دانلود فیلم از یوتیوب با SS

 آیا یک ویدیوی یوتیوب را می‌بینید که می‌خواهید آن را دانلود کنید؟ آیا می‌خواهید یک ویدیوی یوتیوب را در قالب MP۳ دانلود کنید؟ لازم نیست با نصب ویدئوی یوتیوب به خودتان فشار وارد کنید. یک ترفند ساده برای دانلود یک ویدئو به راحتی وجود دارد. این مقاله به شما یاد می‌دهد چطور از یوتیوب با استفاده از SS دانلود کنید.

بارگیری ویدیوهای یوتیوب با استفاده از پیشوند “ss” نیاز ندارد که هیچ برنامه‌ای را بر روی سیستم خود نصب کنید یا دنبال هر گونه بروزرسانی در مرورگر خود باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی “اس اس” را به نشانی اینترنتی ویدئوی YouTube که می‌خواهید دانلود کنید، اضافه کنید. شما می‌توانید از ویدئوی دانلود شده از طریق “اس اس” در هر دستگاه، چه آندروید، iPhone و یا دستگاه‌های ویندوز استفاده کنید. شما می‌توانید از آن در هر دو لپ‌تاپ و دسکتاپ استفاده کنید و قطعاً می‌توانید از آن با هر مرورگر استفاده کنید. شما می‌توانید ویدئوی یوتیوب را به طور مستقیم به فرمت MP۳ تبدیل کنید. تصاویر می‌توانند در هر قالب بارگیری شوند ( MPEG: FLV، MP۳، MP۴، و (MPEG بسته به موردی که انتخاب کرده‌اید. البته به خاطر داشته باشید که نمی‌توانید ویدئوهای دارای محدودیت و انحصاری  یوتیوب را دانلود کنید

نحوه بارگیری ویدئو از یوتیوب با استفاده از SS

مراحل و دستورالعمل‌های زیر به شما یاد خواهند داد که چطور از “پیشوند” برای دانلود ویدیوهای یوتیوب استفاده کنیم: به جستجوگر خود بروید و برای ویدئویی که می‌خواهید با استفاده از موتور جستجوی یوتیوب دانلود کنید، جستجو کنید. روی ویدئو کلیک کنید تا آن را پخش کنید و سپس آن را متوقف کنید. به نشانی اینترنتی ویدئویی بروید و “ss” را قبل از “youtube.com” اضافه کنید. همانطور که در زیر نشان‌داده شده‌است و روی آن کلیک کنید.

به صفحه دیگری منتقل خواهید شد که در آن می‌توانید ویدئو را ذخیره کنید. این صفحه وب سایت اصلی است که به نام ذخیره شده شناخته شده‌است. این صفحه تمام اطلاعات مربوط به ویدئویی که می‌خواهید دانلود کنید را نمایش خواهد داد. شما چنین اطلاعاتی را مانند مدت، عنوان ویدئو، و همچنین لینک دانلود ویدیویی پیدا خواهید کرد. در سمت راست بارگیری در رنگ سبز، منوی کرکره‌ای را خواهید دید. روی آن کلیک کرده و فرمتی را انتخاب کنید که می‌خواهید آن را دانلود کنید. اگر می‌خواهید آن را به MP۳ تبدیل کنید، روی گزینه “HD / MP۳” کلیک کنید تا دانلود خود را آغاز کنید.

این حقه بسیار سریع و آسان است. زمانی که کارتان تمام شد, باید ویدئو را در فرمت مشخص‌شده در پوشه بارگیری پیدا کنید. امیدواریم این مقاله مفید باشد. شما می‌توانید سایر مقالات مفید را در مورد نحوه انجام کارهای زیادی در سایت ما بیابید.

https://www.legit.ng/1138418-how-download-youtube-using-ss.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *