۶ گام ساده برای انجام آرایش عروسی با کیفیت بالا در خانه

مهمانان عروسی شما ممکن است تنها برای آرزوی خوشبختی شما همراه شوند ، اما همراه آنها دوربین‌های موبایل ، دوربین‌های دیجیتال و دوربین‌های ویدیویی هست که همه آن‌ها باهوش‌تر ، واضح‌تر و بهتر هستند . و از صورت شما صدها عکس گرفته خواهدشد . آیا آرایش با کیفیت بسیار بالا شما آماده است ؟

این آرایش با کیفیت بسیار بالا چیست که همه در مورد آن صحبت می‌کنند ؟ آیا تعریف بالا یک مقوله جدید از محصول را تشکیل می‌دهد یا آن یک برند جدید است ؟

مفهوم آرایش با کیفیت بسیار بالا از چند دهه قبل آغاز شده‌است . با بهبود وضوح تلویزیونی ، مجریان وبازیگران و مجریان خبری از دیدن همه منافذ و تمام نقص های خودکه به وضوح در صفحه نمایش ظاهر میشود ، وحشت داشتند . آرایش پنککی دوره قبل از قاب بیرون رفته بود و چیزی جدید مورد نیاز بود . اصلاح و بهبود

شما به عنوان یک عروس باید در هنگام نهایی کردن تصویر یک هنرمند بزرگ ، همواره در خاطرها باقی بمانید. در هاله جادویی این دنیای جدید گرفتار نشوید . در عوض ، این مقاله را بخوانید و متوجه شوید که آرایش عروسی با کیفیت بسیار بالا به اندازه استفاده از محصولات فانتزی یا گران‌قیمت نیست ، بلکه تکنیکی است که به خوبی با موشکافی زیاد یک دوربین با قدرت تفکیک بالا نشان داده می‌شود .

در اینجا مراحل آرایش با کیفیت بسیار بالا برای رسیدن به ظاهر عروس و داماد ، روی دوربین و خارج از دوربین وجود دارد .

بخوانید: رشد ابرو با طب سنتی : افزایش رشد ابرو با شیر و پیاز

۶ گام برای رسیدن به آرایش عروسی با کیفیت بسیار بالا

۱.مرطوب کننده و سپس پایه را اعمال کنید

پوست خود را به خوبی تمیز کنید ( ما Olay مرطوب کننده را دوست داریم ) و یک پرایمر نزدیک به رنگ پوست خود استفاده کنید .

اکنون با فونداسیون شروع کنید . از یک برس استفاده کنید و نه انگشت و یا اسفنجی که در تمام این سال‌ها از آن استفاده کرده اید .

نه تنها استفاده از برس مصرف مواد را بیشتر نمیکند ، بلکه مانع هدر رفتن محصول خواهد شد .

* اگر برای مدت طولانی به عنوان عروس روبروی دوربین خواهید بود ، می‌توانید از یک برس برقی برای پخش کردن برای زدن این فونداسیون استفاده کنید .

آرایش عروسی با کیفیت بالا

۲. پوشش دهنده

از این محصول برای پوشش حلقه‌های تیره یا لکه‌ها استفاده کنید . دوباره ، از برس و نه انگشتان خود استفاده کنید . استفاده از کرم رنگ صورتی یا هلویی رنگ به پنهان کردن حلقه‌های تاریک کمک می‌کند . برای بقیه صورت ، از یک تن رنگ یا دو رنگ روشن‌تر از پایه استفاده کنید .

.۳ منافذ با را با یک کنترل چربی و مات کننده کم کنید

در آرایش عروسی با کیفیت بالا از کرم مات کننده برای پنهان کردن خطوط ریز یا منافذ بزرگ استفاده کنید . هم چنین برای کسانی که مناطق چرب آزاردهنده دارند مفید است . حالا می‌توانید از انگشتان خود برای فشار دادن مقدار کمی از محصول که نیاز دارید استفاده کنید .

۴ .پودری برای صورت شما

از پودر بی‌رنگ برای تثبیت پایه ارایش استفاده کنید . آن را با یک برس یک بار یا حتی بیشتر روی پوست بمالید و توجه ویژه‌ای به چشم‌ها ، چانه ، بینی و پیشانی تان کنید .

۵ .کمی رنگ پیدا کنید

اکنون که پایه آرایش عروسی با کیفیت بالا انجام می‌شود ، می‌توانید رنگ را به لب، گونه و چشم‌های خود اضافه کنید.

دوربین به خوبی رنگ ها را نشان می دهد بنابراین به میزان رنگی که صورت شما را پر کند توجه ویژه ای داشته باشید

* اما این به این معنا نیست که شما در افزودن مقداری رنگ قرمز به گونه خود تردید کنید ، چون دوربین شما را واضح تر نشان می دهد . با این حال از رنگ‌های روشن دوری کنید

* در حالی که بر روی ابروان خود کار می‌کنید ، به یاد داشته باشید که پیشانی بسیار زیاد در دوربین عجیب به نظر می‌رسد .

تنها برای تعریف آن از رنگ استفاده کنید

از رنگهای روشن برای ابرو و بالای چروک چشم استفاده نکنید

دوربین این چیزها را به سرعت می‌گیرد و ، به ما اعتماد کنید

۶. کنترل مراحل پایانی کار

تنظیمات نور در داخل و خارج را بررسی کنید . این عروسی می‌تواند در فضای داخلی باشد ، اما شما در بیرون نیز جلسات عکاسی خواهید داشت ، و شما می‌خواهید که آرایش در همه جا کامل به نظر برسد .

آرایش عروسی با کیفیت بالا علم موشک نیست ؛ شما فقط باید بدانید چه کاری انجام دهید و چه کاری انجام ندهید . تنها چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که در دوربین ، مات بهتر از براق است .

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *