۸ برنامه کاربردی دانلود ویدیو یوتیوب با گوشی و اندروید + آموزش

اگرچه یوتیوب اجازه می‌دهد تا با استفاده از هر گونه خدمات شخص ثالث برای دانلود ویدیوهای یوتیوب در مقابل شرایط آن‌ها  برخی از ویدیوهایش را بصورت آفلاین ذخیره کنند، اما سرویس یوتیوب صراحتاً اشاره می‌کند که شما نباید هیچ محتوا را دانلود کنید مگر این که یک دکمه دانلود و یا لینک توسط YouTube در سرویس برای آن محتوا نشان داده شود.

نحوه نصب نرم افزار اندروید دانلود از یوتیوب

دانلود ویدیو یوتیوب با گوشی و اندروید + آموزش

بنابراین، اگر می‌خواهید ویدویی را دانلود کنید که آپلود می‌کنند، و یا اگر برنامه رسمی یوتیوب مناسب پیدا نکردید، هیچ دانلود کننده رسمی در فروشگاه Play وجود ندارد. با این حال، چندین مجموعه آنلاین و آفلاین متعدد وجود دارند که به ثبت جریان ویدئویی از یوتیوب کمک می‌کنند. در اینجا لیستی از ۸ دانلود کننده ویدیو در آندروید تهیه کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند ویدیوها را از یوتیوب و بسیاری از وب سایت‌های اشتراک ویدیویی دیگر، بدون هزینه، دانلود کنید.

به طور پیش‌فرض، اندروید نصب برنامه‌هایی که از فروشگاه گوگل قابل خریداری نیستند را غیرممکن کرده است. بنابراین قبل از اینکه جلوتر بروید، باید نصب برنامه را از منابع دیگر فعال کنید. برای اجازه دادن به آن، به تنظیمات امنیتی> بروید. بر روی “منابع ناشناخته” ضربه بزنید و گزینه “هشدار “. را فشار دهید.

نکته: برنامه‌هایی که در این لیست جمع‌آوری کردیم از فروشگاه پخش(play store) نیستند. با تبلیغات وپیام های فوری ناخواسته در وب سایت‌های بارگیری که ممکن است به دستگاه شما آسیب برسانند، گمراه نشوید. توصیه می‌شود که برنامه‌ها را از سایت رسمی مربوطه خود دانلود کرده و یا برنامه‌های کاربردی ثالث مورد اعتماد را دانلود کنید. مطمئن شوید که قبل از دانلود مطالب از سایت یوتیوب، با شرایط سایت یوتیوب آشنا هستید. به عبارت دیگر، از هیچ برنامه ویدیویی دانلودکننده در یوتیوب برای دانلود ویدیوهای حاوی کپی رایت استفاده نکنید. از آن‌ها برای دانلود ویدئوهای خود و یا آن‌هایی که دارای مجوز قابل استفاده هستند استفاده کنید.

۸  تا از بهترین اپلیکیشن های دانلود ویدیو اندروید برای یوتیوب و دیگر وب سایت‌ها

۱. Videoder

Videoder یک  دانلودکننده ویدیو  قدرتمند برای دانلود ویدیو های یوتیوب برای آندروید است. شما می‌توانید از سایت‌های مختلف برای دانلود ویدئو، مانند یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام و غیره فیلم انتخاب کنید. این برنامه به پخش و دانلود ویدئو در همه فرمت موجود اجازه می‌دهد. شما می‌توانید به راحتی از هر کیفیتی که ترجیح می‌دهید انتخاب کنید، و همچنین می‌توانید ویدئو را از داخل برنامه به اشتراک بگذارید. این برنامه کاربردی است و با یک رابط کاربری تاثیرگذار می‌آید. این برنامه به شما کمک می‌کند که سرعت دانلود بیشتری داشته باشید و همچنین موضوعات مختلف، حالت شب، یک پخش کننده ویدیویی و غیره را دسته یندی کنید.

نحوه دانلود

Videoder در play store در دسترس نیست، اما می‌توانید آن را به صورت رایگان از سایت رسمی آن دانلود کرده و آن را بر روی گوشی خود نصب کنید. این شرکت خریدهای برنامه کاربردی ندارد اما حاوی تبلیغات است. با این حال، اگر برنامه ویژه  Videoder را از Play store بخرید، می‌توانید این آگهی‌ها را حذف کنید. اگر با تبلیغات راحت هستید که هیچ، همه چیز به انتخاب شخصی شما بستگی دارد و اینکه می‌خواهید تجربه خوبی داشته باشید.

چگونه ویدیوهای یوتیوب را بر روی آندروید با استفاده از Videoder دانلود کنیم

 • یوتیوب را در برنامه کاربردی باز کنید.
 • برای ویدیو جستجو کنید.
 • روی دکمه بارگیری ضربه بزنید و لینک دانلود را انتخاب کنید. شما می‌توانید فرمت ویدئو که می‌خواهید را انتخاب کنید و همچنین ویدیو را در قالب MP۳ دانلود کنید.
 • متناوبا، شما می‌توانید ویدیویی را بر روی برنامه یوتیوب با کمک Videoder و لینک دانلود به اشتراک بگذارید.
دانلود ویدیو یوتیوب با گوشی و اندروید + آموزش

۲. TubeMate

TubeMate یک برنامه موبایل طرف سوم بسیار عالی است. این برنامه یک رابط ظریف دارد که استفاده از آن آسان است، و می‌توانید ویدئوهایی را از چندین سایت به اشتراک گذاری ویدئویی دانلود کنید. این برنامه با یک مرورگر ساخته شده‌است که در آن می‌توانید به سایت‌هایی که می‌خواهید دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید این ویدئو را از سایت مورد نظر دانلود کنید.

TubeMate همچنین گزینه انتخاب کیفیت و فرمت فایل ویدئو قبل از دانلود آن را به شما پیشنهاد می‌دهد. ویدئوهای بارگیری شده به طور خودکار در حافظه تلفن شما ذخیره می‌شوند. شما می‌توانید ویدیوهای یوتیوب را هم در قالب MP۳ دانلود کنید، اما نیاز به یک به برنامه اضافی مبدل MP۳ دارد. به طور کلی، TubeMate یک دانلودکننده ویدیویی بسیار عالی برای اندرویدی است، اما شما باید با تبلیغات زیادی سروکار داشته باشید که در حال حاضر و بعد از آن ظاهر می‌شوند.

چگونه می‌توان ویدیو را با استفاده از TubeMate دانلود کرد

 • برنامه را باز کنید و از سایت به اشتراک گذاری ویدئو بازدید کنید.
 • ویدئوی مورد نظر خود را از نتایج جستجو انتخاب کنید. TubeMate به خاطر کیفیت ویدئو که می‌خواهیدبه شما کمک می‌کند.
 • بعد از انتخاب کیفیت و وضوح ویدئو، می‌توانید روی دکمه دانلود ضربه بزنید.
 • همچنین می‌توانید ویدئوهایی را برای Tubemate از برنامه یوتیوب برای دیدن یک لینک دانلود به اشتراک بگذارید.

۳. KeepVid

KeepVid یکی از بهترین برنامه های اندرویدی و یکی از محبوب‌ترین آن ها است. این برنامه دانلود کننده، می‌تواند ویدیوهای یوتیوب را با سرعت بیشتری در مقایسه با برنامه های ویدئویی دیگر دانلود کند و همچنین کاربران را قادر می‌سازد تا ویدیو را از ۲۷ سایت به اشتراک گذاری ویدیو از قبیل فیس بوک، تویتتر، و غیره دانلود کنند.

KeepVid یک رابط کاربری بسیار آسان دارد. همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدیو HD را تا ۴ K دانلود کنند و همچنین دارای یک پلیر ویدیویی و صوتی توکار هستند. شما حتی می‌توانید ویدیوهای یوتیوب را به عنوان “MP3 without” دانلود کنید.

چگونه ویدیوهای یوتیوب را بر روی آندروید با استفاده از KeepVid دانلود کنیم

 • یوتیوب را در برنامه کاربردی باز کنید و برای ویدئو جستجو کنید.
 • ویدئو را انتخاب کرده و بر روی دکمه دانلود آبی‌رنگ زیر ویدیو کلیک کنید.
 • کیفیت فایل را انتخاب کرده، و ویدئو شما به طور خودکار ذخیره خواهد شد.
 • این برنامه کاملاً رایگان است و شامل خریدهای برنامه کاربردی یا بدافزار نمی‌شود. با این حال، این برنامه تبلیغات را نمایش می‌دهد و برای حذف تبلیغات می‌توانید نسخه ویژه را بخرید

۴. Snaptube

Snaptube یکی از ابزارهای دانلود ویدیو قابل‌اعتماد برای اندرویدی است. این یک رابط کاربری دوستانه دارد که توسط سایت‌های مشهور، ویدیوها و طبقه‌بندی‌های محبوب سازمان دهی شده‌است. همچنین می‌توانید یک جستجوی یوتیوب را مستقیماً از نوار جستجو انجام دهید.

هم چنین Snaptube به عنوان یک دانلودکننده اندروید سریع عمل می‌کند و شما می‌توانید قبل از دانلود ، کیفیت ویدئو را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید فیلم‌های دانلود شده در فیس بوک، توییتر و غیره را از داخل برنامه به اشتراک بگذارید. ویدئوهای بارگیری شده به طور خودکار در حافظه دستگاه شما ذخیره می‌شوند، و همچنین می‌توانید فایل‌های دانلود شده را در دسته‌های موسیقی و ویدئو مشاهده کنید.

دانلود ویدیو یوتیوب با گوشی و اندروید + آموزش

چگونه فیلم‌های یوتیوب را با استفاده از Snaptube دانلود کنیم

 • برنامه را باز کنید و سایت موبایل یوتیوب را از صفحه اصلی خود انتخاب کنید.
 • در نوار جستجو در YouTube جستجو کنید.
 • ویدئو را انتخاب کرده و بر روی دکمه دانلود قرمز نمایش‌داده‌شده در سمت راست ویدئو کلیک کنید.
 • کیفیت ویدئو را انتخاب کنید، و ویدئوی شما دانلود را آغاز خواهد کرد.
 • شما می‌توانید نرم‌افزار Snaptube را از سایت رسمی آن دانلود کنید. این برنامه رایگان است، اما حاوی تبلیغات است

۵. InsTube

InsTube یک دانلودکننده فوق‌العاده در یوتیوب برای اندرویدی است. همچنین می‌تواند ویدئو را از سایت‌های محبوب دیگر مانند اینستاگرام، توییتر، Vimeo و غیره دانلود کند. این برنامه یک برنامه قابل‌اعتماد است و سرعت دانلود سریع را ارایه می‌دهد.

قبل از دانلود آن می‌توانید کیفیت ویدیوهای یوتیوب را انتخاب کنید. شما حتی می‌توانید ویدیوهای یوتیوب را از داخل برنامه یوتیوب به InsTube نیز به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، InsTube بسیار قابل تنظیم است، شما می‌توانید نشان ها را اضافه کنید و همچنین یک فضای خصوصی برای پنهان کردن هر ویدیو در صورت تمایل ایجاد کنید.

چگونه ویدیو را بر روی آندروید با استفاده از InsTube دانلود کنیم

 • برنامه را راه‌اندازی کنید و از وب سایت مورد نظر خود بازدید کنید.
 • ویدئویی که می‌خواهید دانلود کنید و بر روی ویدئوی مورد نظر خود استفاده کنید، جستجو کنید.
 • دکمه دانلود قرمز را بزنید و کیفیت ویدئو را انتخاب کنید.
 • بر روی “دانلود سریع” کلیک کنید و ویدیو تان دانلود را شروع خواهد کرد.
 • تنها اشکال این برنامه این است که شما باید با تبلیغات سروکار داشته باشید که در حال ترکیدن هستند و هیچ راهی برای حذف تبلیغات وجود ندارد.
 • این برنامه را از سایت رسمی آن دانلود کنید.

۶. VidMate

VidMate یک برنامه کاربردی دانلود کننده ویدئو اندرویدی است. این برنامه برای دانلود ویدیوهای یوتیوب بسیار معتبر است. شما می‌توانید به دنبال پرونده‌ها براساس طبقه‌بندی‌های مختلف مثل فیلم، موسیقی، برنامه تلویزیونی، و یا به طور مستقیم برای هر فایل از جستجوهای خود استفاده کنید.

VidMate با دانلود سریع امکان دانلود ویدئو را برای شما فراهم می‌کند، اما شما می‌توانید این نرخ را سفارشی کنید و مکان بارگیری ارجح را در تنظیمات بارگیری خود انتخاب کنید. علاوه بر این، این برنامه شامل یک بازیگر ویدئوی ساخته‌شده، پخش‌کننده موسیقی است و همچنین می‌توانید یک فضای رمزنگاری شده در داخل برنامه برای پنهان کردن ویدئو ایجاد کنید.

چگونه ویدیوهای یوتیوب را بر روی آندروید با استفاده از VidMate دانلود کنیم

 • برنامه کاربردی را راه‌اندازی کنید و از سایت موبایل یوتیوب در برنامه استفاده کنید.
 • جستجو برای ویدئویی که می‌خواهید دانلود کنید را آغاز کنید و بر روی دکمه دانلود قرمز روی محتوا کلیک کنید.
 • کیفیت ویدئو خود را انتخاب کرده و گزینه “دانلود” را انتخاب کنید. ویدئوی شما دانلود را شروع خواهد کرد.

۷. YT۳ Youtube Downloader

این برنامه یک دانلود کننده ویدیو بسیار ساده در یوتیوب است که در آن می‌توانید ویدیوهای یوتیوب را در فرمت‌های MP۳ و MP4 دانلود کنید. این برنامه یک رابط کاربری دوستانه دارد که به راحتی کار می‌کند. یک دکمه پیش‌نمایش به شما اجازه می‌دهد نگاهی به یک آهنگ قبل از دانلود آن داشته باشید.

این برنامه با دانلود سریع‌تر این امکان را برای شما فراهم میکند که هر چیزی که دانلود می‌کنید در پوشه بارگیری ذخیره بتوانید بکنید . علاوه بر این، متن را به هنگام گوش دادن به موسیقی نشان می‌دهد. همچنین می‌توانید ویدئویی کم و یا کیفیت بالا را دانلود کنید. این برنامه موسیقی و ویدیو را فقط از یوتیوب دانلود می‌کند.

چگونه ویدئوهای یوتیوب را با استفاده از YT۳ Downloader دانلود کنیم؟

 • برنامه را باز کنید و برای ویدئویی که می‌خواهید دانلود کنید جستجو کنید.
 • گزینه فایل MP3 یا MP4 که در سمت راست ویدئو نشان‌داده شده‌است را انتخاب کنید. همچنین قبل از دانلود آن می‌توانید پیش‌نمایش صوتی نیز داشته باشید.
 • همچنین می‌توانید ویدئویی را از برنامه یوتیوب به آدرس YT۳ downloader برای دانلود آن به اشتراک بگذارید.

۸. NewPipe

سومین برنامه دانلود ویدیوی از YouTube در فهرست ما NewPipe است. این یک نرم‌افزار اندروید با منبع باز است که می‌تواند برای بدست آوردن محتوا مورد استفاده قرار گیرد. لازم به ذکر است که این دانلود سبک از هیچ API اختصاصی یا خدمات پخش گوگل استفاده نمی‌کند.

NewPipe قصد دارد که بدون نشان دادن هر گونه تبلیغات آزاردهنده، یک تجربه برنامه تلویزیونی ویژه برای کاربران خود فراهم کند. این یک برنامه منبع باز با یک رابط بسیار بصری است. بهترین چیز در مورد این برنامه، پلیر پس‌زمینه است که به شما این امکان را می‌دهد تا هر گونه آهنگ در پس‌زمینه را در پس‌زمینه که از برنامه‌های دیگر استفاده می‌کنید پخش کنید.

برخی از ویژگی‌های برجسته NewPipe عبارتند از:

جستجوی ویدئو

نگاه کنید، گوش کنید، و ویدیوی یوتیوب را دانلود کنید.

باز کردن ویدیو در Kodi

 • پشتیبانی از / Orbot، ۱۰۸۰ p / ۲ k / ۴ k.
 • موضوع بندی، فهرست پخش، صف بندی مطالب، پشتیبانی از تاریخ بندی فایل ها

دانلود ویدیویی بسیار ساده است و سرعت دانلود سریع را فراهم می‌کند. این فرمت‌ها فرمت های فایل متفاوتی برای دانلود ویدیوهای یوتیوب و صوت ها ارائه می‌دهد. علاوه بر این، این برنامه حریم خصوصی را تضمین می‌کند چون هیچ داده کاربر را ذخیره نمی‌کند و یا از هر سرویسی که رفتار مصرف شما را آنالیز می‌کند استفاده نمی‌کند. دیگر ویژگی‌های قابل‌توجه آن شامل اشتراک کانال، حالت  pop up نمایش ویدیو، پشتیبانی از k4، تم‌های چندگانه و غیره است.

چگونه ویدیوهای یوتیوب را بر روی آندروید با استفاده از NewPipe دانلود کنیم

 • برنامه را نصب کنید.
 • برنامه را باز کنید و برای ویدئویی که می‌خواهید در نوار جستجو دانلود کنید، جستجو کنید.
 • روی ویدئوی مورد نظر خود از نتایج جستجو کلیک کنید.
 • روی دکمه دانلود ضربه بزنید و کیفیت و فرمت فایل را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید نام فایل را ادیت کنید.
 • روی OK کلیک کنید، و لینک دانلود شما به طور خودکار ایجاد خواهد شد.
 • شما می‌توانید برنامه NewPipe را از اف – Droid دانلود کنید. همچنین می‌توانید برنامه کاربردی را به طور مستقیم دانلود کنید اما نصب اف – Droid تضمین می‌کند که به روز رسانی‌ها را نیز دریافت کنید.
https://fossbytes.com/best-اندرویدی-video-downloaders/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *