تعبیر خواب جا ماندن از قطار + تعبیر خواب خراب شدن قطار

جا ماندن از یک قطار در خوابتان با فرصتی که در زندگی از دست داده اید، مرتبط است.

تعبیر خواب شنیدن صدای قطار و تعبیر خواب جا ماندن از قطار

شنیدن صدای قطاری که در حال حرکت است، ولی همچنان در ایستگاه ثابت مانده نشان دهنده ی چیز هاییست که در زندگی شما در حال حاظر در حال حرکت در جهت درستند، ولی شما احتمالاً فرصت هایی را از دست بدهید. قطارهایی را که از دست داده اید، یا از جلوی چشمتان حرکت کرده اند؛ نشان از فرصت های از دست رفته ی احتمالی در زندگی واقعی دارند، اگر از قطار خوابتان جا بمانید. مقصد قطار هم به همین اندازه مهم است و این نکته را نشان می دهد که شما به مقصد نهایی یا مشکل اصلیتان در زندگی خواهید رسید. اگر قطاری را ببینید که ثابت ایستاده است و حرکت نمی کند، ولی شما همچنان از این قطار جا می مانید، خوابتان نشان می دهد که شما باید بر اهداف خودتان تمرکز کنید. اگر ما به قطار نگاه کنیم در تعبیری ساده از آن، یک حالت حمل و نقل بسیار قدرتمند است و با فلز و سردی ارتباط دارد. سوالی که باید بپرسیم زمانی که از یک قطار جا می مانیم در خواب، آیا شما شرایطتان را تحت کنترل دارید؟

شاید در خوابتان…

  • از قطاری جا بمانید.
  • صدای حرکت قطاری را بشنوید اما آن را نبینید.
  • قطارتان از کنار شما عبور کند.
  • قطار ثابت مانده باشد ولی نتوان سوارش شوید.
  • قطار در خوابتان پر از جمعیت باشد و به همین خاطر نتوانید سوارش شوید.
  • قطار خراب شده باشد در رویایتان.

تعبیر خواب کامل قطار

تعبیر خواب جا ماندن از قطار + تعبیر خواب خراب شدن قطار

از دست دادن قطار می تواند به یک فرصت تعبیر شود مانند یک شغل یا ازدواج که قرار است آن را از دست بدهید. دلایل آن این است که دیگران در زندگی دستورات زیادی می دهند. شاید شما انتظارات بالایی داشته باشید، دوست داشته باشید که ماموریت های غیرممکن را به ثمر برسانید. خبر خوب این که شما می توانید منتظر قطار بعدی بمانید که معنای آن در زندگی واقعی این است که یک سفر جدید یا ماموریتی تازه برایتان رخ خواهد داد. اگر قطاری کوچک باشد، موقعیتی پیش خواهد آمد که در زندگی واقعی که کاملا آن را تحت کنترل خواهید داشت. زمانی که قطار از کنار شما عبور می کند، تعبیر این خواب خطری در زندگی واقعی است.

دویدن دنبال یک قطار و از دست دادن آن

بر وجود یک خلأ در روابط، یا مشکلات پیش رو دلالت دارد.

 از دست دادن یک مترو یا قطار زیرزمینی

عمدتا نشان دهنده ی انرژییست که در آینده شما را به حرکت در خواهد آورد. یک قطار ساکن زیرزمینی که ناگهان حرکت می کند. آن هم زمانی که شما به آن نزدیک می شوید می تواند نشانه ی این باشد که شما یک شانس مهم را ( یک پروژه، شغل، رابطه و …) از دست می دهید. منطقتان می تواند این باشد که احتیاجات فراوانی در زندگی دارید. توصیه ی ما به شما این است که انتظاراتتان را کاهش دهید یا به دنبال افزایش فرصت هایتان باشید.

از دست دادن یک قطار در خواب و چپه شدن آن

می تواند نشانه ی تغییر شکل های بنیادین باشد. از دست دادن یک قطار و سپس دیدن برخورد آن با قطاری دیگر، نمایانگر اشتباه و گرایش های کم ارزشی در زندگی است. ارتکاب به خودکشی پس از جا ماندن از یک قطار می تواند نشانه ی این باشد که شخصی بی رحمانه در حال اهداف کاری شما است.

دیدن یک ایستگاه قطار تاریک که میدان دید شما را محدود کرده است و به تبع آن جا ماندن از قطار سختی هایی در زندگی واقعی را نشان می دهد.

حمل کردن کیف ها و چمدان ها و از دست دادن قطار

از خواب به نیاز شما به در نظر گرفتن شخصیت، مهارت ها و تواناییهایتان در زندگی تعبیر می شود؛ هرگاه که مشکلی در رابطه با وسایلتان در خواب پیش بیاید. آیا این چمدان ها برای شما مناسبند؟ آیا از آن ها لذت می برید؟ آیا با شما تطابق دارند؟

دیدن خودتان در یک ایستگاه قطار و سپس از دست دادن و جا ماندن از یک قطار

شاید بر این که شما قطار را به عنوان شغلی جدید دوست دارید دلالت کند، یا این که شما از آیینده هراس دارید. فکر خوبیست که بفهمید چه کسی قطار را به حرکت در می آورد. گاهی مهم نیست ولی معمولاً به شرایط فعلی خوابتان مرتبط می شود. استعارتاً، می تواند بیان کننده این باشد که شما «قطار زندگیتان را دیگر هدایت نمی کنید.» یا حتی این که «عمرتان ظاهراً از آزادی­ای که زمانی داشتید کاملاً خالی شده است.» اهمیت این خواب اغلب به علّت از دست دادن قطار وابسته است. آیا تقصیر خودتان بوده است، یا به خاطر حادثه­ای طبیعی، و یا حتی حادثه ی تروریستی؟ دلیلی که می تواند نقطه نظرتان را توضیح بدهد. آیا می توانید دیگران را برای این که از قطار جا مانده­اید سرزنش کنید؟ قطار می تواند نشانه ای از شکست باشد و یا به نیمه ی روشن آن نگاه کنید، شما همواره قادر خواهید بود که سوار قطار دیگری بشوید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *