. این دو با نحوه ی سازگاری شما با چالش های زندگی و این که آیا در بخش هایی که نیازمند نیازهای ضروری زندگی فعلی شما را تشکیل می دهند چقد خوب عمل می کنید، برابر اند. اغلب چنین تصویری در خواب نشان دهنده ی روحانیت عمیق تر و نحوه ی احساس شما درباره ی زندگی واقعیتان، سطح رضایت و خرسندی شما است.

گم شدن در خواب معنای خودش را دارد

و باید همچنین اینگونه به معنایش بنگرید که شاید خودتان را جا مانده از اتوبوس و گیرافتاده یا گمشده در ناحیه ای که هیچ آشنایی ای با آن ندارید، بیابید. این نوع از رویا ها می تواند نشان دهنده ی یک احساس از دست داده ی رایج مانند جا ماندن و عقب افتادن باشد. همچنین آن ها می توانند به نگرش منفی بافانه نسبت به جهان واقعی اشاره کند.

سناریو هایی در زندگیتان که با این خواب در ارتباط هستند…

 • ناراضی بودن از نگرشتان به زندگی
 • ·         ناتوان بودن از کمک به دیگران.
 • گم شدن در زندگی (به شکل نمادین)
 • خوشحال بودن از‌ آنچه که زندگی می کنید.

احساساتی که شاید با آنها در حین دیدن جا ماندن از اتوبوس رو به رو شوید…

شاد. امن. متمرکز. ناراحت. جا مانده. استخدام شده. افسرده . شگفت زده. کثیف. گمشده. گیج.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *