ترمیم ناخن شکسته در منزل :‌ با شکستن ناخن چه کنیم؟

اغلب ناخن‌های شکسته یا ترک خورده را می‌توان به راحتی در خانه اصلاح کرد . در اینجا برخی از روش‌های جالبی که می‌توانید برای ترمیم ناخن شکسته در منزل انجام دهید آورده شده‌است .

هیچ چیز بیش از ناخنهای شکسته حال ما را آشفته و ویران نمی‌کند . مهم نیست که چقدر لباس و لوازم جانبی شما در مرکز توجه است اگر ظاهر ناخن شما زیبا نباشید این امر شما را ضعیف نشان خواهد داد ، اما به خاطر شکل ناخنهایتان نگران نشوید. از آنجایی که ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که کمال طلبی در آن رواج دارد ، حتی کوچک‌ترین ناهماهنگی می‌تواند باعث ناراحتی مردم شود . زیبایی موضوعی می باشد که در حوزه وسواس نیز قابل پیگیری است. (اما فکر کنید کسی که ظاهری بی نظیر داشته باشد کاملا مجسمه است ) . بنابراین قبل از این که مرتکب اشتباهی در زمینه مد شوید ، بیایید به ۷ ایده جالب توجه کنیم در این جا نکات ساده‌ای در مورد چگونگی رفع ناخن شکسته در خانه ارائه شده است.

بخوانید: طرح ناخن شیک : طرح‌های زرق و برق برای ناخن

۷ نکته برای اصلاح ناخن‌ها شکسته و ترمیم ناخن شکسته در منزل

۱. اصلاح ناخن ترک‌خورده کاملا ً آسان است . یک چای کیسه ای را به یک مربع کوچک تقسیم کنید که تقریبا ً به اندازه قسمت روی ناخن شما باشد . کمی چسب ناخن روی شکاف بیاندازید و قبل از آن کیسه چایی را خالی کنید و سپس آن را به مدت ۲۰ ثانیه روی ناخن خود قرار دهید تا خشک شود . این کار باعث نگه داشتن ناخن شما میشود و شما می‌توانید به راحتی روی آن رنگ بزنید . هیچ راهی برای گفتن نداشتن ناخن وجود ندارد .

۲. یک پارچه ابریشمی را به یک مربع کوچک ببرید و همانطور که در بالا مورد استفاده قرار گرفت ، فقط مقداری چسب ناخن برای اینکه پارچه را روی ناخن نگه دارد ، قرار دهید . شما می‌توانید مانیکور معمول خود را بر روی آن قرار دهید و از فوم هفت کاره شوینده اولی استفاده کنید تا پوست اطراف ناخن‌هایتان به خوبی درخشان شود .

ترمیم ناخن کامل شکسته شده

۳. این ترمیم ناخن شکسته در منزل برای زمانی است که ناخن به طور کامل شکسته شده‌باشد ، می‌توانید از یک پارچه ابریشمی و کمی چسب برای ایجاد یک علامت یا پایه در منطقه‌ای که ناخن شکسته استفاده و سپس آن را به ناخن متصل کنید . دقت کنید که دست‌هایتان ثابت باشند و ناخن‌های شما ثابت باشند .

۴. اگر ناخن شما ترک خورد و تنها تا حدی از بقیه ناخن جدا شد ، تنها چیزی که نیاز دارید یک چسب ناخن است که آن را کنار هم بگذارید . سعی کنید یک‌بار بدون چسب تمرین کنید تا مطمئن شوید که زوایا را درست انجام می‌دهید .

ترمیم ناخن شکسته در منزل

۵. اگر یک گوشه از ناخن شما کنده شده‌باشد ، می‌توانید ژل ناخن را برای بازسازی آن گوشه استفاده کنید . این ژل معمولا ً شفاف بوده و بسیار سخت است . وقتی polish را روشن کردید ، هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید .

۶. اگر در خانه نیستید و نمی‌خواهید صبر کنید تا به خانه برسید تا ناخن خود را تعمیر کنید چون نگران هستید که ممکن است بشکند و روی هم بیفتید ، همیشه می‌توانید از یک تعمیر موقت استفاده کنید . تکه‌ای از نوار چسب را ببرید و آن را به شکاف اضافه کنید تا انتها آن را با هم نگه دارید .

۷. اگر ناخن شما تمام طول راه را تا رسیدن خواهد شکست ، پس امن‌ترین کار ترمیم ناخن شکسته در منزل این است که آن را حذف کنید . همیشه می‌توانید از ناخن مصنوعی استفاده کنید و هر شب قبل از خواب آن را جدا کنید بهتر است که آن را زیاد دستکاری نکنید چون می‌تواند منجر به عفونت شود .

دفعه بعد که ناخن شما شکسته میشود ، از دیگران برای اصلاحش کمک نگیرید این راه‌حل‌های سریع را برای اولین بار خودتان امتحان کنید !

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *