دانلود از یوتیوب: آموزش دانلود از یوتیوب در ویندوز ۱۰ / ۸ / ۷ / XP

تماشای فیلم‌های یوتیوب روی کامپیوتر شخصی احتمالاً یکی از موارد مورد علاقه برای بسیاری از مردم است چون این سایت بسیاری از فیلم‌های HD را در بر دارد که تجربیات بصری فوق‌العاده‌ای را ارایه می‌دهند. اما چگونگی دانلود ویدیوهای یوتیوب همچنان یک مشکل محسوب می‌شود چون یوتیوب امکان دانلود مستقیم را فراهم نمی‌کند. بنابراین در این مقاله، من ۱۲ نرم افزار و روش برتر را برای شما انتخاب کرده‌ام که با استفاده از آنها می توان ویدیوهای یوتیوب را بر روی کامپیوتر خود ذخیره کرد. شرط می‌بندم که مناسب‌ترین روش را از میان این روش ها پیدا خواهید کرد.

دوازده روش برتر سال ۲۰۱۹برای دانلود ویدئو از سایت یوتیوب

در ادامه فهرست بهترین نرم افزارهای دانلود کننده یوتیوب از طریق کامپیوتر شخصی ارائه می شوند:

۱٫ Gihosoft TubeGet

۲٫ Freemake Video Downloader

۳٫ ۴K Video Downloader

۴٫ YTD Video Downloader

۵٫ Kastor All Video Downloader

۶٫ Winx YouTube Downloader

۷٫ aTube Catcher

۸٫ Airy

۹٫ ClipGrab

۱۰٫ Clip Converter

۱۱٫ VideoProc

۱۲٫ YouTube By Click

دانلود از یوتیوب + آموزش

۱٫ Gihosoft TubeGet

Gihosoft TubeGet یک نرم‌افزار دانلود در یوتیوب است که امکان دانلود ویدیوهای یوتیوب و دیگر وب سایت‌های پخش ویدیوی برتر را فراهم می کند، سادگی بهترین فاکتور است و این شعار توسعه دهنده این نرم‌افزار  بوده است. این نرم افزار تقریبا هر فاکتوری که برای یک دانلود کننده فیلم ضروری است را به همراه دارد. یک ویژگی شگفت‌انگیز دیگر در مورد این نرم افزار دانلود کننده ویدئو در فرمت MP4 این است که این ویدیو از ویدیوهای HD & UHD یوتیوب، که دارای وضوح تصویر مختلف از قبیل ۷۲۰ P، ۱۰۸۰ P، ۲ K، ۴ K & ۸ K هستند نیز پشتیبانی می‌کند.

Windows Free Download” ” ( نسخه مخصوصی سیستم عامل ویندوزی)

 Mac Free Download” “( نسخه مخصوص سیستم عامل مک )

این نسخه نرم افزاری هر دو نسخه ویندوز و Mac را پشتیبانی می کند، و همچنین با بسیاری از کارکردهای عملی، مانند دانلود تمام ویدیوهای موجود در فهرست پخش یوتیوب، ادغام می‌شود. با یک بار کیلیک کردن برای دانلود، می‌توانید از این برنامه به عنوان یکی از بهترین ابزارهای دانلود ویدیوی یوتیوب برای ذخیره ویدیوهای یوتیوب در ویندوز ایکس پی ، ویستا ۷/۸/۱۰ و ویندوزهای سری ۲۰۰۳/۲۰۰۸/۲۰۱۲/۲۰۱۶/۲۰۱۹ یا سایر تجهیزات نصبی بر روی هارد دیسک از قبلی کارت حافظه یا فلش ها تنها با یک کلیک استفاده کنید.

الگوریتم YouTube به طور مرتب تغییر می‌کند، بنابراین Gihosoft TubeGet کدها را به همراه از بین بردن باگزها و اضافه کردن مشخصه‌های جدید به روز رسانی می‌کند. و اکنون می تواند ویدیو را با وضوح و کیفیت بالا ۱۰۸۰P دانلود کند و توانایی دانلود ویدیوهای دارای کیفیت  ۴۸ / ۶۰ fps  و ویدئو های دارای محدودیت سنی را نیز دارد. اگر هنگام دانلود با عبارت عدم موفقیت روبرو شدید ، آخرین نسخه این نرم افزار را سریعا دریافت کنید و نرم افزار خود را به روز رسانی کنید..

مزایا:

۱. رابط پاک و عملیات شهودی، بدون آگهی و فاقد نرم‌افزارهایی که به همراه آن باید ارائه و استفاده شوند

۲. پشتیبانی از انواع وب سایت‌ها، دانلود هر گونه محتوا در فرمت SD و HD از یوتیوب، و استخراج مستقیم از یک ویدیوی یوتیوب.

۳. چندین ویدیو را به طور همزمان دانلود می کند و پهنای باند را همزمان محدود می کند.

۴. پشتیبانی از قابلیت دانلود زیرنویس های ترجمه خودکار فیلم ها که در برخی از ویدئوهای یوتیوب تعبیه شده است

۲. Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader یک متخصص دانلود کننده برای کاربران ویندوز است، چون ابزاری است که شامل بسیاری از عملکردهای مفید است. در این نرم افزار در حالی که دانلود می‌توانید سرعت دانلود را تا حد مورد قبول خود دانلود کنید. علاوه بر این، در صورتی که شما Dropbox  یا Google Drive را به عنوان مقصد پیش‌فرض خود تنظیم کرده باشید، می‌تواند ویدئوی مورد نظر شما در یوتیوب را به سمت  فضای ابری ذخیره کننده اطلاعات انتقال دهد و اطلاعات شما را تا بیش‌ترین حد حفظ کند، و این اطمینان را برای شما ایجاد کند که شما می‌توانید این فیلم‌ها را در هر پلتفرمی  مانند ویندوز، Mac، Android و IOS تماشا کنید.

Freemake Video Downloader نیز قابلیت دانلود تک کلیک را ایجاد می‌کند که تنها با روشن کردن این قابلیت در تنظیمات قابل استفاده است. این عملیات کاملاً خود – توضیحی است، وقتی که لینک ویدئو را در برنامه بازنشانی می کنید، رزولوشن تصویر ایده‌آل خود را انتخاب می‌کنید، و این ویدئو به زودی بدون هیچ گونه اتلاف وقتی با کیفیت دانلود می‌شود.

نکته: Freemake Video Downloader در حال حاضر ظاهرا امکان کار ندارد. من سعی کردم یک ویدیوی یوتیوب را دانلود کنم، و کار نکرد. من وب سایت رسمی آن را چک کردم، نرم‌افزار از ۲۸ فوریه ۲۰۱۸ به روز نشده بود، واقعاً خبر بدی برای طرفداران بزرگ آن بود.

مزایا:

۱. یک رابط مختصر و خوب، نیازهای اولیه به دست آوردن ویدئو از YouTube را برآورده می‌کند.

۲. یک حالت دانلود تک کلیک دارد.

۳- پشتیبانی از ویندوز ۱۰ / ۸ / ۷ / XP / ویندوز ویستا / ویندوز سرور در هر دو حالت ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی.

۳. ۴K Video Downloader

نرم افزار ۴K Video Downloader ، دارای یک کاربرد کاملاً مختصر و شهودی است بدون هیچ تابع اضافی بجز دانلود ویدئو کار می کند. ۴K Video Downloader یک حالت هوشمند دارد، زمانی که مد هوشمند را تنظیم کردید، می‌توانید یک ویدئو را بدون حتی انجام کاری بیشتر از یک کلیک، دانلود کنید، فقط یک کلیک کافی است، حدس بزنید که این امر زمان زیادی را برای شما ذخیره خواهد کرد. یک ویژگی جالب دیگر این است که ۴K Video Downloader  قابلیت چند زبانه و چند پلت فرمی را دارا است، که ویندوز، Mac & لینوکس را پشتیبانی کرده  و از زبان‌هایی مانند چینی سنتی چینی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ژاپنی و بسیاری دیگر پشتیبانی می‌کند.

YouTube در حال حاضر به طور جداگانه نوارهای ویدیویی / صدا را برای وضوح ویدیوهای رزولوشن بالاتر و به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها ذخیره می‌کند. ۴K Video Downloader این مشکل را با دانلود فایل صوتی و ترکیب آن‌ها به یک روش حل می‌کند که به کاربران امکان دسترسی به دانلود ۱۰۸۰ p، K  ۴ K , ۸ را در یک روش ساده بدون هیچ گونه انسداد را می‌دهد. هنگامی که محتویات فایل در  حالت HD کامل دانلود می‌شود، می‌توانید از مشاهده ویدئوی در قالب MP4 به صورت بی وقفه بر روی کامپیوتر خود لذت ببرید

اکثر مردم ۴K Video Downloader را به عنوان یک برنامه رایگان در نظر می‌گیرند، اما در واقع ویژگی‌هایی دارد. نسخه پرداخت‌شده به کاربران اجازه می‌دهد تا فهرست پخش یوتیوب را دانلود کنند که حاوی بیش از ۲۵ ویدیو در یک زمان است، یا شما می‌توانید در یک کانال یوتیوب اشتراک داشته باشید تا به محض آپلود یک ویدئو جدید  ، فوراً آن را دانلود کنید. اما برای اکثر مردم، نسخه رایگان بسیاری از چیزهایی را که نیاز دارند را پوشش می‌دهد. درست مانند Gihosoft TubeGet، شما باید جدیدترین نسخه را نصب کنید، در غیر این صورت در دانلود ویدیوهای یوتیوب مشکل خواهید داشت.

مزایا:

۱. ساده‌ترین نرم‌افزاری که تا به حال دیده بودم، باعث می‌شود که شما روی دانلود تمرکز کنید.

۲. یک حالت هوشمند دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدیو را با تنها یک کلیک دانلود کنند.

۳. پشتیبانی از ویدیو دانلود در چند زمینه مختلف.

۴. پشتیبانی از  ویدئوی یوتیوب در فرمت های MP۴، MKV، MP۳، M۴A، M۴A & و غیره

دانلود از یوتیوب + آموزش

۴٫ YTD Video Downloader

همانطور که استخر ویدئوهای یوتیوب به طور مداوم در حال افزایش است، افراد بیشتری می‌خواهند سهم خود را در این استخر داشته باشند، بنابراین همه آن‌ها باید محتوای جذابی ایجاد کنند، که به این ترتیب شانس ایجاد سهم بالاتر در این استخر آب سخت‌تر می‌شود. اگر چه این باعث خواهد شد که عوامل اصلی فعال در یوتیوب احساس خوبی نداشته باشند، از طرف دیگر، این خبر خوبی برای حضار خواهد بود، زیرا آن‌ها از ویدیوهای جدید بیشتری لذت می‌برند. برای دانلود این ویدئو در کامپیوتر شما، YTD ویدئو یک انتخاب دیگر است.

هنگامی که Downloader YTD YTD باز شد، شما هم نسخه اصلی و هم نسخه پشتیبان و هم یک مقایسه واضح از آن‌ها را خواهید دید. برای نسخه رایگان، ویدئو نمی‌تواند به طور همزمان بارگیری شود، بنابراین شما باید بنشینید و منتظر بمانید تا دانلود  یک ویدئو تا زمانی که شما می‌توانید ویدئوی بعدی را مشاهده می کنید ، به پایان برسد. این واقعاً هدر دادن زمان است، اما شما آنچه را که برای آن هزینه می‌کنید را دریافت می‌کنید. باید به خاطر داشته باشید که اگر گزینه ۱۰۸۰ p وجود ندارد به این معنی است که بالاترین رزولوشن تصویر  ارائه شده پایین است و کیفیت ۱۰۸۰ p برای این ویدئو در دسترس نیست. اما هنگامی که دانلود ویدیوهای حاوی ۱۰۸۰ p HD بر روی یوتیوب ارائه شده باشد YTD می‌تواند کار خود را به خوبی انجام دهد – بدون هیچ کلیک اضافی و یا فقدان کیفیت.

مزایا:

۱. آزاد کردن هر ویدیو از بسیاری از سایت‌های اشتراک گذاری

۲. یک رابط خوب و ساده که هر کسی می‌تواند یاد بگیرد که در عرض چند دقیقه از آن استفاده کند

۵٫ Kastor All Video Downloader

Kastor All Video Downloader محبوب‌ترین نرم‌افزار دانلود ویدئو در یوتیوب است زیرا یک موتور جستجوی تعبیه شده در خود را به همراه دارد. شما می‌توانید هر ویدئویی را که دوست دارید, بدون باز کردن مرورگر, جستجو و دانلود کنید. علاوه بر این, شما می‌توانید ویدئو را مستقیماً قبل از دانلود ببینید, و با سرعت بالا شما را تحت‌تاثیر خود قرار می‌دهد, چون هیچ محدودیت سرعتی ندارد.

وب سایت‌های استاندارد با این نرم‌افزار در دسترس هستند. علاوه بر این, این نرم افزار همچنین با بسیاری از وب سایت‌های  مخصوص بزرگ‌سالان سازگار است, بنابراین برای کسانی که می‌خواهند ویدیوهای hd را دانلود و ذخیره کنند, یک امتیاز بزرگ خواهد بود. اما این همه ویژگیهای این نرم افزار نیست بلکه پشتیبانی در حالت ساده نصب یک امتیاز بزرگ آن است  که آن را کاملاً تطبیق‌پذیر می کند.

مزایا:

کاربرد چند منظوره با کارکرده‌ای عملی متعدد در آن.

موتورهای جستجوی توکار که به کاربران امکان جستجو و دانلود مستقیم را می‌دهد.

پیش‌نمایش قبل از بارگیری.

دانلود از یوتیوب با روش های گوناگون

۶٫ Winx YouTube Downloader

Winx YouTube Downloader بیش از یک دهه است  که فعال است و اکنون کاملاً بر بازار ویدیوی آنلاین و میلیاردها محتویات ویدئویی آن, از درس‌های زبان, نمایش و رونمایی از  محصولات, و غیره تسلط دارد. همیشه چیزی در یوتیوب هست که می‌تواند نیازهای شما را برآورده کند. با حدود پنج میلیون ویدئو که در روز در یوتیوب دیده می‌شوند, جای تعجب نیست که این نرم افزار باعث جذب مخاطب بیشتر برای پیوستن به این سایت می‌شود.

با وجود بسیاری از ویدیوهای hd و مسحور کننده در یوتیوب, فرد باید حس اشتیاق را در قلب خود داشته باشد تا ویدیوهای یوتیوب را برای پخش آفلاین بر روی سیستم کامپیوتر خود ذخیره کنند. برای اینکه این اشتیاق را عملیاتی کنیم, می‌توانید Winx YouTube Downloader امتحان کنید, یک دانلود کننده ویدئوی یوتیوب دیگر برای پلتفرم  ویندوز است که می‌خواهم معرفی کنم. این نرم افزار ادعا می‌کند که به کاربران اجازه دانلود ویدیوهایی از بیش از ۳۰۰سایت‌های ویدیویی میزبانی ویدئو  از جمله سایت‌های مخصوص بزرگ‌سال را می‌دهد. این نرم‌افزار آنچه را که در رابط کاربری و عملیات ساده تبلیغ می‌کند, انجام می‌دهد: فقط کپی و بازنشاندن یک لینک یوتیوب به صورت دستی, تصمیم  درباره وضوح دانلود و شروع به ذخیره ویدئوها  کاری است که این نرم افزار می‌کند.

با تغییر الگوریتم‌های youtube  این نرم افزار برخلاف برخی دیگر از نرم افزارهای Gihosoft TubeGet & 4K Video Downloader, می تواند تا آخرین کد را به روز رسانی کند. عیب این روش این است که از دانلود چند گانه پشتیبانی نمی‌کند و در عین حال نمی‌تواند زیرنویس را ذخیره کند.

مزایا:

پشتیبانی از دانلود ویدیوهای HD و UHD در فرمت MP4در نسخه رایگان

سازگار و قابل استفاده در بسیاری از سایت های پخش ویدئویی محبوب و رایج

کاربری بسیار آسان

۷. aTube Catcher

تماشای فیلم‌های یوتیوب واقعاً برای بسیاری از مردم آرامش بخش است، اما دانلود آن‌ها برای مشاهده در حالت آفلاین یک مساله دیگر است. اگرچه شما دلایل زیادی برای دانلود ویدیوهای یوتیوب دارید، به خصوص وقتی که شما در حال حرکت و سفر و خارج از محدوده قابل دسترسی به گیرنده های  WiFi هستید، اما دریافت این ویدئوها کار آسانی نیست. اما با نرم‌افزار مناسب، شما می‌توانید به راحتی این محدودیت را کنار بگذارید و به فیلم‌هایی که دوست دارید دسترسی داشته باشید و aTube Catcher یکی از آن‌ها است. با ویژگی‌های قدرتمند آن می‌توان کل دانلود را به یک کار آسان تبدیل کرد.

صحبت از “aTube Catcher”، یک نرم‌افزار چند منظوره است که می‌تواند کارهای زیادی را انجام دهد. علاوه بر دانلود فیلم‌های آنلاین، می‌توانید ویدئو را به هر فرمت دیگری که دوست دارید تبدیل کنید. علاوه بر این، یک ضبط‌ صوت در صفحه نمایش وجود دارد که با آن می‌توانید هر آنچه در صفحه شما اتفاق می‌افتد را ثبت کنید. با داشتن بسیاری کارکردهای پیشرفته در یک نرم‌افزار، شرط می‌بندم با یک بار امتحان آن دیگر نمی‌توانید بدون آن زندگی کنید.

مزایا:

۱. از دانلود گروهی پشتیبانی می کند

۲. مشخصه ضبط از روی صفحه نمایش با کیفیت خوب را دارا می باشد

۸. Airy

Airy یکی از بهترین  دانلود کننده های ویدیوهای یوتیوب برای ویندوز  نسخه های XP / ۷  / ۸ / ۱۰ است که برای ذخیره فیلم‌های یوتیوب با کیفیت  HDو UHD استفاده می‌شود. هدف این نرم‌افزار این است که دانلود ویدئو به یک کار فوق‌العاده ساده تبدیل شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید کپی کردن و بازنشاندن لینک در نوار آدرس، انتخاب وضوح ویدئو و مقصد ذخیره خروجی است و شما با این کار به مدت طولانی ویدئو را بر روی دستگاه خود خواهید داشت. Airy هر دو نسخه ویندوز و Mac را برای ویدئوی پشتیبانی می کند

Airy یک حامی قوی از نرم افزارهایی است که در کنار صفحه ویندوز جایگزین می شوند و این از رابط کاربری آن به وضوح مشخص است. این نرم افزار دارای  یک رابط بدون هیچ گونه بدافزار به جز کارکردهای ضروری است که یک دانلود کننده  باید داشته باشند. خبر بد درباره Airy این است که نسخه رایگان تنها می‌تواند اجازه دهد کاربران ۲ ویدیو را دانلود کنند تا نیازهای خود را برآورده کنند. اگر آن را دوست دارید پس می‌توانید هزینه آن را بپردازید و این به شما این امکان را می‌دهد که چندین ویدیو را دانلود کنید، و یا همه ویدیوها را در فهرست پخش به طور همزمان دانلود کنید. به هر حال، شما آنچه را که برای آن پول می‌دهید، به دست می‌آورید.

مزایا:

۱. چیدمان بسیار ساده و شهودی

۲. بدون هیچ گونه بدافزار، حتی یک رایحه ضعیف در هوا.

۳. پشتیبانی از قابلیت ذخیره  ویدیوهای  ثبت شده در لیست پخش

۴. برنامه دانلود را درست جایی که آن جا گذاشته‌اید مجددا قابل استفاده می کند

۹. ClipGrab

یکی دیگر از نرم افزارهای دانلود کننده که دوست دارم توصیه کنم ClipGrab است. ClipGrab یک نرم‌افزار رایگان است، تکرار می‌کنم، این ابزار رایگان است. اگر چه این یک وعده غذای رایگان است، باید در هنگام نصب این برنامه مراقب باشید، چون دارای ابزارهای تبلیغاتی همراه خود از قبیل مرورگر اپرا لذا، سعی کنید از استفاده از این ابزارهای تبلیغاتی اجتناب کنید. به جز این ابزارهای تبلغیاتی، ClipGrab یکی از بهترین فیلم‌های ویدیویی است که قابلیت دانلود مفصل از YouTube را فراهم می‌کند.

شما می‌توانید به طور مستقیم ویدئوهای یوتیوب را با کپی لینک از YouTube دانلود کنید، یا می‌توانید در جستجوی ویدئو از طریق کلمات کلیدی که یک مرورگر ساخته شده‌است، جستجو کنید. و همچنین یک تنظیمات پروکسی هم دارد، است .  نصب IP و پورت، از طریق پروکسی با موفقیت شکل می‌گیرد. این نرم افزار نه تنها ویدیو را دانلود می‌کند بلکه صوت را از ویدئوی یوتیوب استخراج می‌کند و آن را به عنوان فایل‌های MP۳ روی کامپیوترتان نگه می‌دارد.

مزایا:

۱. به شما اجازه دهید تا فیلم‌های یوتیوب را از نوار جستجوی تعبیه شده در آن جستجو کنید

۲. دارای یک سرور پروکسی است

۳. دسته‌ای از ویدئوها را دانلود کرده و حتی  در صورت قطع شدن دانلود مجددا دانلود را ازسر می‌گیرد.

۱۰٫ Clip Converter

آیا واقعاً باید یک نرم‌افزار مبتنی بر دسک تاپ را روی کامپیوترتان نصب کنید تا فیلم‌های یوتیوب را دانلود کنید؟ نه، دسترسی به یک وب سایت آنلاین کافی است. و Clip Converterیکی از آنهاست. این یک برنامه مبتنی بر وب است که به طور ویژه برای کاربران ساخته شده‌است تا ویدیو را از سایت‌های اشتراک ویدیویی آنلاین ذخیره کنند تا بتوانند آن‌ها را در حالت آفلاین مشاهده کنند. به عنوان یک سایت مبتنی بر وب، شما می‌توانید احساس آزادی کنید که از آن استفاده کنید هیچ مهم نیست اگر شما یک ویندوز، Mac، لینوکس، آندروید یا iOS دارید و بر روی آنها کار می کنید در هر حالت امکان استفاده از این ابزار را خواهید داشت.

Clip Converter دقیقاً همان چیزی است که از نام آن پیداست . این مساله می‌تواند با پروتوکل های ویدئویی چندگانه، از ۴۸۰ P، ۷۲۰ P تا ۲ K، ۴ K & ۸ K سازگار باشد ، و نیازی به ثبت ندارد. یک چیز در مورد. Clip Converterبسیار واضح است و آن هم این است که این ابزار به طور کامل بر روی سایت‌های ویدئویی آنلاین تمرکز دارد.

Clip Converter نمی‌تواند ویدیوهایی را دانلود کند که حاوی موسیقی هستند، به ویژه آن ویدیوهایی است که برچسب Vevo دارند، و همچنین قابلیت پشتیبانی از ویدیو در رزولوشن بالاتر از ۱۰۸۰ p را ندارد. زمانی که من سعی می‌کنم ۸ ویدیو را با سرعت ۶۰ فریم دانلود کنم، اندازه آن بسیار کوچک‌تر از یک ویدیو بارگیری شده توسط Gihosoft TubeGet است. این نقص‌ها از زیبایی ضروری یشم سبز نمی‌کاست، Clip Converterهنوز یکی از بهترین downloader YouTube برای ویندوزهای ویستا و ویندوزهای نسخه۱۰ / ۸ / ۷   XPدر لیست من است.

مزایا:

۱. سازگار با همه مرورگرهای محبوب

۲. پشتیبانی از ویدئوهای یوتیوب با کیفیت های مختلف تا ۸ K

۱۱٫  VideoProc

آخرین ابزاری که دوست دارم معرفی کنم، VideoProc است، بدون این ابزار ، این لیست کامل نخواهد بود. با افزایش رقابت صنعت نرم‌افزار، استفاده از یک ابزار  دارای همه ویژگیها به یک روند تبدیل شده‌است. همانطور که این نام نشان می‌دهد، یک نرم‌افزار  کامل به این معنی است که در آن  و در یک برنامه ویژگی‌های بسیاری ترکیب شده باشند، تا آن را قدرتمندتر، و رقابتی‌تر کند و VideoProc قطعاً یک نمونه کامل از این  گروه نرم‌افزاری است.

 VideoProc ۴ ویژگی اصلی دارد: ویرایشگر ویدیو، مبدل دی وی دی، پشتیبانگیر، دانلودکننده ویدیو ، ضبط‌کننده از صفحه نمایش. ویژگی‌های ویرایشی این ابزار به کاربران امکان برش دادن، کراپ کردن، ترکیب، اضافه کردن زیرنویس، اعمال آثار و فیلترها را می‌دهد، و  امکان تبدیل ویدیوهای شما را به فرمت های دیگر نیز می دهد. ویژگی‌های ضبط تصویر به کاربران این امکان را می‌دهد که ویدیو را از صفحه رومیزی رایانه یا از دوربین webcam  و یا هر دو حالت یک زمان در حالت عکس – در تصویر ثبت کنند، و این باعث می‌شود که این ابزار یک ابزار برای یک عاشق و مربی ورزش، مربیان و مشتاقان  به برنامه ها و ضبط های زنده  باشد.

اما در این میان یک نکته وجود دارد و ان هم این است که این ابزار به یک موتور دانلود کننده قدرتمند مجهز است که می تواند فیلم ها را به صورت دسته ای دانلود کند و قابلیت دانلود موسیقی، ویدیوهای ۶۰ فریم در ثانیه ، فهرست پخش،  و ذخیره ویدئوهای ارائه شده در توییتر وفیس بوک و  بسیاری از سایت‌های محبوب دیگر را دارد، و وضوح تصویر ذخیره شده توسط آن  می‌تواند تا حد ۱۰۸۰ P / ۴ K – ۸ K را بدون هیچ دردسر باشد.

مزایا:

۱. استفاده آسان از این دانلود کننده ویدیویی قدرتمند برای بسیاری از سایت‌های ویدیویی آنلاین

۲. پشتیبانی از دانلود ویدئوهای خصوصی ۴K و ۸K از یوتیوب

۳. سازگار با تمام سیستم‌عامل ویندوز مانند ویندوز های ویستا، XP، سرور ۲۰۰۳ و ویندوزهای ۷ و ۸ و ۱۰٫

۱۲٫ YouTube By Click

ما می‌دانیم که به روز رسانی‌های نرم‌افزاری برای ارائه اشکال، ویژگی‌های جدید، و یا تغییر عملکرد رابط کاربر  و یا از بین بردن باگزها ارائه می شود.. با این حال، اگر هنوز به ویندوز XP، ویستا یا ویندوز سرور ۲۰۰۳ وابسته هستید، احتمالاً متوجه شده‌اید که بسیاری از نرم‌افزارها فقط از ویندوز ۷، ۸ & ۱۰ پشتیبانی می‌کنند و از سیستم‌عامل قدیمی پشتیبانی نمی‌کنند. اگر لازم است که ویدئوهای یوتیوب را بر روی کامپیوتر قدیمی ویندوز دانلود کنید، پیدا کردن بهترین نرم‌افزار دانلود ویدیوی یوتیوب که با آن سازگار است، امری بسیار مهم است. YouTube By Click نرم افزاری است که با کلیک روی آن می توانید به هدف خود دست پیدا کنید.

علاوه بر این که این نرم‌افزار در هر دو حالت ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی کار می‌کند، می‌تواند به شما کمک کند تا ویدیو را از مجموعه‌ای از سایت‌های ویدئویی، مانند YouTube، Vimeo، فیس بوک، اینستاگرام، Dailymotion و غیره دانلود کنید. همانطور که نام آن نشان می‌دهد، میتوان تمام فهرست پخش ویدیوی یوتیوب را به صورت عمده تنها با یک کلیک با یک سرعت بسیار سریع دانلود کرد، بدون اینکه  نیاز به انتخاب ویدئو به صورت یک به یک وجود داشته باشد.

این برنامه در دو نسخه موجود است: نسخه رایگان، نسخه دارای ویژگی محدود و نسخه ویژه. نسخه پولی توانایی دانلود ویدئوهای نامحدود را دارد، از دانلود ویدیوهای دیجیتالی بسیار طولانی HD (حتی بیش از ۱ ساعت) پشتیبانی می‌کند و زیرنویس ها را نیز در دسترس قرار می‌دهد. علاوه بر این، همچنین ویژگی‌های دیگری نیز دارد، از جمله دانلود چندین ویدیو در یک زمان، گرفتن ویدئوهای خصوصی از ویدئوهای فیس بوک و یوتیوب غیره.

دانلود از یوتیوب در ویندوز ۱۰ / ۸ / ۷ / XP و ویستا

تمام این ۱۲ ابزار دانلود کننده فیلم های ویدئویی که در یوتیوب منتشر شده‌اند می‌توانند ویدئو را از یوتیوب و دیگر سایت‌های ویدئویی آنلاین ذخیره کنند و همچنین ویژگی‌های منحصر به فرد خود، مزایا و معایب خاص خود را دارند که در مورد آنها مطالبی ارائه شد. هیچ برنامه کاربردی کامل بدون عیب و نقص در دنیا وجود ندارد، بنابراین شما باید جنبه‌های منفی آنها را نیز در نظر بگیرید در عین حال که از مزایای آن‌ها لذت می‌برید. حال بیایید به فرآیند بعدی بپردازیم: آن‌ها چطور کار می‌کنند؟ از آنجا که تمام این ابزارهای دانلود کننده ویدئو از یوتیوب برای ویندوز ۷، ۸، ۱۰، XP و ویستا طراحی شده اند امکان استفاده از آنها بر روی این سیستم عامل ها وجود دارد، در اینجا من Gihosoft TubeGet را به عنوان مثال به شما می‌گویم که چطور می‌توانید ویدیوهای یوتیوب را بر روی کامپیوترتان دانلود کنید.

۳ گام آسان برای دانلود ویدیوهای یوتیوب در کامپیوتر

۱. نشانی اینترنتی ویدئویی را که می‌خواهید دانلود کنید کپی کنید ، Gihosoft TubeGet را باز کنید و سپس روی “+ بازنشاندن نشانی اینترنتی” کلیک کنید.

۲. مدت کوتاهی پس از شناسایی و بارگذاری ویدئوی یوتیوب، باید فرمت خروجی، رزولوشن و مسیر ذخیره را انتخاب کنید. شما می‌توانید برای ذخیره این ویدئو کارت SD یا دسک تاپ  در فرمت MP۴ یا سایر فرمت های ویدیویی را انتخاب کنید.

۳. زمانی که آماده هستید، روی عبارت “بارگیری” کلیک کنید و سفر دانلود خود را آغاز کنید.

نکات: Gihosoft TubeGet قابلیتی دارد که می تواند ازسر گرفتن دانلود ها را پشتیبانی می‌کند. زمانی که یک دانلود را متوقف می‌کنید، این نرم افزار وضعیت کار دانلود را ثابت خواهد کرد. دفعه بعد وقتی که ابزار را راه‌اندازی می‌کنید به دانلود از جایی که از آن متوقف شده بوده  ادامه می‌دهد.

سخن نهایی

حالا که من در سال ۲۰۱۹ به شما ۱۲ نرم افزار برتر دانلود ویدئویی را برای ویندوز نشان دادم، دوست دارم از شما نیز مطالبی را بشنوم. نظر شما در مورد این لیست چیست؟ یا شاید من یک ابزار با کیفیت بالا را از دست داده باشم. یا فقط یک راه‌حل عالی برای صرفه‌جویی در ویدیوهای یوتیوب پیدا کرده‌ باشید. در هر صورت، اگر تمایل داشتید نظرات خود را ادامه این مطلب بگذارید.

منبع

One thought on “دانلود از یوتیوب: آموزش دانلود از یوتیوب در ویندوز ۱۰ / ۸ / ۷ / XP

  1. ببخشید من دنبال مترجم تلوگو میگردم ویدئو زیادی هستش که تلوگو هستن و بعضیاش انگلیسی هم قاطی داره خیلی کم هستن که تو یوتیوب زیرنویس داشته باشن تا گزینه زیرنویسو بزنم ببینم چی میگه میشه کمکم کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *