دانلود از یوتیوب در کروم : راهی آسان برای دانلود ویدیو

چطور می توان به راحتی ویدیوهای یوتیوب را دانلود کرد؟ آموزش دانلود از یوتیوب در کروم و دانلود از یوتیوب با اکستنشن کروم و با استفاده از سایت‌ های آنلاین.

 WikiHow به شما یاد می‌دهد چطور یک ویدئوی یوتیوب را از داخل مرورگر وب گوگل کروم دانلود کنید. بهترین شرط برای دانلود فیلم‌های HD بدون تبلیغات و یا محدودیت، استفاده از ۴K Video Downloader  براساس کامپیوتر شما است، اما شما هنوز هم می‌توانید از برخی وب سایت برای دانلود ویدئو در گوگل کروم استفاده کنید.

انواع روش‌های دانلود از یوتیوب در کروم

دانلود از یوتیوب با افزونه گوگل کروم

به خاطر داشته باشید که اغلب سایت‌های دانلود YouTube از طریق تبلیغات پشتیبانی مالی می شوند، و امکان دانلود ویدئوهای تحت قانون کپی رایت در آنها وجود ندارد؛ اغلب سایت‌های دانلود YouTube در فرمت ۱۰۸۰ p ویدیو را دانلود می‌کنند. از آنجا که دانلود فیلم‌های یوتیوب، شرایط و شرایط Google’s را نقض می‌کند، در قابلیت های معمولی ارائه شده در گوگل کروم معمولا امکان دانلود این ویدئوها وجود ندارد.

نصب YouTube Video Downloader Extension

۱.گوگل کروم  را باز کنید. روی آیکون app  Chrome ، که شبیه به یک کره قرمز، زرد، سبز و آبی است، یک بار یا دوبار کلیک کنید.

.۲سایت YouTube Video Downloader Extension را باز کنید. برای انجام این کار  در گوگل کروم به این ادرس بروید: http: / /addoncrop.com / youtube_video_downloader

۳.روی دانلود برای کروم کلیک کنید. این آیکن در سمت راست صفحه قرار دارد. فولدر ZIP Video YouTube روی کامپیوترتان دانلود خواهد شد.

* بسته به تنظیمات مرورگر، ممکن است ناچار شوید ابتدا باید یک مکان ذخیره را قبل از دانلود فولدر انتخاب کنید.

۴.فولدر بارگیری شده را بازگشایی  کنید. بسته به سیستم عامل خود کارهای زیر را انجام دهید:

ویندوز – – دوبار روی فولدر ZIP کلیک کرده تا آن را باز کنید، در بالای پنجره استخراج شود، روی بازگشایی همه فاکتورها در نوار ابزاری که ظاهر می‌شود، کلیک کرده، و زمانی که فعال شد ، روی دکمه بازگشایی کلیک کنید.

مک – – دوبار روی پوشه ZIP کلیک کنید تا فرآیند بازگشایی را شروع کند.

ادامه آموزش دانلود از یوتیوب در کروم

.۵ روی علامت سه نقطه  در گوشه سمت راست پنجره کروم کلیک کنید. منوی کرکره‌ای از بالا به پایین به نمایش در خواهد آمد.

۶.گزینه ابزارهای بیشتر، را انتخاب کنید. این گزینه در منوی کرکره‌ای است. انتخاب آن باعث می‌شود که منوی بازشو باز شود.

۷.روی ضمیمه‌ها کلیک کنید. این گزینه را در منوی پاپ آپ خواهید دید. انجام این کار صفحه ضمیمه‌ها را باز می‌کند.

۸.روی “حالت توسعه دهنده” قبلی کلیک کنید

. این گزینه  در سمت راست صفحه ضمیمه‌ها قرار دارد. انجام این کار باعث می‌شود که سوئیچ روشن شود و این امر حاکی از آن است که شما می‌توانید ضمیمه های مورد نظر خود  را از فولدر انتخاب و نصب کنید.

۹.بر روی گزینه Load unpacked کلیک کنید. این گزینه  در بالای سمت چپ پنجره قرار دارد. انجام این کار پنجره انتخاب فایل را باز می‌کند.

۱۰.پوشه YouTube Downloader را باز کنید. اگر در حال حاضر باز نیست ، دوبار بر روی آن فولدر مشابهی با همان نام که فولدر ZIP شده دانلود شده بود ، کلیک کنید.

۱۱.یک‌بار بر روی پوشه ” YouTube Video Downloader – 15.0.6کلیک کنید. این پوشه در داخل پوشه بازگشایی شده قرار دارد. هنگامی که فولدر را انتخاب کردید روی آن کلیک کنید.

۱۲.روی OK کلیک کنید. با انجام این کار فولدر دانلود شده در کروم آپلود شده و ، در نتیجه ضمیمه مورد نظر نصب می شود.

دانلود ویدئو از یوتیوب

۱۳.با رفتن به https: / /www.youtube.com / در گوگل کروم، YouTube را باز کنید. این صفحه وب سایت یوتیوب را باز می‌کند.

انتخاب ویدیو برای دانلود از یوتیوب در کروم

۱۴.یک ویدئو برای دانلود انتخاب کنید. با وارد کردن نام  فیلم در نوار جستجو به دنبال یک ویدیو بگردید ، سپس روی ویدئویی کلیک کنید که می‌خواهید آن را دانلود کنید.

۱۵.ویدئوی انتخاب‌شده خود را دانلود کنید. برای انجام این کار روی فلش قرار گرفته در سمت پایین صفحه که رو به پایین است کلیک کنید تا این کار را دانلود کنید. این کار، نسخه دارای بالاترین کیفیت را از ویدئو (به استثنای ۱۰۸۰ p) را برای دانلود بر روی کامپیوترتان ارسال می‌کند.

همچنین می‌توانید در سمت راست ویدئو کلیک کنید و سپس یک کیفیت متفاوت انتخاب کنید. این کار ویدیو را از طریق وب سایت طرف سوم تغییر فرمت داده و قبل از اجرا آن را آماده سازی می کند. لذا شما این کار را با ریسک خودتان انجام دهید.

* بسته به تنظیمات مرورگر، ممکن است ابتدا ناچار شوید یک مکان ذخیره انتخاب کرده و یا بارگیری را قبل از دانلود آن تایید کنید.

روش ۲: استفاده از سایت YouDownloader

۱.گوگل کروم را باز کنید.روی آیکون app Chrome یک بار یا دوبار ، که شبیه به یک کره قرمز، زرد، سبز و آبی است، کلیک کنید

۲. YouTube را باز کنید. در گوگل کروم با وارد کردن این آدرس https: / /www.youtube.com / وب سایت یوتیوب را باز کنید.

۳.یک ویدئو برای دانلود انتخاب کنید. با وارد کردن نام ویدئو به نوار جستجو به دنبال یک ویدیو بگردید و وارد کنید، سپس روی ویدئویی کلیک کنید که می‌خواهید آن را دانلود کنید.

۴.از نشانی ویدئوی مورد نظر خود نسخه‌برداری کنید. روی آدرس ویدئو در نوار آدرس در بالای پنجره کروم کلیک کنید، سپس Ctrl + C (ویندوز) یا فرمان + C (مک) را فشار دهید تا آن را کپی کنید.

آدرس دانلود از یوتیوب در کروم

۵.   YouDownloader  را باز کنید. در نوار آدرس گوگل Chrome’s به https: / /youdownloader.net / بروید.

۶.روی لینک “جستجو یا بازنشاندن” در اینجا کلیک کنید. این گزینه  در بالای صفحه است.

۷.لینک کپی شده را بازنشانی کنید. Ctrl + V (ویندوز) یا فرمان + V (مک) را فشار دهید تا این کار را انجام دهید. شما باید آدرس ویدئوی کپی شده در جعبه متن را ببینید.

۸.برای بارگیری کلیک کنید. دکمه قرمز رنگ قرار گرفته در سمت راست لینک را کلیک کنید.

اگر گزینه‌های دانلود ویدئو به طور خودکار زیر جعبه متن ظاهر شوند از این مرحله صرف نظر کنید.

۹.کیفیتی که می‌خواهید را پیدا کنید. در فهرست نهایی گزینه‌های کیفیت ویدئو، بالاترین کیفیت مورد نظر خود برای دانلود را بیابید (به عنوان مثال، ۷۲۰ P)

* اگر لینک‌های صوتی فهرست‌شده را در این قسمت می بینید ، ابتدا روی گزینه MP4 که بالای گروه “نوع فایل” قرار گرفته کلیک کنید.

۱۰.برای دانلود کلیک کنید. این ویدئو با کیفیت مورد نظر شما دانلود خواهد شد. انجام این کار باعث می‌شود که ویدئو دانلود بر روی رایانه شما آغاز شود.

* بسته به تنظیمات مرورگر، ممکن است ابتدا باید لازم باشد یک مکان ذخیره انتخاب کرده و یا دانلود را قبل از شروع دانلود تایید کنید.

دانلود ویدئو از یوتیوب

روش سه: استفاده از وب سایت Convert2MP3

۱.گوگل کروم را باز کنید.روی آیکون app Chrome یک بار یا دوبار ، که شبیه به یک کره قرمز، زرد، سبز و آبی است، کلیک کنید

۲.YouTube را باز کنید. در گوگل کروم با وارد کردن این آدرس https: / /www.youtube.com / وب سایت یوتیوب را باز کنید.

۳.یک ویدئو برای دانلود انتخاب کنید. با وارد کردن نام ویدئو به نوار جستجو به دنبال یک ویدیو بگردید و وارد کنید، سپس روی ویدئویی کلیک کنید که می‌خواهید آن را دانلود کنید.

۴.از نشانی ویدئوی مورد نظر خود نسخه‌برداری کنید. روی آدرس ویدئو در نوار آدرس در بالای پنجره کروم کلیک کنید، سپس Ctrl + C (ویندوز) یا فرمان + C (مک) را فشار دهید تا آن را کپی کنید.

۵.وب سایت Convert2MP3را باز کنید. در گوگل کروم به این آدرس بروید http://convert2mp3.net/en/index.php. این برنامه قادر است ویدئوهایی یوتیوب را که تحت قانون کپی رایت نیستند در کامپیوتر شما دانلود کند می‌تواند ویدیوهای را دانلود کند .

در صورتی که ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P  داشته باشد این برنامه قابلیت دانلود با این کیفیت را دارد.

آموزش دانلود از یوتیوب در کروم

۶.روی “وارد کردن لینک ویدئو” کلیک کنید. این جعبه متن در بالای صفحه قرار دارد.

۷.آدرس لینک ویدئو کپی شده را در بخش آدرس لینک ها بازنشانی کنید. Ctrl + V (ویندوز) یا فرمان + V (مک) را فشار دهید تا این کار را انجام دهید. شما باید آدرس ویدئو کپی شده در جعبه متن نمایان می شود.

۸.روی جعبه mp۳ کلیک کنید. این سمت راست آدرس video’s است. منوی کرکره‌ای به نمایش در خواهد آمد.

۹.روی mp۴ کلیک کنید. این گزینه در کنار بخش آدرس ویدئویی قرار دارد. با انجام این کار یک منوی کرکره ای نمایان می شود.

۱۰.کیفیت مورد نظر خود را در صورت لزوم انتخاب کنید. اگر می‌خواهید کیفیت ویدئو را بالا ببرید، روی قسمت “کیفیت” کلیک کنید، سپس با کیفیت بالاتر (مثلا، ۱۰۸۰ p) در منوی کرکره‌ای کلیک کنید.

* اگر حداکثر کیفیت تان برابر با ۷۲۰ صفحه باشد، شما نمی‌توانید کیفیت های بالاتر را انتخاب کنید.

۱۱.روی گزینه ” CONVERTتبدیل” کلیک کنید. این دکمه نارنجی در سمت راست جعبه متن قرار می‌گیرد. انجام این کار به Convert۲MP۳ اجازه می‌دهد تا به دنبال ویدئو مورد نظر شما بگردد.

اگر شما خطایی را می‌بینید که می‌گوید ” ما متاسفیم. تبدیل فیلم‌های موسیقی از یوتیوب در منطقه / محدوده شما ممکن نیست “، ویدئوی انتخابی شما تحت قانون کپی رایت (نه لزوماً موسیقی) است که مانع از دانلود شدن از طریق Convert۲MP۳ می‌شود.

۱۲.روی گزینه دانلود کلیک کنید. دکمه دانلود دکمه سبز در وسط صفحه است. با کلیک روی این گزینه، دانلود ویدئوی مورد نظر شما بر روی کامپیوترتان شروع خواهد شد.

* بسته به تنظیمات مرورگر، ممکن است ابتدا لازم باشد یک مکان ذخیره انتخاب کرده و یا دانلود را قبل از شروع دانلود تایید کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *