آرایش فوری صورت لک دار :‌ تکنیک‌های از بین بردن لک صورت

اینجا تمام چیزی که می‌خواستید درباره آرایش فوری صورت لک دار و طبیعی نشان دادن آرایش ، بدانید را خواهید دانست. خانم‌ها, اجازه دهید تصور غلط را ازسر راه کنار بگذاریم. آرایش سریع در حد یک چشمک زدن یک تکنیک جدید نیست. خانم ها سال‌ها برای این کار تمرین کرده بودند, اما هیچ‌کس واقعاً اسمی برای آن نداشت. ناگهان تعداد زیادی از افراد مشهور در صحنه ظاهر شدند و توجه همه را جلب کردند.

پس آرایش فوری صورت لک دار چیست؟ بر خلاف برجسته‌سازی (که دست به دست پخش شده است), این نوع آرایش محو کننده عیوب صورت و طبیعی جلوه دهنده ،به ظاهرفرد نشاط و تازگی بیشتری می دهد. این پوست شماست که به دنیا می‌گوید که چه سبک زندگی سالمی دارید : سبک زندگی سالم عبارت است از  درست کار کردن و نوشیدن آب‌میوه‌های تازه. این امر ممکن است حقیقت نداشته باشد, اما به نظر نمی‌رسد این طور باشد, مگر نه؟

بخوانید: ۵ آرایش پاک کن طبیعی + شیر پاک کن چیست؟

تفاوت آرایش فوری صورت لک دار با برجسته سازی

در تکنیک برجسته‌سازی , از سایه هایی به رنگ‌های تیره برای فرم دهی صورت و برجسته‌تر کردن برخی نقاط و  ویژگی‌ها استفاده می‌شوند. ظاهر زیبا می شود اما خطور برجسته سازی معمولا مشخص هستند.

از طرف دیگردر روش جدید آرایش فوری صورت لک دار صورت طبیعی‌تر و درخشان تر به نظر می‌رسد. تکنیک آرایش محو کردن عیوب چرهر و دادن ظاهری طبیعی به صورت،  شامل برجسته کردن برخی از نواحی چهره شما است که نور را بازتاب می‌دهند. استخوان گونه, پیشانی, پل بینی و مرکز لب, مناطقی هستند که باید بر روی آن‌ها تمرکز کنید.

دلیل دیگری که این نوع آرایش  را ترجیح می‌دهند این است که این نوع آرایش  در زندگی واقعی زیبا به نظر می‌رسد. برجسته‌سازی تنها برای کسانی است که مرتباً با دوربین رو به رو هستند. این تکنیک در زندگی واقعی سنگین و غیر طبیعی به نظر می‌رسد. اما در این تکنیک جدید ظاهر فرد کاملا طبیعی به نظر می رسد.

آرایش فوری صورت لک دار

راهنمای گام‌به‌گام آرایش فوری صورت لک دار

 پوست خود را آماده کنید

در ابتدا با استفاده از یک مرطوب کننده آب رسان پوشت خود را آماده کنید. باید پوشت شما درخشان شود.

ii. برای پوست چرب از یک مرطوب کننده مبتنی بر آب استفاده بکنید.

 آرایش همیشگی  خود را انجام دهید و آن را ثابت کنید

این تکنیک  آخرین قسمت از برنامه آرایش شماست. قبل از رسیدن به مرحله بعد, از کرم کانسیلر و سایه های چشمی استفاده کنید.

هایلایت کردن

از یک کرم روشن کننده که رنگ آن به پوست شما بسیار نزدیک است برای روشن کردن پوست خود استفاده کنید و نقاطی را که گفته می شود روشن کنید.

ii. اگر پوست معمولی دارید, باید رنگ سفید تا صورتی بژ را برای هایلات کردن صورت خود استفاده کنید.

iii. پوست با ته‌رنگ متوسط باید از  رنگ‌های برنز – بژ یا طلایی استفاده کند

iv. سایه های طلایی, هلویی و نارنجی برای رنگ‌های تیره‌تر پوست ایده‌آل هستند.

چگونه هایلایتر ها را استفاده کنیم؟

همانطور که در بالا گفتم, تنها برای روشن کردن نقاط جذب نور طبیعی باید از هایلایتر ها در آرایش فوری صورت لک دار استفاده کرد.

۱٫بر روی استخوان گونه, شقیقه‌ها, پل بینی, فقط زیر استخوان پیشانی,کناره های چشم ها، و کمی بالاتر از وسط لب  از هایلایتر ها استفاده کنید.. این کار ویژگی‌های طبیعی شما را برجسته خواهد کرد.

ii. بقیه صورت شما را دست‌نخورده باقی بگذارید در غیر این صورت صورت شما بسیار چرب و ناخوشایند به نظر می رسد.

ترکیب و محو کردن

لطفاً از انگشت انگشتری خود برای ترکیب  و محو کامل این هایلایترها استفاده کنید. طوری که هیچ خط قابل ملاحظه ای باقی نماند.

ii. این کار را با زدن رژ گونه صورتی – هلویی رنگ به برجستگی های گونه‌ خود تمام کنید

پوست های چرب یا مبتلا به آکنه

اگر پوست شما چرب است, تمام محصولات صورت شما باید یک روکش مات داشته باشند, و فقط باید آن را روشن کنید. این کار ظاهر صورت شما را به ظاهر ظریف نشان می دهد. من دوست دارم از کرم اولی جوانساز استفاده کنم تا نه تنها هیچ لکه‌ای روی پوستم نماند بلکه بافت پوستم را نیز بهبود دهد.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *