طراحی ناخن کوتاه شیک در خانه : طرح دخترانه و شیک

آیا آرزو می‌کنید که ناخن‌های بلند داشته باشید اما به دلایلی این کار را نمی توانید بکنید. پس این مطلب درباره طراحی ناخن کوتاه شیک در خانه را بخوانید.

احتمالاً این کوتاهی ناخن به مقدار کلسیمی ربط دارد که در ژن شما وجود دارد و یا فقط نوعی افسون کیهانی است که باعث شکستن آن‌ها می‌شود. یا شاید عالم اصلی شکسته شدن ناخن ها خود شما باشید. ناخن های کوتاه ” به راحتی نگهداری می‌شوند, همیشه تمیز هستند.

اگر لاک را دوست داری که خیلی هم عالی است و برای افرادی که ناخن‌های بلند دارند بسیار زیباتر است. باید بدانید نقاشی باید به اندازه تابلو نقاشی باشد پس روی ناخن ها باید مطابق با اندازه آنها نقاشی کرد. بنابراین اگر شما به دنبال آن هستید (یعنی, اگر مهارت‌های هنری خوبی دارید و یا حداقل یک حس مبهم از ماجراجویی و صبر) دارید, ما یک هنر ساده و مد روز برای ناخن‌های کوتاه داریم که می‌توانید امتحان کنید:

بخوانید : طرح ناخن شیک : طرح‌های زرق و برق برای ناخن

طراحی ناخن کوتاه شیک در خانه

۱. ناخن‌های سیاه و سفید برای ناخن‌های کوتاه:

* این یکی فوق‌العاده ساده است و همچنین محبوبیت زیادی دارد.

تنها کاری که باید بکنید این است که ناخن‌هایتان را سفید رنگ کنید. بگذارید خشک شوند.

* هنگامی که به طور کامل خشک می‌شوند, منحنی را از نقطه بالای راست به نقطه پایین سمت چپ به رنگ سیاه تبدیل کنید. تمام شد

حالا یک نیمه (هر نیمه) سیاه و بقیه را سفید بگذارید.

این کار را در انگشت های دیگر خود تکرار کنید.

* این طرح زیبا و با شکوه که در عین حال بسیار ساده است, بهترین راه برای رسیدن به یک طرح زیبا و ساده است که بسیار هم مورد استفاده قرار می گیرد مخصوصا اگر مطابق با شخصیت شما نیز باشد.

۲. هنر ناخن های چندقلبی

* آیا شما جز طرفداران قلب‌ها هستید؟ عالی است! پس شما هم عین من هستید. ” من خیلی خوشحال هستم, چیزی جز عشق به دنیا ندارم “. و وقتی سه قلب در یک ردیف روی هم انباشته می‌شوند بسیار عالی است و هدف ما محقق می شود

• سه رنگ مورد علاقه قرمز و صورتی را برای طراحی ناخن کوتاه شیک در خانه انتخاب کنید.

• ترسیم قلب‌ها, یکی بر روی دیگری.

• آن‌ها را با سایه‌های مختلف رنگ کنید. البته, باید کمی صبر هم داشته باشید چرا که باید منتظر خشک شدن انها باشید و بعد رنگ دیگر ار امتحان کنید. همانطور که گفتیم, نیاز به صبر دارد.

• این ایده خوبی است اگر دوست دارید یک حس دوست‌داشتنی و عاشقانه از ناخت هایتان برای دیگران بفرستید.

طراحی ناخن کوتاه شیک در خانه

۳.طرح ” من عاشق پاریس هستم” برای ناخن های کوتاه

• عشق به پاریس؟ ما بهترین طراحی ناخن کوتاه شیک در خانه را برای شما داریم و شما شگفت‌زده خواهید شد که این کار چقدر آسان است.

• شما به دو رنگ نیاز دارید: سیاه و سایه‌ای از رنگ‌های صورتی.

• خوب, فقط چشم‌ها را ببندید و به پاریس فکر کنید. رنگ آن صورتی است.

• حالا سه ناخن را صورتی و دو ناخن‌ را سیاه رنگ کنید. صبر کنید تا آن‌ها خشک شوند.

در حال حاضر, خال‌های صورتی خالدار روی یکی از ناخن‌های سیاه, قلب‌های کوچک سیاه بر روی یکی از ناخن‌های صورتی و یک برج ایفل سیاه که شبیه ” A “است با دو ضربه افقی کوچک بر روی ناخن صورتی دیگر طراحی کنید.

و شما اکنون طرح پاریس را آماده کرده اید.

خوب بفرمائید. این طرح‌های ساده برای ناخن‌های کوتاه و طراحی ناخن کوتاه شیک در خانه را امتحان کنید و اعتماد به نفس بیشتری کسب کنید.

برای ناخن‌های قشنگ‌تر, می‌توانید از کوتاه کردن ناخنهای خود اجتناب کنید, بیشتر ناخن ها را با لوسیون مرطوب کننده مرطوب کنید, تا غذای لازم را به ناخن‌ها بدهید!

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *