آرایش نود : مراحل آرایش نود یا عریان

یاد بگیرید چطور شبیه یک خواننده با آرایش کاملا نود و طبیعی ظاهر شوید . آرایش نود یک سبک آرایش است که بر ویژگی‌های طبیعی شما با استفاده از مقدار درست محصول تاکید می‌کند .

ظاهر آرایش نود در حال حاضردنیای پر زرق و برق را تکان می‌دهد . نفوذ افراد مشهور در این سبک را نمی ‌توان انکار کرد , و طبیعتا ً شما هم می‌خواهید در این زمینه فعالیت کنید .

آرایش نود یا آرایش عریان چیست؟ برخلاف آنچه ذهن جسور شما فکر می‌کند , این فقط یک آرایش و هیچ چیز دیگری نیست . ایده این است که  به جای استفاده از محصول زیاد از محصول کم استفاده کنید تا زیبایی طبیعی داشته باشید. و می‌توانم به شما بگویم که چطور آرایش عریان خود را  در ۱۰ مرحله ساده در خانه انجام بدهید . آماده ای؟

بخوانید : آرایش فوری صورت لک دار :‌ تکنیک‌های از بین بردن لک صورت

مراحل آرایش نود یا عریان

مرحله ۱ : پاک‌سازی

اولین قانون مراقبت از چهره چیست ؟ تمیز کردن , نرم کردن و مرطوب کردن. این موضوع در مورد مراحل قبل از آرایش هم صدق می‌کند . از یک تمیز کننده عمیق مانندفوم تمیز کننده هفت کار اولی استفاده کنید تا پوست خود آماده آرایش شود

مرحله ۲ : مرطوب کننده

به این مرحله در آرایش نود به عنوان شالوده آرایش نگاه کنید . یک مرطوب کننده رنگی یا پرایمر ساده استفاده کنید . دنبال یک سایه به رنگ طبیعی پوست خود بگردید . اگر پوست بی‌رنگی دارید , به دنبال صورتی یا هلویی بروید و اگر رنگ زیتونی دارید , بژ یا کرمی انتخاب کنید . با استفاده از انگشتان تمیز آن را روی گونه , بینی , پیشانی و چانه خود بمالید و آن را به طور کامل و یکنواخت روی صورت خود پهن کنید .

آرایش نود

مرحله ۳ : آرایش چشم

۱٫حالا بیایید به چشمان شما نگاه کنیم . یک سایه چشم به رنگ قهوه ای مایل به زرد یا  خاکستری طبیعی انتخاب کنید . با استفاده از یک قلم‌مو استفاده کنید و آن را به طور مساوی پخش کنید تا چشم‌های شما عسلی به نظر آیند .

۲ . برای اینکه چشم خود را ” مردم پسند ” کنید ، سایه ای به رنگ قهوه ای تیره بردارید و گوشه خارجی چشمان خود را با استفاده از یک قلم‌مو، کانتور ( برجسته کردن) کنید .

  1. برای اضافه کردن حالت رمانتیک به چشم‌های خود ، استخوان پیشانی خود را با استفاده از یک سایه چشم کرم رنگ برجسته کنید . و کار تمام است، بفرمایید ، یک خواننده سیاه‌چشم از آینه به شما نگاه خواهد کرد .
  2. هیچ آرایش چشم بدون خط چشم کامل نیست . از یک مداد قهوه‌ای برای کشیدن خط چشم استفاده کنید استفاده کنید . و تنها با زدن یک پوشش ریمل کار به پایان میرسد .

مرحله  ۴ : آرایش گونه

برای درخشندگی گونه‌هایتان در آرایش نود کمی رژ گونه استفاده کنید تا اندکی سرخ شود . رنگ متضاد به کار نبرید بلکه یک رنگ طبیعی تر را انتخاب کنید . امروزه انواع مختلفی از رژگونه به صورت پودر و ژل در بازار وجود دارد .

دوم . ما هنوز جسورانه صادق نیستیم . می‌توانید روی استخوان گونه خود هایلایتر بزنید . من رنگ‌های گچی  را دوست دارم .

مرحله ۵ : آرایش لب

۱٫آرایش نود برای همه صورت ها روش بسیار دقیقی دارد، از جمله لبهای شما . حتی اگر رنگ‌های قرمز و شرابی را دوست دارید ، خانمها حالا زمان مناسبی برای استفاده آنها نیست. برند مورد علاقه شما قطعا ًیک رنگ نود یا رنگ لب خواهد داشت .

۲ . به دنبال یک رنگ  نزدیک به پوست خود بگردید و آن را به دقت با یک برس به کار ببرید . زیبایی آرایش نود به دقت در به کاربردن لوازم هم بستگی دارد.

  1. با زدن یک برق لب روی لبهایتان کار تمام می شود و شما آماده اید که بروید .

حالا که می‌دانید چگونه آرایش برهنه را انجام دهید ، چه زمانی شروع می‌کنید ؟ شما همیشه می‌توانید کمی تجربه کنید و کمی از سلیقه خود را بسته به شرایطی که می‌خواهید در آن حضور داشته باشید ، اضافه کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *